Dziś jest 24 kwietnia 2024 r., imieniny Grzegorza, Horacego

Zwycięskie Rezerwy, jedynka na minus

(Zam: 21.06.2018 r., godz. 11.16)

Bug II Wyszków pokonał Promnik Łaskarzew 4:1 i opuścił ostatnie miejsce w tabeli Ligi Okręgowej. Podobna sztuka nie udała się pierwszej drużynie Bugu, która wysoko przegrała z Koroną Ostrołęka.

Spotkanie Bug Wyszków-Korona Ostrołęka zostało rozegrane w sobotę 9 czerwca na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Zdecydowanym faworytem byli walczący o awans goście. Boisko potwierdziło przedmeczowe przewidywania. Goście byli zespołem wyraźnie lepszym sportowo. Do przerwy Korona prowadziła już 5:0, w drugiej połowie ustaliła wynik spotkania na 7:0.
Bug Wyszków – Korona Ostrołęka 0:7 (0:5)
W ostatniej kolejce tegorocznych rozgrywek Bug zmierzy się na wyjeździe z rezerwami Pogoni Siedlce. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 16 czerwca. Bez względu na jego wynik, wyszkowianie zakończą sezon na 14. miejscu w tabeli. Pozycja ta, w zależności od tego czy Legia II Warszawa utrzyma się w III lidze, będzie oznaczać baraż o utrzymanie w IV lidze (w przypadku utrzymania się Legii) lub bezpośredni spadek do ligi okręgowej.
Mławianka Mława – Mazur Gostynin 4:0
KS Łomianki – Huragan Wołomin 0:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Drukarz Warszawa 3:3
Wisła II Płock – MKS Przasnysz 3:0
MKS Ciechanów – Pogoń II Siedlce 2:0
Dolcan Ząbki – Mazovia Mińsk Mazowiecki 1:3
W dużo lepszych nastrojach ubiegły weekend zakończyli piłkarze Bugu II Wyszków. Podopieczni trenera Arkadiusza Mielczarczyka w przedostatniej kolejce rozgrywek ligi okręgowej zmierzyli się w Wyszkowie z Promnikiem Łaskarzew. Wynik spotkania już w jego początkowej fazie otworzył Alan Wróbel. Mimo kilku okazji, wynik nie zmienił się aż do 44. minuty. Gola „do szatni” dostali niestety wyszkowianie, więc na półmetku spotkania było 1:1. Druga odsłona to już koncert „Wyszkowskich Rezerw”. Trafienia Przemysława Nasiadki i Jacka Markowskiego wyprowadziły Bug na bezpieczne prowadzenie, a wynik spotkania w 78. minucie ustalił Tomasz Cichocki. Bug II zwyciężył 4:1 i po raz pierwszy w tym sezonie opuścił ostatnią lokatę w tabeli.
Bug II Wyszków – Promnik Łaskarzew 4:1 (1:1)
W ostatnim meczu sezonu „Wyszkowskie Rezerwy” zmierzą się z Bobrem Tłuszcz.

Marcovia Marki – Agape Białołęka 3:0
Sokół Serock – Wisła Maciejowice 7:0
Dąb Wieliszew – Błyskawica Warszawa 5:0
Bóbr Tłuszcz – Mazur II Karczew 6:1
Olimpia Warszawa – Escola Varsovia 2:1
Hutnik Warszawa – Unia Warszawa 1:3
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria II Sulejówek 4:6