Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyWiktoria nad Victorią

(Zam: 22.11.2018 r., godz. 19.53)

Piątym zwycięstwem z rzędu tegoroczne rozgrywki w lidze okręgowej zakończył Bug Wyszków. Podopieczni trenera Mielczarczyka pokonali na wyjeździe Victorię II Sulejówek i do wiosny 2019 będą zajmować piąte miejsce w tabeli rozgrywek.

Spotkanie Victoria II Sulejówek – Bug Wyszków było meczem pierwszej, wiosennej kolejki sezonu 2018/19, która decyzją MZPN-u została przeniesiona na ubiegły weekend. Mimo iż Bug notuje ostatnio dobrą serię w spotkaniach ligowych, to jednak nie był wyraźnym faworytem meczu z rezerwami III-ligowej Victorii, które szczególnie w meczu na własnym terenie mogły być wsparte przez zawodników z klubowej „jedynki”.
Rozgrywany w zimowej aurze mecz w Sulejówku ułożył się jednak po myśli wyszkowian. W 22. minucie wynik spotkania otworzył Jakub Rejnuś. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie gości. W drugiej połowie, dokładniej w 66. minucie na 2:0 podwyższył Marcin Stańczyk. Gospodarzy dobił tuż przed zakończeniem meczu Rejnuś. Bug wygrał 3:0.
Victoria II Sulejówek – Bug Wyszków 0:3 (0:1)
Po ostatnich występach drużyny trenera Mielczarczyka można odczuwać żal, że rozgrywki w 2018 roku dobiegły już końca. Dzięki udanej końcówce rundy wyszkowianie zakończyli piłkarską jesień na 5. miejscu w tabeli i tracą zaledwie 6. punktów do prowadzących rezerw Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Teraz przed wyszkowianami blisko cztery miesiące przerwy w rozgrywkach. Te, jeśli pogoda pozwoli, zostaną wznowione najprawdopodobniej w połowie marca 2019. Prezes klubu Marcin Chodkowski zapowiedział wzmocnienia drużyny seniorów w czasie zimowej przerwy.

Wyniki pozostałych spotkań rozegranych w tej kolejce:
Olimpia Warszawa – Agape Białołęka 2:1
Escola Varsovia – Mazur Radzymin 2:0
Dąb Wieliszew – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 3:2
Unia Warszawa – Legionovia II Legionowo 2:0
Sokół Serock – Burza Pilawa 3:1
Mazur II Karczew – Promnik Łaskarzew 0:1
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl