Bug rozbił Marcovię

(Zam: 11.10.2018 r., godz. 17.19)

Drugie zwycięstwo z rzędu odnieśli w ubiegłą niedzielę (9 września) piłkarze Bugu Wyszków. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka pokonali przed własną publicznością Marcovię Marki 4:1.

Spotkanie odbyło się w ramach 6. kolejki rozgrywek ligi okręgowej. Przed jego rozpoczęciem, Marcovia minimalnie, o punkt, wyprzedzała Bug w ligowej tabeli. Wyszkowianie jednak wydają się łapać właściwy rytm meczowy, w dodatku premiował ich atut własnego boiska i kibiców, którzy co warto wspomnieć, w licznym gronie dopingowali swój zespół w niedzielę. Duży wpływ na przebieg meczu miała czerwona kartka dla jednego z piłkarzy Marcovi. Od 22. minuty rywale grali w osłabieniu, czego jednak przez całą pierwszą połowę nie potrafili wykorzystać wyszkowianie. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis. Drugą odsłonę gospodarze rozpoczęli dużo skuteczniej. W 47. minucie Bug wyszedł na prowadzenie. Rywale wyrównali po niespełna kwadransie, jednak wyszkowianie szybko odpowiedzieli. Odpowiednio w 66., 70. i 90+1. minutach gry, padły trzy kolejne gole dla Bugu, które ustaliły wynik spotkania na 4:1. Autorami trafień dla gospodarzy byli Łukasz Łada, Przemysław Nasiadka (dwa gole) i Marcin Stańczyk.
Bug Wyszków – Marcovia Marki 4:1
Dzięki zwycięstwu z ekipą Marcovii, Bug dopisał do swojego dorobku punktowego kolejne trzy oczka. Obecnie wyszkowianie z dziesięcioma punktami na koncie zajmują siódme miejsce w tabeli. W następnym spotkaniu Bug zmierzy się z Olimpią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 15 września na stadionie WOSiR w Wyszkowie, początek o godz. 16.00. Wszystkich kibiców zapraszamy!
Agape Białołęka – Sokół Serock 1:1
Dąb Wieliszew – Mazur II Karczew 4:1
Escola Varsovia – Promnik Łaskarzew 5:0
Olimpia Warszawa – Burza Pilawa 3:0
Amur Wilga – Legionovia II Legionowo 0:1
Mazur Radzymin – Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
Victoria II Sulejówek – Unia Warszawa 1:4

1. Świt II Nowy Dwór Maz. 13 19-3