Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaZnieważył policjantów

(Zam: 01.12.2018 r., godz. 11.59)

Mieszkaniec Wyszkowa znieważył umundurowanych policjantów podczas wykonywania przez nich czynności służbowych. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło sobotniej nocy na terenie Wyszkowa. Dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie o agresywnym młodym mężczyźnie, który zaczepiał przechodniów na ul. 1 Maja. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze prewencji, którzy w trakcie patrolu zauważyli mężczyznę szarpiącego się ze starszą kobietą. Jak się okazało, zdarzenie na ulicy Wyszkowa było kontynuacją awantury domowej, do której doszło chwilę wcześniej. W trakcie wykonywania czynności przez mundurowych 20-letni wyszkowianin nie stosował się do wydawanych przez nich poleceń oraz wyzywał policjantów słowami powszechnie uznawanymi za wulgarne i obelżywe. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi Wyszkowa zarzutu dotyczącego znieważenia funkcjonariusza publicznego. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Gromi mu kara pozbawienia wolności.
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl