Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, Wawrzyńca



Wójt bez zmian

(Zam: 22.11.2018 r., godz. 17.58)

56,96 proc. poparcia uzyskał Stanisław Jastrzębski (KWW Nasza Gmina Długosiodło), który będzie sprawował funkcję wójta gminy Długosiodło kolejną kadencję.

Zyskał 2 153 głosów. Marek Machnowski (KW Prawo i Sprawiedliwość) otrzymał 43,04 proc. poparcia (1 627 głosów).

Radnymi zostali:
Rafał Pawłowski – 154 głosy
Teresa Paradowska – 118 głosów
Adam Iciński – 105 głosów
Krzysztof Kowalski – 170 głosów
Kamil Jechna – 170 głosów
Jadwiga Łazarecka – 125 głosów
Krzysztof Banaszek – 97 głosów
Mariola Kruszewska – 129 głosów
Tadeusz Pałubiński – 110 głosów
Danuta Pakieła – 95 głosów
Kazimiera Ponichtera – 161 głosów
Małgorzata Zakrzewska – 93 głosy
Marek Machnowski – 184 głosy
Tomasz Kępka – 144 głosy
Arkadiusz Pych – 134 głosy

Wyniki głosowania:
Okręg nr 1 (Długosiodło ulice: 1 Maja, Bartosza Głowackiego, Bolesława Chomicza, Jana Kilińskiego, Kasztanowa, Królowej Jadwigi, Leśna, Obrońców Ojczyzny, Piaskowa, Pocztowa, Pułaskiego, Sosnowa, Stanisława Moniuszki, Strażacka)
Kachel Ewa – 93 (32,18%)
Pyśk Ewelina – 42 (14,53%)
Pawłowski Rafał – 154 (53,29%)

Okręg nr 2 (Długosiodło ulice: 4 Września, Adama Mickiewicza, Księcia Józefa Poniatowskiego, Polna, Słoneczna, Spacerowa, Sportowa, Tadeusza Kościuszki, Targowa)
Bułatowicz Jarosław – 30 (13,39%)
Gąsiewska Julita Małgorzata – 76 (33,93%)
Paradowska Teresa – 118 (52,68%)

Okręg nr 3 (Długosiodło ulice: Czwórki, Folwark, Grzybowa, Jaśminowa, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Krótka, Ostrołęcka, Podborze, Pogodna, Poświętne, Projektowana, Spokojna, Strumykowa, Świerkowa, Wiosenna)
Rydzewski Piotr Marek – 56 (25,00%)
Iciński Adam Mirosław – 105 (46,88%)
Kubica Mirosław – 63 (28,13%)

Okręg nr 4 (Lipniak Majorat, Sołectwo Nowa Pecyna, Sołectwo Nowe Bosewo, Sołectwo Plewki, Sołectwo Stara Pecyna, Sołectwo Stare Suski)
Zdunek Rafał – 111 (39,50%)
Kowalski Krzysztof – 170 (60,50%)

Okręg nr 5 (Augustowo, Sołectwo Blochy, Sołectwo Chorchosy)
Fijałkowska Agnieszka Karolina – 87 (28,25%)
Ciach Renata Marzena – 51 (16,56%)
Jechna Kamil – 170 (55,19%)

Okręg nr 6 (Dębienica, Sołectwo Łączka, Sołectwo Zalas)
Nasiadka Sabina – 29 (10,28%)
Łazarecka Jadwiga Mirosława – 125 (44,33%)
Mikołajczyk Agnieszka – 28 (9,93%)
Wieczorek Eugeniusz Bolesław – 100 (35,46%)

Okręg nr 7 (Stare Bosewo ulice: Bajeczna, Baśniowa, Cicha, Długa, Główna, Graniczna, Jaśminowa, Kabat, Leśna, Letnia, Lipnik, Lipowa, Miła, Okrężna, Papiernia, Poprzeczna, Prosta, Przytorze, Rekreacyjna, Rzeczna, Wąska, Wymarzona)
Banaszek Krzysztof – 97 (45,97%)
Falba Sławomir – 32 (15,17%)
Ponichtera Piotr – 82 (38,86%)

Okręg nr 8 (Stare Bosewo ulice: Klonowa, Kolejowa, Krótka, Letniskowa, Modrzewiowa, Nadgórze, Ogrodowa, Pogodna, Polna, Radosna, Rozwojowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Szkolna, Świerkowa, Tartaczna, Wesoła, Wiejska)
Kulesza Marzena – 71 (35,50%)
Kruszewska Mariola Renata – 129 (64,50%)

Okręg nr 9 (Budy Przetycz, Sołectwo Przetycz Folwark, Sołectwo Przetycz Włościańska)
Świeżek Radosław – 73 (39,89%)
Pałubiński Tadeusz Janusz – 110 (60,11%)

Okręg nr 10 (Adamowo, Sołectwo Sieczychy, Sołectwo Stasin, Sołectwo Zygmuntowo)
Banaszek Marianna Agnieszka – 66 (27,05%)
Pakieła Danuta – 95 (38,93%)
Mech Arkadiusz – 83 (34,02%)

Okręg nr 11 (Dalekie, Sołectwo Kalinowo)
Ponichtera Kazimiera Wiesława – 161 (62,89%)
Jechna Kazimierz – 95 (37,11%)

Okręg nr 12 (Jaszczułty, Sołectwo Zamość)
Rosińska Anna – 88 (48,62%)
Zakrzewska Małgorzata – 93 (51,38%)

Okręg nr 13 (Chrzczanka Folwark, Sołectwo Chrzczanka Włościańska, Sołectwo Grądy Szlacheckie, Sołectwo Znamiączki)
Machnowski Marek – 184 (59,55%)
Piórkowski Szymon – 125 (40,45%)

Okręg nr 14 (Grądy Zalewne, Sołectwo Marianowo, Sołectwo Nowa Wieś, Sołectwo Olszaki, Sołectwo Ostrykół Dworski, Sołectwo Ostrykół Włościański)
Kępka Tomasz – 144 (62,88%)
Budek Stanisław Alfred – 85 (37,12%)

Okręg nr 15 (Kornaciska, Sołectwo Małaszek, Sołectwo Prabuty, Sołectwo Wólka Grochowa, Sołectwo Wólka Piaseczna)
Trzcińska Emilia – 60 (18,35%)
Kolankiewicz Jan – 133 (40,67%)
Pych Arkadiusz Krzysztof – 134 (40,98%).
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl