Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Konrada

Co z malowaniem szkoły

(Zam: 04.05.2011 r., godz. 11.28)

Nieprędko Starostwo Powiatowe przystąpi do malowania elewacji budynku, w którym mieści się Szkoła Podstawowa nr 1 i I Liceum Ogólnokształcące. Czeka na rozstrzygnięcie wniosku w sprawie dofinansowania projektu, który obejmuje docieplanie obiektu.

W minionym roku miasto, któremu podlega SP nr 1, pomalowało ścianę od strony ul. 11 Listopada. Zgodnie z ustaleniami ze Starostwem, powiat miał podjąć się malowania dalszej części elewacji. O tych uzgodnieniach na sesji 27 kwietnia przypomniał radny opozycyjny Waldemar Sobczak.

- Z powodu braku pieniędzy w naszym budżecie burmistrz pokrył koszty malowania części budynku. Deklarowaliśmy, że w tym roku pomalujemy kolejne ściany LO i SP nr 1. Czy zarząd będzie konsekwentny i dojdzie do realizacji tych prac? – dociekał.

Powiat przygotował projekt, w ramach którego ubiega się o pieniądze m.in. na ocieplenie budynku LO, wraz z którym zostanie wykonane także malowanie.
- Mamy szansę na dofinansowanie. Jeśli go nie dostaniemy, zarząd dotrzyma obietnicy – deklarował wicestarosta Zdzisław Bocian.

- Ten wniosek jest nierealny. Po dżentelmeńsku umówiliśmy się na wykonanie pracy i powinniśmy ją zrealizować – uznał Waldemar Sobczak.

J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl