Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyZabawa integracyjna

(Zam: 30.06.2018 r., godz. 14.02)

Podopieczni działających w Wyszkowie placówek Bezpieczny Przedszkolak i Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej Akademia Ucznia wraz z rodzicami 15 czerwca uczestniczyli w pikniku integracyjnym.

Mogli wziąć w nim udział także ci, którzy dopiero skorzystają z kształcenia. Dzieci, rodzice, nauczyciele – wszyscy spotkali się na terenie Polsko-Angielskiej Szkoły Podstawowej Akademia Ucznia, która mieści się przy ul. Geodetów (siedziba filii Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica), by wspólnie bawić się w przeciąganie liny, brać udział w konkursach, korzystać ze zjeżdżalni, czyli wspólnie spędzić czas z dala od komputerów, czy telewizora. Nic nie zastąpi zabawy na świeżym powietrzu, dlatego wszelkie atrakcje związane były z ruchem, ale też nauką oraz rozwijaniem umiejętności. Był więc także kącik szachowy, języka angielskiego, gier planszowych. Można było się posilić m.in. przy grillu.
Zabawa integracyjna w tej formule odbyła się po raz trzeci. Obie placówki prowadzi spółka Bezpieczny Przedszkolak, która kształci w Wyszkowie 31 uczniów i ponad 100 przedszkolaków. Jednym z większych przedsięwzięć Akademii Ucznia jest także konkurs dla uczniów najmłodszych klas z gminy Wyszków „Budzimy uśpione talenty”.
J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta