Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatyRybienko Debel Open 2018

(Zam: 21.05.2018 r., godz. 09.43)

W sobotę 28 kwietnia w klubie Tenis w Rybienku Leśnym rozegrano pierwszy w tym sezonie turniej. W rozgrywkach deblowych wystąpiło 8 par. Zwyciężył duet Kamil Zawadzki, Przemysław Skoczeń.

Osiem zgłoszonych par (wśród nich para żeńska – Kalina Tarasiuk i Monika Wultańska) wynikiem losowania zostało podzielone na dwie grupy. W każdej z grup rywalizowano na zasadzie każda para z każdą. W wyniku tych spotkań, do półfinałów awansowały po dwie pary, które z kolei wyłoniły finalistów, a następnie zwycięzców imprezy.
Z grupy „Alfa” do półfinałów awansowali: Adrian Jachacy w parze z Szymonem Bednarskim oraz Adrian Pergoł z Michałem Krawczykiem. Z grupy „Beta” do półfinałów awansowali: Łukasz Karolewski z Dawidem Szurawskim oraz Kamil Zawadzki w parze z Przemkiem Skoczniem.
Zawadzki/Skoczeń w zaciętym półfinale pokonali Bednarskiego/Jachacy 9:5, zapewniając sobie tym samym miejsce w finale turnieju. Po drugim półfinale, dołączyli do nich Karolewski/Szurawski, którzy pokonali w półfinale parę Pergoł/Krawczyk 9:4.
Tak więc w finale, który rozgrywany był do pełnych dwóch setów do 6 gemów, spotkała się para, która grała ze sobą w grupie. Jednak ku zaskoczeniu licznej grupie widzów tym razem triumfowali Kamil Zawadzki i Przemek Skoczeń wygrywając finał 6:3, 6:4.
Nagrody na turniej ufundował sklep internetowy www.erakiety.com, a organizator zapewnił przekąski w postaci grilla. Pogoda była wymarzona, więc impreza okazała się sukcesem. Organizatorzy zapowiedzieli kolejne turnieje, które będą rozgrywane co miesiąc aż do września. Najbliższe dwa będą singlowe. Kolejnego debla należy spodziewać się w lipcu.
opr. Turu

***

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz gościom, którzy zechcieli nas odwiedzić. Zapraszamy na kolejne turnieje oraz do odwiedzin naszego obiektu.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta