Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaPoloneza czas zacząć…

(Zam: 05.02.2019 r., godz. 09.59)

Uczniowie ośmiu klas Zespołu Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie oraz osoby im towarzyszące bawili się podczas balu studniówkowego zorganizowanego 19 stycznia w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.Byli to uczniowie liceum kl. III lingwistyczno-humanistycznej (wychowawczyni Agnieszka Kalinowska), kl. III matematyczno-informatycznej (wychowawca Wojciech Rogulski), kl. III społeczno-ekonomicznej (wychowawca Magdalena Królikowska), kl. III menedżersko-turystycznej (wychowawca Agnieszka Wydryszek), kl. III a i b prozdrowotno-przyrodniczej (wychowawcy Ewa Chmielińska, Krzysztof Ostrowski), kl. IV technikum ekonomicznego (wychowawca Emilia Pietrzykowska), kl. IV technikum informatycznego (wychowawca Alicja Usielska).
Razem z uczniami poloneza zatańczyli także dyrektor Elżbieta Michalik, wicedyrektorzy Adam M. Mickiewicz, Jerzy Sasin. Małgorzata Abramczyk i Jakub Grodzicki poprowadzili wieczór witając dyrekcję, nauczycieli, rodziców, gości oraz maturzystów.
– Przez lata nauki nie szczędziliśmy naszych wysiłków, zdobywaliśmy wiedzę, pracowaliśmy, by osiągnąć wyznaczone cele. Dzisiejszego wieczoru pragniemy odłożyć na bok wszelkie troski i zmartwienia, by naszym udziałem stała się dobra zabawa – podkreśliła Małgorzata Abramczyk.
– Dziś poczujmy magię studniówkowego wieczoru – jesteśmy my i nasi kochani nauczyciele, którzy stali się niezwykli, bo zechcieli skorzystać z zaproszenia do wspólnej zabawy – stwierdził Jakub Grodzicki.
Powodzenia na egzaminie maturalnym życzyła młodzieży dyrektor ZS nr 3 Elżbieta Michalik.
– Policzyłam wczoraj, że matura będzie za 107 dni, czyli 7 dni macie w zapasie. Ten czas proponuję wykorzystać w doniosłej, mądrej atmosferze. Jeśli ktoś ma braki, jest czas, by je nadrobić. Proszę, byście żadnego dnia do matury nie zmarnowali – podkreśliła.
Przypomniała, że w ostatnich latach w maturalnym rankingu „Perspektyw” uczniowie technikum zdobywali dobre wyniki uzyskując brązową i srebrną tarczę.
– Życzę, by magia tego wieczoru długo pozostała w waszych myślach, byście wspominali tę chwilę. Życzę, by po 100 dniach pracy na maturze wszystkim poszło gładko, a wtedy my wszyscy będziemy się z wami cieszyć, a wy będziecie mogli pójść na wymarzone studia – dodała dyrektor.
Aneta Lenartowicz zabrała głos w imieniu rodziców. Swoje słowa skierowała m.in. do nauczycieli.
– Powierzając na tych parę lat nasze dzieci państwa opiece niewątpliwie każdy z nas rodziców robił to z obawą, czy dokonuje dobrego wyboru. Dziś wiemy, że nasze obawy były niepotrzebne. Dziękuję dyrekcji i nauczycielom szkoły za lata trudu nad kształtowaniem tych młodych ludzi, za poświęcony im czas i wysiłek – zaznaczyła. – Oby miłe wspomnienia z dzisiejszego wieczoru mogli państwo zachować do następnego takiego balu, a nasze dzieci by tę studniówkę i całą naukę mile wspominały przez resztę życia – dodała.
W imieniu maturzystów głos zabrali Ilona Jechna i Piotr Zdunek.
Uroczystego walca zatańczyli: Mikołaj Głosek i Jolanta Skowrońska, Bartosz Sieńkowski i Julia Jakacka, Daniel Ponichtera i Katarzyna Świderska, Adrian Bereski i Oliwia Kaszubska, Piotr Zdunek i Gabriela Filipczak, Piotr Kuchta i Karolina Rociek, Hubert Kukwa i Julia Stanczewska, Aleksander Purgacz i Oliwia Wyszyńska, Jakub Łukasiak i Joanna Puchalska, Cyryl Pieńkos i Ewelina Wińska.
J.P.


Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl