Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Rodzinne Kolędowanie 2018

(Zam: 26.01.2018 r., godz. 11.48)

W kościele parafialnym pw. Świętej Trójcy w Niegowie 7 stycznia odbyło się Rodzinne Kolędowanie 2018. Zorganizowało je już po raz trzeci Stowarzyszenie na Rzecz Gminy Zabrodzie „Bractwo Zabrodzkie” we współpracy z proboszczem parafii ks. Andrzejem Rybickim.

Spotkanie zgromadziło dużą rzeszę słuchaczy i wykonawców. O rosnącej popularności może świadczyć również coraz większa liczba uczestników. W tym roku mogliśmy wysłuchać 19 grup kolędniczych, śpiewających i grających na różnych instrumentach. Wystąpili: przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu („Żabki”, „Pszczółki” i „Rybki”), Odział „0” A – „Motylki” i „0” B – „Biedronki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zabrodziu, przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola „Zaczarowany Ołówek” w Zabrodziu, podopieczni Domu Pomocy Społecznej „Fiszor” w Gaju, Domu Pomocy Społecznej w Niegowie, Barbara Chmiel, Magdalena i Wiktoria Chudy oraz Marta, Izabela i Natalia Rachubka, Marta i Oliwia Bajorek, Julia Banasiak i Alicja Lewandowska, Grażyna, Maria i Szymon Połudziukowie oraz Dawid Ziółkowski, Helena Michalik oraz Maja i Julia Perlan, Justyna i Magdalena Chmiel, Anna i Agnieszka Świerzak, Zofia Więch i Agnieszka Świerzak, Martyna i Natalia Dana, Martyna, Dominika i Janek Chmielowie, Martyna, Adriana i Barbara Redlickie, Ewelina Kryszkiewicz, Weronika i Tadeusz Chmielowie, Koło Gospodyń Wiejskich w Zabrodziu.
Tradycyjnie już w kościele pojawili się Trzej Królowie z darami, którzy wszystkich obecnych częstowali słodyczami. W postaci wcielili się Michał Fujak i Wiesław Kochański z synem Wiktorem. Dodatkową atrakcją spotkania była Gwiazda Betlejemska, którą wykonał prezes „Bractwa Zabrodzkiego” Arkadiusz Redlicki. Podczas występów gwiazdą kręcił jeden z ministrantów Maciej Machałowski.
Wszyscy uczestnicy Rodzinnego Kolędowania 2018 otrzymali pamiątkowe dyplomy praz upominki, o które zadbali niezawodni sponsorzy. Byli to: wójt Gminy Zabrodzie Tadeusz Michalik, Iwona i Jarosław Banasiakowie, Regina i Wiesław Garbarczykowie, Agnieszka i Wiesław Jakubowscy, Iwona Kozon, Mariola i Zbigniew Paziowie, Mariola i Tadeusz Rudzińscy, Anna Walczyńska, Jan Ślendak z Lipin.
Org.
***

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i sponsorom, i zapraszają do udziału w Rodzinnym Kolędowaniu za rok.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl