Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaNowe twarze w Rhinos Wyszków

(Zam: 19.01.2018 r., godz. 10.44)

Wyszkowskie Nosorożce zbroją się przed zbliżającym się sezonem w LFA 1. Kadra Rhinos poszerzyła się ostatnio o klasowego rozgrywającego oraz koordynatora defensywy.Najbardziej istotną rolę w drużynie futbolu amerykańskiego pełni rozgrywający. Wygląda na to, że wyszkowscy kibice mogą spać spokojnie, ponieważ Rhinos obsadzili pozycję quarterbacka bardzo mocnym zawodnikiem. Jest nim Amerykanin, Avery Neloms. Czarnoskóry rozgrywający poprowadzi ataki wyszkowskiego zespołu w tym sezonie. Neloms będzie również odpowiedzialny za szkolenie młodego rozgrywającego rodem z Wyszkowa – Mateusza Morki. Nowy quarterback drużyny Rhinos to zawodnik z historią w krajowych rozgrywkach futbolu amerykańskiego. Przez dwa lata występował w Warsaw Dukes, gdzie w 2016 r. zasłużył sobie na miano MVP całej pierwszej ligi (PLFA1). Neloms charakteryzuje się świetną techniką rzutu, jest w dodatku dobrym biegaczem, zdobywa indywidualnie sporo punktów dla swojego zespołu.
Drugim wzmocnieniem Rhinos jest nowy koordynator formacji defensywnej – Zachery Charles Saleski. Amerykański trener będzie odpowiedzialny za organizację gry obronnej w Rhinos. Pomóc ma mu w tym nowy zawodnik, o którym nie możemy jednak jeszcze nic napisać.
Pozyskanie dwóch powyższych postaci świadczy o tym, że Rhinos nie planują być „chłopcami do bicia” w LFA 1. O kolejnych wzmocnieniach wyszkowskiej drużyny będziemy na bieżąco informować.
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl