Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 grudnia 2023 r., imieniny Blanki, EligiuszaWielki Finał 14 stycznia

(Zam: 23.11.2017 r., godz. 15.05)

Gmina rozpoczęła przygotowania do 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak jak w ubiegłym roku, w Wyszkowie wydarzenie będzie trwać trzy dni, a niedzielna główna impreza zorganizowana zostanie na placu w centrum (między ul. 11 Listopada a Sowińskiego).

Celem najbliższej akcji będzie pozyskanie pieniędzy na „wyrównywanie szans w leczeniu noworodków”. Gmina Wyszków we współpracy z innymi podmiotami i wolontariuszami zaprosi mieszkańców w drugi weekend stycznia do udziału w szeregu wydarzeń, których głównym celem jest zbiórka datków. Według założonego planu, w piątek 12 stycznia w Starym Browarze odbędzie się koncert rockowy, w ramach którego mają wystąpić lokalne zespoły. Wejściówki, z których dochód będzie przeznaczonych na akcję WOŚP, mają kosztować 15 zł. Wydarzenie koordynuje Kolektyw Alternator.
W sobotę w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” od godz. 15.00 na scenie sali widowiskowej zaprezentują się dzieci. W niedzielę 14 stycznia scena plenerowa, jak w ubiegłym roku, będzie na placu miejskim, gdzie od godz. 18.00 trwać będzie licytacja gadżetów. Jako gwiazdy mają wystąpić discopolowa formacja Dejw i grająca covery zespołu Lady Pank grupa Tacy Sami. W niedzielę odbędzie się także bieg „Policz się z cukrzycą”.
W minionym tygodniu w Urzędzie Miejskim odbyło się pierwsze, robocze spotkanie osób, które chcą włączyć się w organizację 26. Wielkiego Finału. Zainteresowani wsparciem akcji (pracą wolontariacką, przekazaniem rzeczy na licytację itp.) mogą kontaktować się z Urzędem Miejskim pod nr tel. 29 743 77 13.
J.P.

Komentarze

Dodane przez Josek, w dniu 04.12.2017 r., godz. 20.32
Proponuję zlicytować jedyną w Wyszkowie seledynową kamizelkę z napisem KOD. No.., chyba , że konserwator zabytków ma ją już w swoim rejestrze !!!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta