Menu górne

Dziś jest 11 sierpnia 2022 r., imieniny Włodzimierza, ZuzannyRóżnica zdań na temat klimatyzacji

Ikona
(Zam: 04.05.2011 r., godz. 11.56)

Powiatowi radni dołożyli 11 500 zł na budowę klimatyzacji w pomieszczeniach Starostwa Powiatowego. Zasadność tego wydatku kwestionował Waldemar Sobczak.

Na sesji 27 kwietnia, podejmując uchwałę dotyczącą zmian w budżecie, radni dołożyli pieniędzy na tę inwestycję, która w sumie kosztować będzie 17 800 zł.
Powiew zimnego powietrza z klimatyzacji mogli poczuć radni podczas obrad – w sali konferencyjnej zamontowano dwa urządzenia. Radny Waldemar Sobczak skrytykował pomysł ich zakupu.
- W powiatowym budżecie jest deficyt, a drogi są w tragicznym stanie. Proszę mnie nie przekonywać, że budowa klimatyzacji jest priorytetem dla niektórych członków zarządu – mówił. – Może najpierw montować klimatyzację w korytarzach, a potem w gabinetach.
- To klimatyzacja nie tylko dla członków zarządu, sala, w której jesteśmy, też jest klimatyzowana – przypomniał wicestarosta Zdzisław Bocian. – Nie może być klimatyzacji w korytarzach, bo nie jesteśmy oddzieleni do Urzędu Miejskiego. Ta, którą budujemy, obejmie też m.in. wejście do sekretariatu.
J.P.

Komentarze

Dodane przez k, w dniu 05.05.2011 r., godz. 07.49
klimatyzacja potrzebna a dziura na ul sowinskiego przy galeo dwa tygodnie w same swieta tylko ogrodzona jak by nie mozna bylo cos z tym zrobic ,chociaz mozna bylo zakazac parkowania w tym miejscu zeby mozna bylo swobodnie omijac te dziure

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl