Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyCamper przegrał z MDK-iem i Mławą, w niedzielę mecz o wszystko

(Zam: 23.03.2018 r., godz. 12.03)

Niestety, zespół seniorów Campera Wyszków przegrał spotkania z MDK-iem Warszawa (1:3) oraz Zawkrzem Mława (2:3), co znacznie skomplikowało sytuację drużyny w tabeli III ligi siatkarzy.  • (fot. Artur Brzeziński)
Aby awansować do turnieju półfinałowego o awans do II ligi, wyszkowski zespół musi pokonać w niedzielę Wicher Kobyłka.

Terminarz rozgrywek III ligi siatkarzy MWZPS ułożył się w ten sposób, że w ostatnich czterech kolejkach Camper ma za zadanie rywalizować z najtrudniejszymi przeciwnikami. O ile drużyna trenera Macieja Główczyńskiego poradziła sobie w dobrym stylu z zespołem SPS-u Garwolin (wyjazdowe zwycięstwo), to w starciach ze stołecznym MDK-iem i Zawkrzem Mława zabrakło niestety trochę szczęścia i formy dnia. Spotkanie Camper Wyszków – MDK Warszawa zostało rozegrane w piątek 16 marca w hali WOSiR w Wyszkowie. Początek był obiecujący, gospodarze wygrali pierwszą partię do 22. W drugiej odsłonie oba zespoły stoczyły bardzo wyrównaną walkę, w końcówce bliski przechylenia szali zwycięstwa na swoją stronę był Camper, jednak ostatecznie triumfowali młodzi siatkarze z Warszawy, wyrównując tym samym stan meczu. W trzeciej partii Camper przez długi czas przeważał, jednak w drugiej fazie seta gospodarze „roztrwonili” kilkupunktową przewagę i ostatecznie przegrali w końcówce do 23. W czwartej partii goście postawili przysłowiową kropkę nad „i” – wygrali 25:21, a tym samym 3:1 w całym meczu, zapewniając sobie tym samym pierwsze miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej sezonu. Camperowi pozostało walczyć o drugą lokatę w tabeli, która również jest premiowana awansem do turnieju półfinałowego o awans do II ligi.
Camper Wyszków – MDK Warszawa 1:3
Dzień później podopieczni trenera Głowczyńskiego rywalizowali w Mławie z miejscowym Zawkrzem. Ponownie wyszkowianie zanotowali udany początek spotkania, rozbijając gospodarzy w premierowej partii do 15. W dalszej części meczu siatkarze Campera grali bardzo nierówno. Wyszkowianie przegrali drugą odsłonę do 22, aby wygrać kolejną ponownie do 15. W czwartej nie zdołali ugruntować swojego zwycięstwa za trzy punkty, przegrywając do 20 i tym samym zwycięzcę miał wyłonić tie break. W nim lepsi okazali się miejscowi, którzy dzięki zwycięstwu 15:11 zapisali dwa oczka na swoim koncie.
Zawkrze Mława – Camper Wyszków 3:2
Przegrana w Mławie mocno skomplikowała sytuację Campera. Aby awansować na drugą lokatę w tabeli Camper musi w ostatnim meczu rundy zasadniczej pokonać we własnej hali Wicher Kobyłka za trzy punkty (wynik 3:0 lub 3:1). Spotkanie odbędzie się w niedzielę 25 marca, początek o godz. 17.00. Wszystkich kibiców zachęcamy do wsparcia wyszkowskiej drużyny w walce o awans do II ligi.
Turu

  • (fot. Artur Brzeziński)

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl