Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 17 lipca 2024 r., imieniny Aleksego, BogdanaKrzysztof Ogrodziński kontra Włodzimierz Gryz

(Zam: 30.06.2018 r., godz. 14.08)

Drużyny wystawione przez nich zmierzyły się w niedzielę 17 czerwca na boisku bocznym stadionu WOSiR. Spotkanie zakończyło się 3:3.

Trener i nauczyciele w Szkole Podstawowej nr 4, a także kandydat na burmistrza Krzysztof Ogrodziński (kapitan drużyny) zaprosił do gry w niebieskich koszulkach Daniela Gołębiewskiego (były zawodnik Ekstraklasy i reprezentant Polski), Piotra Kwiatkowskiego (dziennikarz Eurosportu), Mariusza Abramczyka (były zawodnik Bugu Wyszków) oraz swoich wychowanków z rocznika 1996 (z którymi odniósł największe sukcesy) i 1993 (z którymi współpracował w klubie Sokół Serock).
Kapitanem drużyny przeciwnej (szare koszulki) był Włodzimierz Gryz – radny miejski, pracownik Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Wyszkowie, były zawodnik Bugu Wyszków i Technik Wyszków (1968-1980), trener trampkarzy, juniorów i seniorów Bugu Wyszków (w tym awans do III ligi, w latach 1982-2002), były prezes Bugu Wyszków. W jego drużynie zagrali: Adam Pawłowski, Wojciech Świętochowski, Janusz Świętochowski, Jarosław Wyszyński, Piotr Wyszyński, Marcin Milczarek, Michał Karłowicz, Adrian Dąbrowski, Robert Kowalczyk, Szymon Halski oraz Jerzy Nowak.
Impreza reklamowana jako „Mecz o Wyszków” miała być nawiązaniem do mundialowej atmosfery, jaka panuje w związku z trwającymi Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej.
J.P.

Komentarze

wspomnienia
Dodane przez stanislaw, w dniu 05.08.2018 r., godz. 00.20
gdy wlodek gryz gral 'technikum' w wyszkowie nazywano go "gorgon"

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta