Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 maja 2020 r., imieniny Pauliny, Eweliny

Eden triumfuje w Brańszczyku

(Zam: 27.04.2019 r., godz. 14.09)

Na boisku w Brańszczyku 14 kwietnia odbyło się święto piłki nożnej. Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Gminnego Domu Kultury w Brańszczyku zgromadził wielu sympatyków sportowych emocji.

Do rozgrywek zgłosiło się 16 drużyn, które w wyniku losowania zostały rozstawione w drabince pucharowej. Początkowo spotkania rozgrywane były w dość spokojnej atmosferze, ale wraz z kolejnymi meczami w postawach drużyn widoczna była świadomość stawki, o jaką grają. Pierwszą oznaką było spotkanie TZŁ z FC Brańszczyk, które wywołało wiele emocji na boisku jak i trybunach. Niestety, dla licznie zgromadzonych miejscowych kibiców nieznacznie lepsza okazała się drużyna z Trzcianki.
Długie oczekiwania i głód sportowych zmagań milej mijały w strefie gastronomicznej z pyszną włoską pizzą serwowaną z food trucka.
W przerwie pomiędzy poszczególnymi etapami turnieju organizatorzy przeprowadzili konkursy z nagrodami dla dzieci, które licznie pojawiły się tego dnia na boisku w Brańszczyku. W odróżnieniu od zeszłorocznego turnieju piłkarskiego w Brańszczyku, na pierwszą serię rzutów karnych trzeba było poczekać do spotkania półfinałowego. Były to jedyne karne w turnieju, a wszystko za sprawą czystej gry i szacunku do przeciwnika, co podkreślali sędziowie rozgrywek. W meczu o trzecie miejsce lepsza okazała się drużyna Zmarnowane Talenty pokonując JD AGAWA i zajmując najniższe stopniu podium. Emocje w finale już na samym początku ostudzili kibice odpalając pirotechnikę i przerywając na chwilę spotkanie. Ostatecznie to drużyna Edenu sponsorowana przez firmę REM BUD do swojej kolekcji trofeów dołożyła kolejny puchar za pierwsze miejsce udowadniając po raz kolejny, że na boisku w Brańszczyku nie mają sobie równych. Tym razem w finale twarde warunki postawiła drużyna TZŁ, która po zaciętym meczu ostatecznie uległa 1:0. Najlepszym strzelcem i zawodnikiem turnieju został Damian Gałązka, który poprowadził Eden do kolejnego zwycięstwa. Najlepszym bramkarzem wybrano Karola Uchala, dzięki jego interwencjom drużyna z Trzcianki do samego końca była w grze i jego starania zostały docenione przez zawodników i organizatorów.
Org.
***

Gminny Dom Kultury w Brańszczyku oraz Stowarzyszenie BOCIAN KRiS pragną podziękować sklepowi Mrówka w Wyszkowie oraz firmie akMA, które były sponsorami nagród dla dzieci biorących udział w konkursach przeprowadzonych w trakcie turnieju.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl