Menu górne

Dziś jest 14 sierpnia 2022 r., imieniny Alfreda, EuzebiuszaKradł rowery pod szkołami

(Zam: 23.03.2018 r., godz. 11.46)

Wyszkowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie szeregu kradzieży rowerów na terenie Wyszkowa. 26-latek został zatrzymany na gorącym uczynku.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie prowadzili postępowania w sprawie kradzieży rowerów na terenie Wyszkowa. Sprawca w ostatnich kilku dniach kradł rowery uczniów pozostawione w rejonach szkół. Jeżeli jednoślad był zabezpieczony linką, przecinał ją i odjeżdżał skradzionym pojazdem. Po wnikliwej analizie materiałów poszczególnych postępowań oraz w toku podjętych czynności operacyjnych funkcjonariusze wytypowali prawdopodobnego sprawcę tych przestępstw. 26-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu wołomińskiego, był już wcześniej notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Został zatrzymany 9 marca 2018 r. podczas usiłowania kradzieży kolejnego roweru w Wyszkowie. Zebrane w sprawie dowody pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutów kradzieży pięciu rowerów oraz usiłowanie kradzieży jednego roweru o łącznej wartości ponad 7 tys. zł. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów, a wyszkowskim kryminalnym udało się odzyskać skradzione jednoślady. Teraz o losie zatrzymanego mężczyzny zdecyduje sąd. 26-latkowi grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
PP
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl