Dziś jest 20 kwietnia 2024 r., imieniny Agnieszki, Teodora

Camper na zwycięskiej ścieżce

(Zam: 03.02.2018 r., godz. 11.45)

Trzecie zwycięstwo ligowe z rzędu odniósł w ubiegłą sobotę zespół Campera Wyszków. Podopieczni trenera Macieja Główczyńskiego pokonali we własnej hali GKS Jaguar Wolanów 3:0.

Ze względu na sąsiedztwo obu zespołów w tabeli III ligi, spotkanie Camper Wyszków-Jaguar Wolanów zapowiadało się dosyć emocjonująco. Nieznacznym faworytem byli jednak z pewnością gospodarze.
W przypadku sobotniego spotkania parkiet wyraźnie zweryfikował jego przebieg. Camper praktycznie od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego wyraźnie dominował. Wyszkowianie utrudniali rywalom grę świetnymi zagrywkami, na które siatkarze Jaguara nie potrafili znaleźć recepty. Pierwszego seta gospodarze wygrali do 14. W drugiej odsłonie trwała koncertowa gra siatkarzy Campera. Trener Główczyński wprowadzał na boisko kolejnych rezerwowych, którzy nadal potrafili utrzymać wysoką dominację nad przeciwnikiem. Druga partia, wygrana do 16, utwierdziła kibiców w przeświadczeniu, że ten mecz już długo nie potrwa. Jedyny zryw w tym spotkaniu rywale mieli na początku trzeciej partii. Inicjatywa wolanowskich zawodników „rozmyła się” jednak już w połowie seta, a na prowadzenie wrócili gospodarze. Niezagrożeni siatkarze wyszkowskiego Campera wygrali trzecią odsłonę do 21, a tym samym cały mecz 3:0. MVP spotkania wybrano Daniela Pędzicha.
Camper Wyszków – Jaguar Golanów 3:0 (25:14, 25:16, 25:21)
W następnej kolejce Camper zmierzy się na wyjeździe z GOSiR-em Mrozy. Wyszkowianie obecnie zajmują trzecie miejsce w tabeli III ligi, jednak mają mniej rozegranych spotkań od MDK-u Warszawa i Wichru Kobyłka (odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w tabeli).