Dziś jest 16 kwietnia 2024 r., imieniny Erwina, Julii

Bug pokonał Promnik i awansował w tabeli

(Zam: 22.11.2018 r., godz. 18.31)

W ostatnim tegorocznym meczu przed własną publicznością Bug Wyszków pokonał Promnik Łaskarzew 4:1. Zwycięstwo pozwoliło wyszkowianom awansować na szóste miejsce w tabeli.

Mecz Bug Wyszków – Promnik Łaskarzew był elementem 14. kolejki rozgrywek ligi okręgowej w grupie warszawskiej. Faworytem spotkania byli wyszkowianie, którzy byli gospodarzami rozegranego w sobotę 3 listopada meczu. Pierwsza połowa rozpoczęła się od ataków Bugu, które przyniosły efekt w 9. minucie, w postaci bramki autorstwa Nico Woutersa. Po dziesięciu minutach odpowiedzieli goście i do przerwy utrzymał się wynik 1:1. W drugiej połowie wyszkowianie byli stroną zdecydowanie dyktującą warunki gry. Kilka dobrych sytuacji podbramkowych udało się wykorzystać. Po trafieniach Jakuba Rejnusia, Marcina Stańczyka i Przemysława Nasiadki Bug wygrał 4:1.
Bug Wyszków – Promnik Łaskarzew 4:1 (1:1)
W ostatnim meczu rundy jesiennej wyszkowianie zmierzą się w Karczewie z rezerwami miejscowego Mazura. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 10 listopada. Liczymy na komplet punktów!