Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 12 lipca 2020 r., imieniny Jana, Weroniki

Wiemy z kim zmierzy się Mateusz Tryc w Łomży

(Zam: 07.03.2019 r., godz. 09.34)

Organizator gali Knockout Boxing Night 6 zaprezentował niemal pełną kartę walk przed planowaną na 23 marca imprezą w Łomży. Rywalem Mateusza Tryca będzie Ukrainiec, Serhii Zhuk.Dla Mateusz Tryca walka ze Zhukiem w Łomży będzie powrotem na zawodowy ring po ponad dziewięciomiesięcznej przerwie. Przeciwnik wyszkowskiego boksera dał się już poznać polskim fanom boksu z dobrej strony. Mieszkający na co dzień w czeskiej Pradze Ukrainiec legitymuje się rekordem 3-2-2 (0 KO), jest on jednak mylący. 28-latek aż pięciokrotnie potykał się z Polakami. W pokonanym polu pozostawił Pawła Kucharskiego (gala w Koninie, listopad 2018) oraz Piotra Gruchałę (gala w Kopalni Soli w Wieliczce, październik 2018). Remisami zakończyły się starcia Zhuka z byłym rywalem Tryca, Przemysławem Gorgoniem (gala w Białymstoku, wrzesień 2018) oraz Pawłem Żochowskim (gala w Legionowie, czerwiec 2018). Jedynym polskim pogromcą Ukraińca jest również dobrze znany na krajowym rynku pięściarskim Jordan Kuliński. Utalentowany bokser, obecnie wagi średniej, pokonał jednak Zhuka z dużymi problemami, po niejednogłośnej decyzji sędziów. Walka Tryc – Zhuk zapowiada się na ciekawe widowisko. Jak ofensywnie walczący Mateusz, który jednak ma za sobą dość długą przerwę, pokaże się na tle bazującego na technicznym boksie Ukraińca? O tym można się przekonać, pojawiając się na gali w Łomży. Bilety na to wydarzenia można nabyć w serwisie ebilet.pl.
W karcie walk, obok Tryca, znaleźli się m. in. Fiodor Czerkaszyn, Przemysław Zyśk czy Marek Matyja. W pojedynku wieczoru były dwukrotny mistrz świata w kategorii cruiser Krzysztof „Diablo” Włodarczyk zmierzy się z legitymującym się rekordem 18-2 (7 KO) Rumunem, Alexandru Jurem.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl