Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 13 lipca 2024 r., imieniny Ernesta, MałgorzatySparowali seniorzy

(Zam: 23.03.2018 r., godz. 11.43)

W ubiegłym tygodniu kolejne spotkania sparingowe rozegrały seniorskie drużyny piłkarskie reprezentujące nasz powiat w rozgrywkach MZPN. Cieszy zwłaszcza dobra postawa zespołów Bugu Wyszków oraz Bugu II Wyszków.

Pierwszy zespół Bugu Wyszków swój ostatni sparing rozegrał przeciwko rywalizującemu na co dzień w Lidze Okręgowej Bobrowi Tłuszcz. Mecz był bardzo jednostronny – piłkarze trenera Stasiuka narzucili rywalom swój styl gry, dokumentując swoją przewagę aż siedmioma golami. Autorami bramek byli: Nico Wouters (3 trafienia), Łukasz Łada (2 trafienia), Patryk Śleszyński i Jakub Rejnuś. Rywale odpowiedzieli jednym, honorowym golem. Był to najprawdopodobniej ostatni mecz sparingowy Bugu Wyszków tej wiosny. Według ligowego terminarza, już w najbliższą sobotę (17 marca) wyszkowska ekipa powinna rozegrać mecz pierwszej kolejki rundy wiosennej przeciwko Mazovii Mińsk Mazowiecki. Z informacji uzyskanych od zarządu klubu wynika, że mecz najprawdopodobniej odbędzie się w Wyszkowie, jednak nie wiadomo, czy na nowym boisku bocznym, czy na trawiastej arenie głównej. W tym tygodniu wykonawca ma prowadzić ostatnie prace poprawkowe na boisku bocznym, miejmy więc nadzieję, że wszystko potoczy się optymistycznie i wyszkowscy kibice obejrzą pierwszy wiosenny mecz już z nowej trybuny.
Bóbr Tłuszcz – Bug Wyszków 1:7
Dwa zwycięstwa w ubiegłym tygodniu odniosły spisane przez wielu na straty rezerwy wyszkowskiego Bugu. W piątek 9 marca podopieczni trenera Mielczarczyka podejmowali na własnym boisku ŁKS Łochów. Mecz był bardzo wyrównanym widowiskiem. Po bramkach Łukasza Kamińskiego i Tomasza Cichockiego Bug schodził do szatni przy remisie 2:2. W drugiej odsłonie wyszkowianie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Kolejne trzy gole dołożyli Marcin Rosiński, Michał Rosiński oraz Maciej Bala, a zespół w rezultacie wygrał 5:4.
Bug II Wyszków – ŁKS Łochów 5:4
Ostatni sprawdzian wyszkowskich rezerw przed zbliżającą się inauguracją rundy wiosennej odbył się w niedzielę 11 marca na wyszkowskim stadionie. Bug II podejmował Żbik Nasielsk. Wyszkowianie pokazali się z dobrej strony. Po bramkach Tomasza Cichockiego (dwa trafienia), Jacka Markowskiego i Alana Wróbla (dwa trafienia) zespół wygrał 5:2. A już w najbliższy weekend wyszkowskie rezerwy rozpoczną rozgrywki rundy wiosennej od wyjazdowego starcia z Dębem Wieliszew.
Bug II Wyszków – Żbik Nasielsk 5:2
Istną strzelaninę mogli obejrzeć kibice podczas bratobójczego sparingu dwóch powiatowych B-klasowców: Wymakracza Długosiodło i WKS-u Rząśnik. Łącznie w tym spotkaniu padło aż 12 bramek, a zwycięzcą 7:5 został wyżej notowany WKS Rząśnik. Bramki dla ekipy WKS-u zdobyli: Mateusz Krawczyk (pięć trafień), Grzegorz Abramczyk i Paweł Osowiecki. Dla Wymakracza strzelali: Emil Mostowski (dwa trafienia), Emil Rogalski, Michał Laska i Adam Duda.
Wymakracz Długosiodło – WKS Rząśnik 5:7
Niestety, w dużo gorszym nastroju swój sparing z GKS-em Pokrzywnica będą wspominać piłkarze WKS-u Mystkówiec Stary. Piłkarze z grupy ostrołęckiej B-klasy ulegli rywalom 1:7. Honorowe trafienie dla WKS-u zdobył Robert Szulc.
WKS Mystkówiec Stary – GKS Pokrzywnica 1:7
Turu

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta