Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 lutego 2021 r., imieniny Anastazji, Gabrieli

Turniej mini siatkówki w „Piątce”

(Zam: 27.04.2019 r., godz. 13.26)

We wtorek 26 marca w hali sportowej WOSiR w Wyszkowie odbył się XII Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5. Gospodarze zdominowali kategorię „dwójek”, w której zajęli wszystkie miejsca na podium.

W ramach turnieju Szkoła Podstawowa nr 5 gościła zawodników z Kobyłki, Tłuszcza i Wołomina. Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych: dwójki (rocznik 2008 i młodsi), trójki (rocznik 2007) i czwórki (rocznik 2006). Wśród najmłodszych nie mieli sobie równych zawodnicy UKS-u Polonez Wyszków. Podopieczni trener Sylwii Głuc zajęli pierwsze trzy miejsca, a najlepszym zawodnikiem w tej kategorii został Paweł Skrzypek, który wywalczył pierwsze miejsce w duecie z Dawidem Korszlak. Na drugim miejscu uplasowali się Kacper Rzemek, Nikodem Gruchalski i Kuba Kalinowski, a na najniższym stopniu podium stanęli Wiktor Papis i Szymon Zieliński. W kategorii trójek w finale drużyna UKS-u spotkała się z zespołem z Kobyłki. Po zaciętym pojedynku zwyciężyli goście, którzy obecnie są liderem klubowych rozgrywek Mazowsza Kinder+Sport. Ostatecznie podopieczni Sylwii Głuc zajęli drugie miejsce grając w składzie: Mikołaj Giziński, Michał Trybalski i Piotr Składanek. W najstarszej kategorii czwórek zawodnicy Macieja Główczyńskiego po ciężkich bojach zajęli miejsce tuż za podium. Wszystkim reprezentantom UK-u Polonez serdecznie gratulujemy!
opr. Turu
***
Trenerzy UKS-u dziękują dyrektorowi Zbigniewowi Szczerbie za możliwość zorganizowania turnieju, a wszystkim zawodnikom życzą samych sukcesów na siatkarskich parkietach.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl