Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 grudnia 2023 r., imieniny Blanki, EligiuszaMuzyka i uwielbienie

(Zam: 21.07.2018 r., godz. 08.35)

W Centrum Księdza Orione w Brańszczyku 25 sierpnia odbędzie się spotkanie wokalno-uwielbieniowe z zespołem Eo Nomine. Wspólnie śpiewać, tańczyć i modlić się będą uczestnicy turnusu dla niepełnosprawnych i wolontariusze. Poprzedzą je trzydniowe warsztaty muzyczne (23-25 sierpnia).Warsztaty to propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swoją muzyczną pasję, poznać smak wspólnego wielbienia w zespole, wystąpić na scenie i przed Jezusem, uczyć się od profesjonalnych trenerów, poznać ludzi o wspólnych, muzycznych zainteresowaniach, dobrze się bawić i odpocząć przy muzyce, przyrodzie, z dala od jakiegokolwiek zgiełku.
Warsztaty poprowadzą Dorota i Marek Choszczykowie, muzycy z zespołu Eo Nomine. Dorota Choszczyk to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i trener wokalny. Pierwszy występ przed szeroką publicznością łączył się z udziałem w programie „Droga do gwiazd” w TVN. W 2004 r. ze znakomitym tenorem Wiesławem Ochmanem nagrała płytę z pieśniami maryjnymi. W 2005 r. wraz z mężem założyła zespół Eo Nomine. W 2010 r. powołała szkołę artystyczną, wraz z uczniami stworzyła spektakl „The world of Michael Jackson”, który miał premierę w Sali Kongresowej w Warszawie. Wielokrotnie występowała jako gość lub gospodarz programów radiowych (Radiowa Trójka, Radio dla Ciebie, Radio Opole, Radio Podlasie, Radio Niepokalanów, Radio Warszawa, Radiowa Czwórka, Radio Kolor, Radio Plus) i telewizyjnych (TVP1, Polsat, TVN, TVP Polonia). Jest pomysłodawczynią szeregu projektów i realizacji muzycznych.
Marek Choszczyk to gitarzysta, akompaniator, współtwórca i menager zespołu Eo Nomine, w skład którego wchodzą: żona Dorota oraz córki: Adrianna, Kamila i syn Aleksander.
Koszt udziału (w zależności od opcji) w przedziale 50-150 zł. Zgłaszać się można do 10 sierpnia. Szczegóły, program, zapisy na stronie: http://bramanieba.pl/warsztaty-muzyczne.
Oprac. J.P.
Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta