Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 26 stycznia 2022 r., imieniny Pauli, Polikarpa

Krzysztof Jezierski nowym wójtem

(Zam: 22.11.2018 r., godz. 17.56)

Kandydat Komitetu Wspólnie dla Zabrodzia wygrał w pierwszej turze wybory na wójta gminy Zabrodzie. Pokonał czterech kontrkandydatów. Wśród nich nie było dotychczasowego wójta Tadeusza Michalika.

38-letni Krzysztof Jezierski otrzymał 52,53 proc. poparcia (1 545 głosów), konkurenci Tomasz Babańczyk (KWW Nasz Dom Gmina Zabrodzie) 3,81 proc. (112 głosów), Kamil Giza (KWW Nasza Przyszłość Zabrodzie) – 11,93 proc. (351 głosów), Waldemar Maniecki (KWW Wybierzmy Przyszłość dla Zabrodzia) – 16,66 proc. (490 głosów), Elżbieta Zofia Oleksiak (KW Prawo i Sprawiedliwść) – 15,06 proc. (443 głosy).

Nowy skład Rady Gminy
Paweł Kamiński – 47 głosów
Maria Podolak – 87 głosów
Sylwia Marciszewska – 50 głosów
Tadeusz Suchenek – 52 głosy
Grzegorz Osowiecki – 78 głosów
Agnieszka Kwiatkowska – 52 głosy
Wiesław Giza – 106 głosów
Arleta Miąśkiewicz – 91 głosów
Wiesław Jakubowski – 89 głosów
Bogusława Wielgolaska – 70 głosów
Andrzej Garbarczyk – 68 głosów
Janusz Pakuła – 139 głosów
Andrzej Strągowski – 63 głosy
Leszek Wawryło – 71 głosów
Alina Teodorczyk – 126 głosów

Wyniki głosowania
Okręg nr 1 (Wysychy)
Kamiński Paweł Jan – 47 (33,10%)
Kur Krzysztof Sławomir – 33 (23,24%)
Domańska Małgorzata Izabela – 27 (19,01%)
Nisio Danuta – 35 (24,65%)

Okręg nr 2 (Anastazew, Basinów, Płatków, Podgać)
Małachowski Dariusz Waldemar – 40 (17,17%)
Sykulski Adam – 14 (6,01%)
Sternik Arkadiusz Sylwester – 42 (18,03%)
Podolak Maria Iwona – 87 (37,34%)
Sołowiej Edward – 50 (21,46%)

Okręg nr 3 (Mostówka ul.: Dworcowa, Graniczna, Krótka, Napoleońska, Osiedlowa, Piwna, Projektowana, Rekreacyjna, Wesoła, Wiejska, Zaciszna)
Kurzątek Katarzyna – 39 (22,67%)
Babańczyk Tomasz – 9 (5,23%)
Marciszewska Sylwia Maria – 50 (29,07%)
Augustyniak Mariusz – 43 (25,00 %)
Karmiłowicz Grzegorz – 31 (18,02%)

Okręg nr 4 (Mostówka ul.: Akacjowa, Dębowa, Jasna, Kolejowa, Krzywa, Leśna, Łączna, Modrzewiowa, Nadgórze, Piaskowa, Polna, Przelotowa, Słoneczna, Sosnowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zjazdowa)
Czuba Monika – 50 (28,41%)
Dąbrowska Justyna Anna – 3 (1,70%)
Suchenek Tadeusz – 52 (29,55%)
Pierścieniak Kamilla – 27 (15,34%)
Nida Piotr Krzysztof – 44 (25,00%)

Okręg nr 5 (Adelin, Mościska, Choszczowe)
Maniecki Piotr Kazimierz – 60 (23,53%)
Hoffmann Maciej Edward – 47 (18,43%)
Osowiecki Grzegorz – 78 (30,59%)
Laskowski Krzysztof – 70 (27,45%)

Okręg nr 6 (Lipiny)
Wójcik Marzena – 25 (19,69%)
Kwiatkowska Agnieszka – 52 (40,94%)
Ślendak Jan – 50 (39.37%)

Okręg nr 7 (Karolinów, Obrąb, Przykory, Kiciny)
Powierża-Krauz Magdalena – 71 (33,81%)
Kulik Stefan Leon – 1 (0,48%)
Brzozowska Elżbieta Jadwiga – 32 (15,24%)
Giza Wiesław Kazimierz – 106 (50,48%)

Okręg nr 8 (Gaj, Zazdrość)
Elimer Monika Antonina – 87 (38,84%)
Kulik Alicja Zdzisława – 3 (1,34%)
Miąśkiewicz Arleta Dominika – 91 (40,63%)
Buczna Monika – 43 (19,20%)

Okręg nr 9 (Zabrodzie ul.: Starowiejska, Szkolna, Wspólna)
Jakubowski Wiesław – 89 (50,00%)
Rydzewski Sebastian – 0 (0,00%)
Raniewicz Jadwiga Pelagia – 23 (12,92%)
Mędrzycki Maciej – 24 (13,48%)
Gmur Małgorzata – 42 (23,60%)

Okręg nr 10 (Zabrodzie ul.: Aksamitna, Boczna, Chmielna, Ekologiczna, Majora Henryka Dobrzańskiego, Jasna, Kolejowa, Łączna, Osiedlowa, Różana, Wesoła, Wolności, Wł, St, Reymonta, Słoneczna, Zielona)
Katner Tomasz Hubert – 50 (24,27%)
Wójcik Sławomir – 19 (9,22%)
Krzeczkowska Ewa – 43 (20,87%)
Wielgolaska Bogusława – 70 (33,98%)
Dąbrowski Rafał – 24 (11,65%)

Okręg nr 11 (Głuchy)
Pieńczuk Daniel – 36 (27,27%)
Garbarczyk Andrzej – 68 (51,52%)
Niedźwiedzki Jarosław – 28 (21,21%)

Okręg nr 12 (Słopsk, Młynarze)
Walczyńska Anna Jolanta – 55 (18,21%)
Ruszczak Katarzyna – 108 (35,76%)
Pakuła Janusz Marian – 139 (46,03%)

Okręg nr 13 (Niegów ul.: Cicha, Dobra, Handlowa, Leśna, Piaskowa, Polna, Spacerowa, Spokojna, Warszawska, posesje bez ulicy)
Markuszewska Ewa Renata – 43 (29,05%)
Borkowski Bogdan Kazimierz – 2 (1,35%)
Strągowski Andrzej – 63 (42,57%)
Topolewska Anna Katarzyna – 40 (27,03%)

Okręg nr 14 (Niegów ul.: Klonowa, Kościelna, Nadbużańska, Wierzbowa)
Sikora Barbara Marzena – 20 (16,13%)
Wawryło Leszek – 71 (57,26%)
Chmiel Justyna – 33 (26,61%)

Okręg nr 15 (Dębinki)
Gierek Emilia – 33 (11,62%)
Teodorczyk Alina Urszula – 126 (44,37%)
Gotowiec Wojciech Piotr – 125 (44,01%)
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl