Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2023 r., imieniny Michaliny, MichałaPoloneza czas zacząć…

(Zam: 19.01.2018 r., godz. 10.53)

– Za ponad sto dni, 4 maja stajecie do egzaminu maturalnego. Wtedy będziemy was mocno wspierać. Życzę, byście na tym egzaminie uzyskali jak najwyższe wyniki, dostali się na wymarzone studia, i aby dalej wasze życie potoczyło się tak, jak sobie to planujecie.– Mówiła dyrektor Dorota Piotrowicz otwierając bal studniówkowy uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida w Wyszkowie. Młodzież bawiła się 13 stycznia w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
W pierwszej parze tanecznego korowodu w rytm poloneza szła dyrektor szkoły Dorota Piotrowicz i uczeń kl. III g Jakub Rogucki, w drugiej – wicedyrektor szkoły Wojciech Chaciński z uczennicą kl. III d Sandrą Czyż.
– Przyjęliśmy wasze zaproszenie, by spędzić ten wieczór w wyjątkowej oprawie, aby świętować zakończenie kolejnego etapu w waszym edukacyjnym, szkolnym życiu – podkreśliła Dorota Piotrowicz. – Czas mija nieubłaganie, wszyscy dobrze pamiętamy, jak dwa i pół roku temu staliście się uczniami naszej szkoły. Przez ten czas towarzyszyliśmy wam w waszych sukcesach, dobrych zdarzeniach. Były też i cięższe chwile, o których dzisiaj zapomnimy. Uczestniczyliśmy wspólnie w wielu wydarzeniach szkolnych, wspólnie je organizowaliśmy. Ale ten czas szybko upłynął...
Dyrektor szkoły dziękowała za współpracę rodzicom, w tym skupionym w komitecie studniówkowym z Dorotą Rogulską na czele, samorządowi szkolnemu z Maciejem Kopytowskim na czele, a także organowi prowadzącemu – Starostwu Powiatowemu.
– Życzę osiągnięć na maturze i otwarcia nowej karty w waszym życiu – podkreślił sekretarz powiatu wyszkowskiego Jerzy Ausfeld.
– Kiedy przyszliście na świat malutcy, bezbronni, nieporadni przez myśl nam nie przeszło, że tak szybko staniecie się dorosłymi ludźmi – mówiła do młodzieży w imieniu rodziców Dorota Rogulska. – Dzisiejszy wieczór uzmysławia nam to bardzo dosadnie. Choć trochę jest nam smutno, że tak szybko to się stało, to serca rozpiera nam duma, którą, mam nadzieję, widzicie na naszych twarzach, a w głowie pojawia się tylko jedna myśl „Ale nam się te dzieci udały”. Dla naszych przepięknych córek i megaprzystojnych synów ogromne brawa – zawołała. – Życzę wam, byście bawili się tak, by ta studniówka pozostawiła w waszych sercach same dobre, ciepłe, przyjemne wspomnienia, do których będziecie z przyjemnością powracać po latach. Ten bal to także wasz mały egzamin dojrzałości – jak on wypadnie, pokażą nadchodzące godziny. My, rodzice głęboko wierzymy, że zdacie go celująco.
Młodzież dziękowała wychowawcom za przekazaną wiedzę, wyrozumiałość i cierpliwość. Kwiaty otrzymali: Iwona Żelazna-Łysik (klasa filologiczno-prawnicza), Renata Kacperska (klasa matematyczno-informatyczna), Agnieszka Banaszek (klasa przyrodnicza), Joanna Krzyszczak (klasa matematyczno-geograficzna), Agnieszka Bajkowska (klasa matematyczno-przyrodnicza z językiem niemieckim), Ewa Torebko (klasa matematyczno przyrodnicza z językiem francuskim), Marzena Deluga (klasa społeczno-geograficzna).
Uczniów do zatańczenia poloneza przygotowały Małgorzata Łysik i Urszula Siankowska. Pod kierunkiem Zofii Bernatowicz oraz uczniów Mateusza Puławskiego i Dominiki Ziętary młodzież przygotowała także walca wiedeńskiego. Zatańczyli go: Zuzanna Piórkowska i Jakub Truchel, Natalia Mróz i Tomasz Pankowski, Joanna Ziembowska i Hubert Dziewulski, Katarzyna Rosa i Damian Zarzecki, Iwona Mielczarczyk i Kamil Pietruchowski, Aleksandra Góralewska i Albert Królikowski, Julia Kwiatkowska i Franciszek Prus, Piotr Topolewski i Kornelia Gierek.
J.P.
Komentarze

Dodane przez J., w dniu 20.01.2018 r., godz. 21.12
Cudowne
Dodane przez Anonim, w dniu 23.01.2018 r., godz. 16.59
mówi rdza do rdzy.
Po nazwisku to po pysku!
Dodane przez Anonim, w dniu 25.01.2018 r., godz. 17.08
Dlaczego red. Rachoń kłóci się ze swoimi gośćmi? Jak tak dalej będzie nikt nie przyjmie zaproszenia do prowadzonego w ten sposób programu. Obawiam się ,że nastąpi moment , w którym bardziej krewki rozmówca zareaguje w sposób adekwatny do zachowania redaktora . Widzowie zobaczą wówczas planszę z napisem - PRZEPRASZAMY ZA USTERKI. Jestem pełna uznania dla spokoju, kultury, trzymania fasonu przez rozmówców. Niektórzy nawet sprowadzają program redaktora do pionu. Jeżeli w taki sposób redaktor zachowuje się w telewizji, to jak zachowuje się w domu? To jest GRANDA !

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta