Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 11 lipca 2020 r., imieniny Cypriana, Olgi

Wkraczają w dorosłość

(Zam: 07.03.2019 r., godz. 09.34)

Uczniowie I Technikum Poligraficzno-Usługowego i IV Liceum Ogólnokształcącego ZDZ Centrum Kształcenia w Wyszkowie bawili się na studniówce, która odbyła się 23 lutego w Gościńcu pod Jesionem.– Przed wami bal studniówkowy, jedyny i niepowtarzalny, który pozostanie zawsze pięknym wspomnieniem waszej młodości. Korzystając z tej chwili bawcie się dobrze, ale i odpowiedzialnie – podkreśliła dyrektor Agata Rydzewska. – Czas przemija, dając chwile radości i zwątpienia, piękne i czasem trudne doświadczenia, stawia zadania do realizacji – egzaminy te szkolne i te życiowe. Nie mogę wam obiecać, że będą one łatwe, ale pamiętajcie, że nie ma rzeczy niemożliwych, a o marzenia i realizację życiowych celów trzeba walczyć.
Głos zabrał też dyrektor ZDZ w Wyszkowie Centrum Kształcenia w Wyszkowie Dariusz Glinka.
– To szczególny wieczór dla was oraz dla nauczycieli i rodziców. Ten uroczysty nastrój udziela się nam wszystkim – zaznaczył. – Świadomi jesteśmy waszej dojrzałości, mądrości i odpowiedzialności. Pamiętamy was sprzed kilku lat, kiedy po raz pierwszy przekroczyliście próg szkoły ze swoimi niepokojami, ale i oczekiwaniami. Dzisiejsza studniówka jest radosnym wydarzeniem dla nas wszystkich. Za przysłowiowe sto dni wkroczycie w dorosłość. Wasz sukces w przyszłym życiu zależy od was. My, wychowawcy, nauczyciele, życzymy powodzenia na maturze i egzaminach kwalifikacyjnych – podkreślił.
Młodzież za stworzenie możliwości rozwoju, opiekę i troskę w szczególny sposób dziękowała dyrektor Agacie Rydzewskiej, dyrektorowi Dariuszowi Glince, wychowawcom: Urszuli Nowak-Martynie, Karolinie Zwolińskiej, Aleksandrze Rudnickiej, Kindze Bralewskiej.
Prócz tradycyjnego poloneza uczniowie na inaugurację zabawy zaprezentowali układ taneczny do utworu „Time of my life”.
J.P.
Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl