Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Szlachetna paczka z Leszczydołu-Nowin

(Zam: 03.02.2018 r., godz. 11.47)

Dzięki zaangażowaniu Koła Wolontariatu, jego opiekuna Iwony Ochmańskiej, rady rodziców z Edytą Boroń i Iloną Aksamitowską oraz dyrektora Krzysztofa Ochmańskiego kolejna szlachetna paczka ze Szkoły Podstawowej w Leszczydole-Nowinach trafiła do 3-osobowej rodziny z powiatu wyszkowskiego.

Rodzina została wybrana z Banku Rodzin znajdującego się w Internecie, choroby i trudna sytuacja życiowa zmusiły jej członków do szukania pomocy. Uczniowie postanowili spełnić ich świąteczne życzenia. W akcję zaangażowali się wszyscy członkowie wolontariatu z gimnazjum i wspólnie z radą rodziców ochoczo zabrali się do pracy. Zbierali chemię gospodarczą, artykuły żywnościowe, przybory szkolne i odzież. Hojność przerosła ich najskrytsze marzenia. Do 8 grudnia uzbierali aż 19 paczek z różnymi artykułami i talon do sklepu odzieżowego. Zebrane pieniądze pozwoliły sfinansować rękaw rehabilitacyjny dla babci. Wystarczyło wszystko pięknie zapakować i odwieźć do magazynu zbiórki paczek. Szlachetną paczkę do Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica na Polonezie odwieźli przedstawiciele Koła Wolontariatu, dyrektor Krzysztof Ochmański, Iwona Ochmańska i przedstawiciel rady rodziców Edyta Boroń. Koordynatorzy rodzin odwieźli dary do konkretnej rodziny.
Akcja udowodniła, że uczniowie ze szkoły w Leszczydole-Nowinach chętnie angażują się w różne przedsięwzięcia charytatywne.
Org.
***
Organizatorzy dziękują uczniom, ich rodzicom, nauczycielom; wszystkim, którzy sprawili, że uczestnictwo w akcji „Szlachetna paczka” zakończyło się sukcesem! To dzięki wam w wybranym domu zagościła radość, nadzieja i przekonanie, że nikt nie jest na tym świecie sam.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl