Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaCoraz więcej kradzieży rowerów

(Zam: 23.06.2018 r., godz. 10.36)

Wyszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o kradzieże rowerów, których dokonał w miniony weekend w Wyszkowie. Grozi mu do 5 lat więzienia.Rowery zginęły z klatek schodowych i piwnicy bloków. Wyszkowscy policjanci odzyskali wszystkie. Zatrzymany to 22-letni mieszkaniec województwa warmińsko-mazurskiego. Mężczyzna trafił po policyjnego aresztu.
W ostatnim czasie na terenie Wyszkowa wzrosła liczba kradzieży rowerów. Aby powstrzymać falę niepokojącego zjawiska, policjanci apelują do właścicieli jednośladów o odpowiednie zabezpieczenie rowerów.
Wyszkowska policja alarmuje, że w ostatnim czasie na terenie Wyszkowa wzrosła liczba kradzieży rowerów. W większości przypadków giną one z klatek schodowych lub piwnic. Często też złodzieje wykorzystują nieskuteczne zabezpieczenia jednośladu, bądź jego całkowity brak. Policjanci apelują o odpowiednie zabezpieczenie jednośladów i przypominają, że w Komendzie Powiatowej Policji w Wyszkowie można oznakować rower. Znakowanie polega na wygrawerowaniu specjalnym przyrządem oznaczenia składającego się z liter i cyfr oraz rejestracji w bazie danych policji. Każdy oznakowany rower zostanie opatrzony w widocznym miejscu naklejką informującą o dokonaniu oznakowania.
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Komentarze

Dodane przez Ale..., w dniu 23.06.2018 r., godz. 17.19
... z tego co wiem, żeby oznakować rower na policji trzeba mieć dokument potwierdzający, że my go kupiliśmy. A co z takimi, które mają już kilkanaście lat i papierzyska dawno są w koszu ?
Do Ale...
Dodane przez Anonim, w dniu 24.06.2018 r., godz. 09.20
Takiego to nikt nie ukradnie ???
Dodane przez Ale..., w dniu 24.06.2018 r., godz. 12.58
Oczywiście, że ukradnie. Mój jest w bardzo dobrym stanie i mimo przywiązywania całkiem dobrym zabezpieczeniem(tak naprawdę z każdym "specjalista" poradzi sobie szybko) nie mam pewności, że zastanę go po powrocie ze sklepu. Ale cóż... nieprzewidywalność życia jest piękna. I jaka adrenalinka(sarkazm).
Dodane przez Anonim, w dniu 24.06.2018 r., godz. 22.09
Złodziei powinno się znakować, np. wypalając literę Z na czole, żeby każdy od razu wiedział z kim ma do czynienia. Myślę, że takim jak ten od rowerów szybko by przechodziła ochota na cudza własność.
...
Dodane przez Tom, w dniu 25.06.2018 r., godz. 13.44
Anonim.nie przeginaj z tym wypalaniem.wystarczy publiczna chłosta i prace na rzecz miasta z tabliczka na plecach,za co;)
Dodane przez Ale..., w dniu 25.06.2018 r., godz. 16.10
Jak tak piszemy o rowerach fajnie, gdyby przed sklepami i instytucjami publicznymi były takie stojaki rowerowe jak przed Lidlem(tylko w większej ilości niż tam są).

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl