Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 04 lipca 2022 r., imieniny Malwiny, TeodoraMarcin Naruszczka wraca do oktagonu

(Zam: 03.02.2018 r., godz. 11.58)

Znamy datę kolejnej zawodowej walki zawodnika MMA pochodzącego ze Starego Bosewa, Marcina Naruszczki. 10 marca w Warszawie, podczas gali FEN20, nasz weteran zmierzy się z Bartoszem Leśko.Gala Fight Exclusive Night 20 „Next Level” odbędzie się w sobotę 10 marca w warszawskiej hali Torwar. Wśród 10 planowanych pojedynków karty głównej znalazła się walka z udziałem Marcina Naruszczki (18-8, 7 KO). Fighter rodem ze Starego Bosewa zmierzy się w limicie 84 kg z dużo mniej doświadczonym, ale za to niepokonanym, Bartoszem Leśko (6-0-1, 2 KO).
Naruszczka ostatni raz w oktagonie zameldował się w sierpniu ubiegłego roku, kiedy to podczas gali FEN 18 „Summer Edition” stoczył bardzo wyrównany, brutalny bój z Andrzejem Grzebykiem. Starcie to zostało wybrane najlepszą walką wieczoru. Niestety, mieszkający i trenujący obecnie w Warszawie Naruszczka tamten pojedynek przegrał. Szansę do powrotu na zwycięską ścieżkę Marcin będzie miał w starciu z Bartoszem Leśko. Co wiemy o tym zawodniku? Swój zawodowy debiut zawodnik z Trójmiasta zanotował w styczniu 2015 r. Od tamtej pory odniósł sześć zwycięstw (w tym pięć przed czasem i zaledwie jedno przez decyzję sędziowską). Leśko ma na koncie również jeden remis. Swoje dwie walki dla federacji FEN, zawodnik ten zakończył efektownymi zwycięstwami nad Pawłem Brandysem i Aleksandrem Rychlikiem. Mamy więc zestawienie młodego, niepokonanego wilka ze starym wyjadaczem. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Miejmy nadzieję, że stary wyjadacz, a więc Marcin Naruszczka.
Obok wyżej wymienionych zawodników, na gali FEN 20 wystąpią również m.in. Kamil Łebkowski, Andrzej Grzebyk, Marian Ziółkowski czy Paweł „Trybson” Trybała, który w ostatnim pojedynku uległ przez dyskwalifikację wyszkowianinowi, Mateuszowi Śniadale. Bilety na galę można nabyć na stronie internetowej organizatora, www.fen-mma.pl.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl