Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 grudnia 2021 r., imieniny Barbary, Krystiana

Darz Bór!

(Zam: 27.04.2019 r., godz. 13.46)

Krąg Instruktorski My Syny Mazowsza przy współpracy z Nadleśnictwem Wyszków 6 kwietnia zabrał harcerzy Hufca Wyszków na pełną wrażeń wędrówkę po okolicznych lasach pod hasłem pozdrowienia leśników „Darz Bór”.

Na uczestników czekały najróżniejsze zadania – strzelanie z wiatrówki, budowanie własnego drewnianego domku czy trasa po azymutach. Nie zabrakło również małego sprawdzianu ze znajomości liści czy tropów leśnych zwierząt oraz fizycznej pracy (przepiłowanie kawałka drewna na czas). Na końcu trasy czekało najważniejsze zadanie – zasadzenie sadzonek sosny na wyznaczonym miejscu. Posadziliśmy ich aż 1 000! Na pamiątkę naszej pracy została postawiona tablica, którą można zobaczyć w okolicach dawnej gajówki Leszczydół-Nowiny.
Po wspólnym ognisku z kiełbaskami tradycyjnie zakończyliśmy naszą imprezę apelem – wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za udział w wydarzeniu, a nagroda za pierwsze miejsce powędrowała do patrolu Dzieci Lasu z 23. WDH Baszta K-2. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!
KI My Syny Mazowsza

Organizatorzy dziękują Nadleśnictwu Wyszków za współorganizację imprezy. Podziękowania należą się również piekarni Oskroba Wyszków – Jan Kopiejewski, masarni J. i R. Królik Zabrodzie, panu Tomaszowi Szubie, firmie Rokmar – R. Sieńkowski.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl