Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaWysokie przegrane ligowców

(Zam: 06.11.2018 r., godz. 17.57)

Tylko piłkarze Wymakracza Długosiodło będą mile wspominać poprzedni weekend w kontekście wyników, osiągniętych w piłkarskich rozgrywkach ligowych seniorów. Pozostałe drużyny reprezentujące nasz powiat poniosły wysokie porażki.

Zacznijmy od drużyny kobiet. Loczki Wyszków w ubiegłą niedzielę (14 października) stanęły przed nie lada wyzwaniem – do Wyszkowa przyjechały bowiem liderki rozgrywek II ligi kobiet, piłkarki Ząbkovii Ząbki. Spotkanie zapowiadane jako szlagier kolejki było niestety meczem do jednej bramki. Wyszkowianki przegrały 1:7, honorowe trafienie dla Loczków zanotowała Paulina Pokraśniewicz. Przegrana kosztowała wyszkowianki spadek na piąte miejsce w tabeli.
Loczki Wyszków – Ząbkovia Ząbki 1:7
Podopieczne trenera Wołynki będą miały szansę poprawić swoje humory w niedzielę 21 października. Tego dnia, w Hucie Mińskiej, wyszkowianki zmierzą się z miejscowym Tygrysem.
Jeszcze wyższej porażki doznali najwyżej notowani wśród męskich drużyn w powiecie, piłkarze Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Mielczarczyka zmierzyli się w sobotę 13 października w Wyszkowie z rezerwami Legionovii Legionowo. „Rezerwami” jednak tylko z nazwy, ponieważ z uwagi na pauzę pierwszej drużyny w rozgrywkach III ligi, jej zawodnicy w całości zasilili zespół klubowej „dwójki”. III-ligowcy z Legionowa nie mieli większych problemów z uporaniem się z dwie klasy rozgrywkowe słabszym rywalem, pokonując wyszkowski Bug 9:1. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Rejnuś. Co ciekawe, na listę strzelców w drużynie rywali wpisał się wychowanek niegdysiejszego MOSiR-u Wyszków, Daniel Gołębiewski.
Bug Wyszków – Legionovia II Legionowo 1:9
W następnej kolejce wyszkowianie zmierzą się z Burzą Pilawa. Mecz zostanie rozgrany na terenie rywali w sobotę 20 października.
Spotkania z Wisłą Jabłonna na pewno dobrze wspominać nie będą zawodnicy WKS-u Rząśnik. Wynik 0:10 na korzyść gospodarzy tego spotkania mówi sam za siebie. Rząśniczanie będą szukać „odkupienia” w meczu 10. kolejki z Wichrem Kobyłka. Odbędzie się on w niedzielę 21 października o godz. 14.00 w Rząśniku. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wspierania miejscowej drużyny!
Na koniec „derby regionu”, a więc starcie WKS-u Mystkówiec Stary z Wymakraczem Długosiodło. Dodatkowego smaczku temu spotkania dodał fakt, że oba zespoły sąsiadują w tabeli, zajmując odpowiednio 3. i 2. miejsce w B-klasie. Spotkanie, jako domowy mecz WKS-u, zostało rozegrane w Rząśniku. Przeważali w nim piłkarze z Długosiodła. Dwie bramki Adama Dudy oraz trafienia Emila Mostkowskiego i Macieja Paska, dały Wymakraczowi zwycięstwo 4:1.
WKS Mystkówiec Stary – Wymakracz Długosiodło 1:4
W następnej kolejce WKS Mystkówiec Stary zmierzy się na wyjeździe z KS-em Pniewo, natomiast Wymakracza czeka kolejny mecz na szczycie. W niedzielę 21 października długosiodlanie podejmą lidera tabeli, GUKS Krasnosielc. Liczymy na komplet punktów i zmniejszenie przewagi rywali w tabeli.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl