Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraTryc w walce wieczoru gali w Kałuszynie

(Zam: 30.06.2018 r., godz. 13.55)

Wyszkowski pięściarz Mateusz Tryc (6-0, 5 KO) nie zwalnia tempa i już w sierpniu stoczy kolejny zawodowy pojedynek. Jego przeciwnikiem będzie znany w Polsce Geard Ajetovic (31-17-1, 16 KO).

Starcie z Ajetovicem będzie dla Mateusza trzecim tegorocznym pojedynkiem (po pokonaniu Shoni w Wyszkowie i Zbrozhka w Legionowie). Serb to już bardzo poważne wyzwanie i mocno zweryfikuje umiejętności Mateusza. Ajetovic to bardzo doświadczony zawodnik, który w swojej karierze bił się z wieloma zawodnikami ze światowej czołówki (m. in. z Maksimem Vłasovem czy Dmitriiem Chudinowem). Ajetovic kilkukrotnie stawał również na drodze polskich pięściarzy. Serb uznał wyższość m.in. Grzegorza Soszyńskiego i Piotra Wilczewskiego, jednak w ostatnich latach w bardzo bolesny sposób zaskoczył dwóch wcześniej niepokonanych Polaków. Mowa tu o Michale Gerleckim, którego Ajetovic znokautował niespodziewanie podczas gali w Białymstoku pod koniec 2015 r. oraz Przemysławie Opalachu (nr 1 polskiej wagi super średniej wg portalu boxrec.com), którego boleśnie porozbijał na gali w Olsztynie. W pojedynku tak ofensywnie boksujących zawodników, jak Tryc i Ajetovic na pewno nie zabraknie więc fajerwerków w ringu. Starcie to będzie walką wieczoru podczas gali w Kałuszynie (miasto gminne przy trasie Mińsk Mazowiecki – Siedlce), podczas której do ringu wejdą również m.in. Michał Olaś oraz Piotr Podłucki. Gala odbędzie się 31 sierpnia i z pewnością będzie transmitowana przez sportowe kanały telewizji Polsat.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl