Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyRhinos uroczyście podsumowali sezon

(Zam: 06.11.2018 r., godz. 18.03)

W piątek 12 października w restauracji „Baśniowa” odbyło się uroczyste spotkanie członków klubu Rhinos Wyszków oraz zaproszonych gości, sponsorów i partnerów, którzy wspólnie podsumowali sezon 2018 w wykonaniu wyszkowskiego zespołu.

Przypomnijmy, że Rhinos Wyszków w sezonie 2018 rywalizowali w Lidze Futbolu Amerykańskiego 1, która jest najwyższą klasą rozgrywkową w kraju. Nosorożce zajęły w tych rozgrywkach 7. miejsce, będąc „o jedną piłkę” od fazy play-off. Był to bez wątpienia najlepszy sezon w historii klubu, który zdobywa coraz szersze uznanie w kraju.
– Po pierwszych meczach mieliśmy duży kryzys, straciliśmy obydwu trenerów i wszystkie nasze przedsezonowe założenia legły w gruzach. Na szczęście zdołaliśmy podnieść się z trudnej sytuacji, uzupełniliśmy kadrę i dzięki dobrej grze byliśmy naprawdę blisko fazy play-off rozgrywek. To był dobry sezon – podsumował krótko prezes Rhinos, Piotr Wykowski.
Kolejnym punktem części oficjalnej było uhonorowanie wyróżniających się zawodników zespołu. Pamiątkowe tablice otrzymali:
– najlepszy rozgrywający – Daniel Krawiec,
– najlepszy biegający – Adrian Kocięcki,
– najlepszy skrzydłowy – Bartosz Szymański,
– najlepszy ofensywny liniowy – Piotr Piórkowski,
– najlepszy defensywny liniowy – Łukasz Berbeć,
– najlepszy defensiveback – Michał Mroczek,
– najlepszy linebacker – Hubert Deptuła,
– największy rozwój sezonu – Michał Mroczek,
– najlepszy początkujący – Piotr Stępień,
– MVP Defensywy – Hubert Deptuła,
– MVP Ofensywy – Bartosz Szymański,
– nagroda prezesa dla najbardziej wartościowego zawodnika sezonu 2018 – Jakub Kosewski.
Podziękowania za wsparcie otrzymali również sponsorzy oraz wolontariusze, bez których nie byłoby sukcesów Rhinos Wyszków. Za wsparcie klubu w ostatnim sezonie wyróżnieni zostali: burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski, naczelnik Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Leszek Marszał, dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Kultury „Hutnik” Mariusz Kowalczyk, dyrektor Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Marek Wiśniewski, właściciel sieci pizzerii „Pizzeria Pepperonii” oraz „Kultowe Zapiekanki” Jan Kopiejewski, właściciel Hurtowni Elektrotechnicznej Elektro-Lux Jerzy Kruk, właściciel firmy Transcoonect Zbigniew Rzemek, właściciel firmy Palbor Service Tomasz Borek, właściciel firmy MKWID Arkadiusz Pyśk, właściciel firmy Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Mały Geniusz Aneta Nowosielska, właściciel firmy Instytut Piękna i Estetyki Tanrei Sylwia Nowosielska, właściciele firmy Siłownia Fitness Club Gym4u Dominik Łada i Michał Deluga, właściciel sieci sklepów WINNICA Piotr Kacprzyński, Karolina Eychler – fizjoterapeuta Rhinos Wyszków, redakcja Tygodnika „Wyszkowiak”, która jest oficjalnym Patronem Medialnym drużyny, wolontariusze, którzy organizowali spotkania domowe: Edyta Arbuzińska, Marianna Więch oraz Mariola Chmielewska oraz Cezary Łuczyński, grafik Rhinos. Organizatorzy wspomnieli również o nieobecnych na spotkaniu sponsorach: Adam Rojek (FUZ), Daniel Bogdan (PWiK) oraz Adam Rogulski (Bar Popularny). Wyróżniona została również prowadząca całe wydarzenie Edyta Wittich (Wydział Promocji Kultury i Sportu).
– Gdy cofnę się cztery lata i przypomnę sobie kilku „wielkich chłopów”, którzy przyszli na spotkanie ze mną do Urzędu Miejskiego i powiedzieli, że chcieliby uzyskać możliwość gry w futbol na wyszkowskim stadionie, to aż ciężko sobie uzmysłowić, że rozwinęło się to w tak duże i przynoszące sukcesy przedsięwzięcie. Aż strach pomyśleć, co będzie za następne cztery lata – wspominał burmistrz Grzegorz Nowosielski.
Ze swojej strony gratulujemy Rhinos udanego sezonu i czekamy na jeszcze lepszy sezon 2019!
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl