Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

UKS Polonez w Turnieju Półfinałowym Mistrzostw Mazowsza

(Zam: 03.02.2018 r., godz. 11.43)

Drużyna młodzików UKS-u Polonez Wyszków uzyskała awans do Turnieju Półfinałowego Mistrzostw Mazowsza Siatkarzy. Dzięki dobrym wynikom wyszkowianie będą gospodarzami imprezy.

O udziale w Mistrzostwach Mazowsza młodzików decyduje ich postawa w czterech, odbywających się w trakcie sezonu, turniejach ligowych. Podopieczni trenera Macieja Główczyńskiego z UKS-u Polonez Wyszków rywalizowali trzykrotnie w Turnieju I ligi, a po pechowym występie na trzecim z nich, wygrali Turniej II ligi. Sumaryczne wyniki osiągnięte na poszczególnych turniejach pozwoliły wyszkowianom na zajęcie trzeciego miejsca w ogólnowojewódzkiej klasyfikacji zespołów młodzików. Dwie pierwsze lokaty dały bezpośredni awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza. Lokaty 3-8 pozwalają natomiast na udział w Turnieju Półfinałowym. UKS Polonez, jako trzeci zespół klasyfikacji, zostanie organizatorem turnieju. Odbędzie się on w pierwszej połowie marca. Obok UKS-u wystąpią w nim: Huragan Wołomin, Metro Warszawa II, MOS Wola Warszawa, KPS Siedlce, MDK Warszawa. Bezpośredni awans do Turnieju Finałowego wywalczyły natomiast zespoły Metra Warszawa I i Plas-u Warszawa.
Młodziki UKS-u: Antoni Ciskowski, Nikodem Obrębski, Igor Jagielski, Kacper Gorczyński, Kacper Trętowski, Jakub Kortiuk, Jan Przybyłowski, Piotr Grześkiewicz, Norbert Chmielewski, Kamil Abramczyk, Hubert Warpas, Krzysztof Piątek.
Trener: Maciej Główczyński
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl