Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 01 czerwca 2020 r., imieniny Jakuba, Konrada

Most w remoncie do końca października

Ikona
(Zam: 04.05.2011 r., godz. 11.59)

Rozpoczął się remont mostu drogowego w ciągu drogi nr 62. Potrwa do końca października.

Inwestycję realizuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Jej koszt to 3 mln zł. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm, którego liderem jest Domost z Małkini. Ich zakres jest bardzo szeroki, stąd rozłożono je na kilka miesięcy. Na moście zostanie wylana nowa warstwa asfaltu, na którym dziś są wyboje, nierówności. GDDKiA zapowiada także m.in. także miejscową naprawę chodników, poręczy, konserwację odwodnienia, renowację łożysk, malowanie elementów konstrukcji mostu.
Dla kierowców remont oznaczać będzie utrudnienia w poruszaniu się mostem. Jak mówi rzecznik prasowy warszawskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Małgorzata Tarnowska, wykonawca około 10 maja ma przedstawić czasową organizację ruchu na moście. Wtedy też dokładnie będzie wiadomo, które jego odcinki i na jak długo będą niedostępne dla korzystających z mostu. Nie przewiduje się jego całkowitego wyłączenia z ruchu. Będzie on dopuszczony wahadłowo, przy udostępnieniu kierowcom pasu ruchu o długości do trzech metrów.
M. Tarnowska zapewnia, że informacje o utrudnieniach dla kierowców będą dostępne na stronie internetowej Generalnej Dyrekcji www.gddkia.gov.pl.
J.P.

Komentarze

znowu paraliż miasta
Dodane przez Obserwator, w dniu 29.05.2018 r., godz. 14.05
Nie tak dawno skończył się paraliż miasta z powodu remontu wiaduktu i znowu mieszkańcom zafundowano przejażdżki ósemką,17 km dłużej, stanie w wielokilometrowym korku. Budowa 'małej obwodnicy' stoi, choć jest bardziej potrzebna i ciągnie się od wielu lat, a tiry ciągną sznurem przez miasto. I wszyscy zadają sobie pytane - czemu i komu ma ten remont służyć? I ile będzie opóźniony ?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl