Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 06 grudnia 2022 r., imieniny Jaremego, MikołajaRybienko Debel Open 2018

(Zam: 21.05.2018 r., godz. 09.43)

W sobotę 28 kwietnia w klubie Tenis w Rybienku Leśnym rozegrano pierwszy w tym sezonie turniej. W rozgrywkach deblowych wystąpiło 8 par. Zwyciężył duet Kamil Zawadzki, Przemysław Skoczeń.

Osiem zgłoszonych par (wśród nich para żeńska – Kalina Tarasiuk i Monika Wultańska) wynikiem losowania zostało podzielone na dwie grupy. W każdej z grup rywalizowano na zasadzie każda para z każdą. W wyniku tych spotkań, do półfinałów awansowały po dwie pary, które z kolei wyłoniły finalistów, a następnie zwycięzców imprezy.
Z grupy „Alfa” do półfinałów awansowali: Adrian Jachacy w parze z Szymonem Bednarskim oraz Adrian Pergoł z Michałem Krawczykiem. Z grupy „Beta” do półfinałów awansowali: Łukasz Karolewski z Dawidem Szurawskim oraz Kamil Zawadzki w parze z Przemkiem Skoczniem.
Zawadzki/Skoczeń w zaciętym półfinale pokonali Bednarskiego/Jachacy 9:5, zapewniając sobie tym samym miejsce w finale turnieju. Po drugim półfinale, dołączyli do nich Karolewski/Szurawski, którzy pokonali w półfinale parę Pergoł/Krawczyk 9:4.
Tak więc w finale, który rozgrywany był do pełnych dwóch setów do 6 gemów, spotkała się para, która grała ze sobą w grupie. Jednak ku zaskoczeniu licznej grupie widzów tym razem triumfowali Kamil Zawadzki i Przemek Skoczeń wygrywając finał 6:3, 6:4.
Nagrody na turniej ufundował sklep internetowy www.erakiety.com, a organizator zapewnił przekąski w postaci grilla. Pogoda była wymarzona, więc impreza okazała się sukcesem. Organizatorzy zapowiedzieli kolejne turnieje, które będą rozgrywane co miesiąc aż do września. Najbliższe dwa będą singlowe. Kolejnego debla należy spodziewać się w lipcu.
opr. Turu

***

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz gościom, którzy zechcieli nas odwiedzić. Zapraszamy na kolejne turnieje oraz do odwiedzin naszego obiektu.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl