Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Bug odpadł z Pucharu Polski

(Zam: 11.09.2018 r., godz. 17.17)

Niestety, na III rundzie zakończyła się tegoroczna przygoda Bugu Wyszków z rozgrywkami okręgowego Pucharu Polski. Wyszkowianie ulegli na wyjeździe zespołowi KS-u Teresin.

Przegrana boli, gdyż Bug jest zespołem o zdecydowanie wyższym potencjale niż rywale. Wyszkowianie udowodnili to w pierwszej, zdominowanej przez siebie połowie gry. Podopieczni trenera Mielczarczyka stworzyli sobie dużo sytuacji strzeleckich, jednak wykorzystali tylko jedną – w 37. minucie wynik spotkania otworzył Marcin Stańczyk. Do przerwy utrzymało się jednobramkowe prowadzenie wyszkowian. Niestety, zawodnicy Bugu przespali początek drugiej połowy. Piłkarze z Teresina w 46. minucie wyrównali stan gry, a w 53. minucie wyszli na prowadzenie. W samej końców gospodarze postawili przysłowiową kropkę nad „i”, ustalając wynik spotkania na 3:1 i tym samym eliminując Bug z dalszych, pucharowych rozgrywek. KS Teresin w IV rundzie PP zmierzy się z rezerwami Ursusa Warszawa, natomiast wyszkowski Bug będzie musiał skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl