Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 stycznia 2023 r., imieniny Franciszka, ZdzisławaPrezenty na 11 listopada

(Zam: 20.11.2017 r., godz. 10.45)

Obóz patriotyczno-niepodległościowy był w ostatnim czasie wystawiony na próbę. Spór między obozem prezydenckim i rządowym w sprawie reformy sądownictwa przedłużał się i, jak się wydaje, nawet w ostatnim czasie uległ zaostrzeniu.

Przeróżni funkcjonariusze poprzebierani za dziennikarzy typu Morozowski, Żakowski, Stokrotka, czy też Lisek Chytrusek z radości zacierali ręce do kości twierdząc, że to „atomowy” konflikt, który wcześniej czy później doprowadzi do rozłamu w obozie zmian. Ten rozłam miał być oczywisty i pewny. Ale trzeba powiedzieć, że również niektórzy niezależni publicyści harcowali bez opamiętania, podgrzewając atmosferę. Jednak dosłownie w przeddzień Święta Niepodległości nastąpił przełom w tej sprawie. Doszło do porozumienia, które otwiera drogę do procedowania reformy wymiaru sprawiedliwości w Sejmie. Zmiany w sądownictwie są absolutnie konieczne. Pisałem o tym w felietonie „Spokojnie, nic szczególnego się nie stało” na początku sierpnia tego roku. Pozwolę sobie powtórzyć podstawowe uzasadnienie konieczności zmian – mamy z jednej strony olbrzymią przewlekłość postępowań dotyczących nawet prostych spraw, z drugiej krycie przestępców, oszustów i kombinatorów przez wymiar sprawiedliwości (np. bezkarność mafii reprywatyzacyjnej). Kolejna ważna sprawa to tworzenie przez szeroko rozumiany wymiar sprawiedliwości politycznej „kryszy” nad komunistyczno-liberalnym układem III RP i włączanie się przez niego w polityczną walkę ze wszystkimi, którzy tego układu nie akceptują. Te trzy sprawy powodują, że stoczylismy się do rangi republiki bananowej, w której narodowe zasoby wypłukiwane były przez mafie w majestacie prawa. Jak potężną skalę miał ten proces to powoli sie dopiero dowiadujemy. Są oczywiście bardzo wpływowe siły, które ten stan bezwładu w naszej ojczyźnie chciałyby zachować. To, najogólniej rzecz biorąc, układ okrągłego stoliczka, czyli postkomunistyczne szajki, ośmiorniczkowe cwaniaczki oraz przeróżne krajowe i międzynarodowe mafie, a także, podobnie jak w czasach rozbiorów obce stolice, dziś przede wszystkim Berlin i Moskwa. „Kasta” sądownicza jest zasadniczym elementem tego zrakowaciałego, sprzecznego z polskim interesem układu. W tej chwili wydaje się, że zdecydowana zmiana w tym zakresie jest przesądzona. Co nie oznacza, że dokona się szybko. To jeszcze musi trochę potrwać. Piszę o tym od dawna, że dotychczasowa „dobra zmiana” to z pewnością ruch we właściwą stronę, ale to wszystko jest jeszcze bardzo płytkie, powierzchowne i łatwe do odwrócenia. Dopiero drugie kadencje, zarówno parlamentarna, jak i prezydencka mogą doprowadzić do trwalszych zmian. Konieczne jest również odsunięcie ośmiorniczkowych cwaniaczków z samorządów i zastąpienie ich nowymi, zarazem patriotycznymi i nowoczesnymi, podejmującymi współczesne wyzwania elitami. Cuchnące lokalne układziki doprowadziły bowiem w wielu miejscach, w tym w Wyszkowie do klientyzmu i stagnacji.
Felieton piszę po powrocie z warszawskiego Marszu Niepodległości. Stał się on wydarzeniem, wokół którego miało miejsce w przeszłości wyjątkowe skondensowanie prowokacji, kłamstw i manipulacji organizowanych przez zdegenerowane pseudoelity III RP. Tajna i jawna policja pod rządami PO-PSL, sprzymierzona m.in. z lewaczkami z Krytyki Politycznej oraz Hanią naszą kochaną ze stolicy dokonywała cudów, żeby rozbić marsz. Mieliśmy do czynienia nawet z płonącymi samochodami transmisyjnymi TVN-u i budkami strażniczymi przy ruskiej ambasadzie. A histeria zjednoczonych sił Mordoru we wszystkich mediach głównego nurtu dorównywała goebelsowskiej propagandzie zarówno pod względem metod, jak i intensywności przekazu. Na szczęście nic nie pomagało. Był jeszcze internet i słabe, ale rozwijające się media niezależne. Marsz co roku rósł i pomimo zmasowanej akcji wszystkich sił republiki okrągłego stoliczka przechodził zwycięsko przez Warszawę. I stał się jednym z elementów sprzeciwu w stosunku do III RP. Sprzeciwu specyficznego, ale bardzo ważnego, ponieważ docierającego ze swoim przekazem do młodych ludzi. Dopiero po objęciu władzy przez zjednoczoną prawicę w 2015 roku polscy patrioci mogą spokojnie organizować ten i inne marsze, czy inne wydarzenia związane ze świętem. Nie ma mowy o wykluczaniu ruchów narodowych z polskiej wspólnoty, co w sposób absolutnie jednoznaczny robili komuniści, lewacy wszystkich odcieni i cała koalicja PO-PSL. A dziś prowokacje organizowane przez środowisko „Gazety Wyborczej”, gotowe jak zawsze do realizowania każdej brudnej, antypolskiej roboty nie mają już wsparcia instytucji państwa. To cieszy i tym razem, że podobnie jak przed rokiem policja skutecznie zabezpieczyła wszystkie organizowane w Święto Niepodległości uroczystości, w tym marsz. Gdy piszę te słowa cieszą mnie przede wszystkim prezenty, jakie środowisko niepodlegościowo-patriotyczne otrzymało dzień przed świętem. Jest to z jednej strony porozumienie na prawicy w sprawie reformy systemu sprawiedliwości, a także sądzę, że nieprzypadkowo, krótko przed świętem ogłoszony komunikat w sprawie zmiany nazw ulic w Warszawie. Jak wiemy bowiem, w naszej kochanej stolicy mamy dziś niestety, komunistyczne gniazdo. Czerwone towarzystwo wokół „Hani naszej kochanej” postanowiło iść na konfronację z dzisiejszą władzą nie zmieniając komunistycznych nazw ulic. Ale dziś oznacza to po prostu…, że zostało to zrobione drogą administracyją. Wojewoda mazowiecki Zdzisław Sipiera ogłosił swoją decyzję w tej sprawie. Al. Armii Ludowej będzie ulicą Lecha Kaczyńskiego, inne ulice o komunistycznych nazwach zostały przemianowane na Zbigniewa Herberta, Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”, Przemysława Gintrowskiego, Grzegorza Przemyka i wiele innych godnych uczczenia osób. Razem 47 zmian. Wiwat Polska!!!!
Marek Głowacki

Komentarze

Dodane przez Anonim, w dniu 20.11.2017 r., godz. 11.34
Pan Marek Głowacki,typowy uczestnik Marszu Niepodległości. Z Bogiem w sercu i flagą w ręku. Budzący szacun w normalnym świecie i obiekt agresji liberalnego świata. Ta reakcja kasty liberalnej jest wręcz histeryczna. Krzyk potęguje skowyt biznesu, które mają budżety większe niż budżet niejednego państwa i którym rząd dobrej zmiany przykrócił wypływ z Polski przez dwa lata ponad 50 mld EURO. 50 mld EURO zostało w Polsce a nie w kieszeniach zachodniej finansjery. I dlatego taki atak Eurokołchozu, Tuska i PO.N.PSL oddział zagraniczny. Niedoczekanie wasze, że szargacie dobre imię Polski.
Dodane przez Anonim, w dniu 20.11.2017 r., godz. 11.35
PRAWO TRZEBA ZMIENIAĆ A NIE SĘDZIÓW GO REPREZENTUJĄCYCH
do Glowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 20.11.2017 r., godz. 13.56
PISowski felietonisto z Bożej Laski ciągle PISzesz w cudzysłowie "dobra zmiana". Tak,ta zmiana jest fatalna
Do Głowacki
Dodane przez Aleksander, w dniu 20.11.2017 r., godz. 14.30
Stu pisowsko-faszystowskich rewanżystów chce od młodych pracujących Niemców biliona dolarów ??? Straty wojenne 1 bilion dolarów.Wartość Ziem Zachodnich 2 biliony dolarów...Siedzcie kretyny cicho bo będziecie Niemcom tego biliona oddawać..Czy ktoś w tym Pisie myśli i umie liczyć ???!!
Dodane przez anonim, w dniu 20.11.2017 r., godz. 15.24
Tusk bije na alarm. Polacy biją Ukraińców, Arabów, sędziów, totalną opozycję. Do alarmu przyłącza się Bolesław. Już się nie zająknie, będzie nadawał na Polskę. Jedna wielka targowica, dla kasy, stanowisk, tłustych odczytów.
Dodane przez Iza, w dniu 20.11.2017 r., godz. 16.50
Tusk próbuje znów zaistnieć w krajowej polityce szkalując Polskę w UE. Precz z targowicą. Polska właśnie wstała z kolan i my Polacy jesteśmy dumni z odzyskiwanej krok po kroku podmiotowości. Naród polski wybrał obecny rząd w demokratycznych wyborach i po dwóch latach daje mu 45% poparcia. Ludzie którzy świętują w wolnym kraju wyzywani są przez Tuska i jemu podobnych faszystami. Eurodeputowani PO głosują za nałożeniem sankcji na Polskę. PSL wstrzymuje się od głosu zamiast głosować przeciw. Polak zapamięta. Podziękuje przy urnie przy wyborach
Dodane przez anonim, w dniu 20.11.2017 r., godz. 16.52
A co ty Eychler nie pochwalisz się. Ile zebrałeś kasy na Maszt Niepodległości ?
Skąd my to znamy.
Dodane przez Soros jak Tusk atakuje swoich., w dniu 20.11.2017 r., godz. 17.07
Amerykański finansista węgierskiego pochodzenia George Soros zarzucił w poniedziałek rządowi Węgier "kłamstwa i wypaczenia" w kampanii skierowanej przeciwko niemu. W oświadczeniu napisał, że ich celem jest stworzenie fałszywego wroga zewnętrznego. Soros oznajmił, że rząd Węgier "podsyca antymuzułmańskie nastroje i używa antysemickich wątków przypominających lata 30. XX wieku". Jacy ci liberałowie mało twórczy - faszyzm i antysemityzm.
Dodane przez Jacek, w dniu 20.11.2017 r., godz. 17.47
Nie interesuje mnie co piszesz zdrajco, moja rodzina poniosła krwawą ofiarę w czasie II wojny światowej. Straciliśmy Kresy, a ziemie zachodnie były rekompensatą za te tereny i w dodatku nie niemcy nam je oddali, ale zwycięzcy alianci. HWDPO zdrajco, won do Berlina!
Dodane przez Polacy biją na alarm. Niemcy w kryzysie., w dniu 20.11.2017 r., godz. 18.11
Ty Aleksander jesteś w obozie targowiczan, zwolenników Niemców i Merkel. A tu niespodzianka, inne partie w Niemczech nie chcą koalicji rządowej z Merkel. Ci kochani przez Tuska imigranci arabscy, jakoś nie są dobrą kartą przetargową w negocjacjach.Czy będą nowe wybory i większe poparcie dla faszystów z AfD?
Dodane przez Kamila, w dniu 20.11.2017 r., godz. 20.51
Tusk ma rację
Doctrine -Sapientie - Pietati
Dodane przez Josek, w dniu 20.11.2017 r., godz. 20.53
Pomimo faktu, że od dwóch lat rządzi w Polsce PIS, to marksistowska machina propagandowa ma się dobrze (nawet na tym forum), w samorządach wciąż szaleje marksizm kulturowy, a w szkołach gender. Te same lewackie mordy w instytucjach kultury i odpowiednio zmieniona poprawnoscią polityczną policja. PIS musi uczyć się od lewactwa: żadnych ustępstw, a zmiany polityczne i prawne muszą być tak szybko przeprowadzone, żeby przeciwnik nie miał czasu na oddech, bo inaczej lewacki rak pożre Państwo Polskie. Stąd mój apel: - nie dawać się prowokować takim KODerowskim intrygantom, jak Aleksander "Pułtuski". - Nie wdawac się z nimi w polemikę !!! Zostawić ich i ich pisaninę samym sobie. Nienawisc do polskiego patriotyzmu, jad, głupota i oderwanie od rzeczywistosci skutecznie doprowadzą ich do samounicestwienia... PS. Dwa lata temu dana nam demokracja - nie jest dana raz na zawsze, trzeba o nią dbać na codzień i bronić przed takimi oszołomami , jak Seledynowy vel Aleksander !!!!!
Dodane przez Aleksander, w dniu 20.11.2017 r., godz. 21.16
Patrioty podrożały bo USA nie chce ich sprzedać i oddać w ręce Maciara.Takie to proste.Brzytwy nie daje się g....mu
do Anonima
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 20.11.2017 r., godz. 21.46
"Dobra zmiana" piszę w cudzysłowie jako cytat.
do Jacek
Dodane przez Aleksander, w dniu 20.11.2017 r., godz. 22.11
Rosja Ci kresy zabrała to niech Ci za nie zapłaci....Oddanie terenów Niemieckich ręką zwycięzcy Polsce jest zadośćuczynieniem dla polaków za straty w II Wojnie światowej.......Chcesz zdrajco interesów Polski wojny !!!??? Chcesz kasy to woon do Moskwy !!!
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 20.11.2017 r., godz. 22.12
Zachowania analogiczne do targowicy w części środowisk postkomunistycznych i postsolidarnościowych można zaobserwować już od dawna. Dokonuje się to w znacznej mierze poprzez obcą agenturę usadowioną bardzo wysoko w strukturach naszego państwa, w mediach, bankach, biznesie, centralnych instytucjach, ale także dużą ilość tzw. pożytecznych idiotów, czyli ludzi, którzy uważając się za elitę, niewiele rozumieją. Mamy w naszej ojczyźnie ludzi tak głupich, że będą powtarzać cytaty z niemieckiej prasy na temat sytuacji w Polsce jako prawdę objawioną. Nakłada się na to również ideologia lewicowa różnych odcieni aż do czystej komuny, czy też trockistów włącznie, która w krajach tzw. zachodu stała się dla wielu współczesną religią. Tę nową religię, ten nowy, wspaniały świat próbuje nam serwować międzynarodówka komunistyczno-liberalna u nas reprezentowana m.in. przez Gazetę Wyborczą,Politykę czy też środowisko Krytyki Politycznej.
Dodane przez Pies, w dniu 20.11.2017 r., godz. 22.47
A Mróz obiecywał wyprowadzenie kolumny sanitarnej z centrum "nowoczesnego" Wyszkowa. HWDPO
Josek, w dniu 20.11.2017 r., godz. 20.53
Dodane przez jasio małolat, w dniu 21.11.2017 r., godz. 08.30
"PIS musi uczyć się od lewactwa…" już się nauczył. Zauważył to nawet Prezydent RP;) (w stosunku do Antoniego M.), "...a zmiany polityczne i prawne muszą być tak szybko przeprowadzone, żeby przeciwnik nie miał czasu na oddech..." (jak za UB ścieżka zdrowia) - bardzo dobrze to ująłeś, to jest właśnie cel zjednoczonej prawicy "zmiany polityczne i prawne". Wam nie chodzi o te sloganowe dobro przeciętnego obywatela tylko o polityczne stołki zabezpieczone prawem. Boicie się utraty władzy, dlatego dążycie do szybkiej zmiany prawa. Proszę porozmawiać ze studentami prawa UW, to wytłumaczą wam co to jest prawo, co sądzą o tej władzy i całej "dobrej zmianie”. ;)
do Glowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 09.23
Mądry w cudzysłowie to głupi a dobry to ZŁY
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 09.42
DZIAŁALNOŚĆ PROWADZĄCA DO WYPROWADZENIA POLSKI Z UNII EUROPEJSKIEJ JEST ZDRADĄ.WSZYSCY LUDZIE JĄ WSPOMAGAJĄCY CZYNNIE TYPU PROPAGANDYSTA GŁOWACKI ZOSTANĄ UKARANIIII !!!
Jasio, w PiS rodzinie nic nie ginie. I Antoś nasz i Duda nasz ;)
Dodane przez ;), w dniu 21.11.2017 r., godz. 10.30
Jasiu - w rodzinie nic nie ginie - tyle ;) A u kolegów burmistrza prawdziwa bomba! Kopał elyta byznesmen doły i wypalał śmieci, zasypywał i wypalał kolejne. Dziwne, że władzuni to nie przeszkadzało, taka całkiem niemała spalarnia na tyłach zakładu. Straż Miejska podlegająca pod burmistrza chyba schowała głowę w piasek, żeby się koledze burmistrza nie narażać. No kopał sobie elyta biznesmen kolega burmistrza kolejne dołki, aż się z nimi wkopał na działkę, która już do byznesmena nie należała. Stracił sfrustrowany wieloma kłopotami rachubę posiadania. Wykopał dół i palił syf na czyjejś prywatnej własności. O dziwo w tym patologicznym mieście właściciel się nie przestraszył i zawiadomił odpowiednie ograna... Rzecz jest również nagrana, wiadomo ;) Wyszków tonie, miasto seksu i biznesu. Nadal Jasio yntyligentny doradza w sprawach PR burmistrzowi? Masraka!
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 21.11.2017 r., godz. 10.56
A to niespodzianka! Komitet Obrony Demokracji przeskoczył PiS w poparciu społecznym. Według wyników badań, zrealizowanych przez CBOS, działania KOD popiera aż 46 proc. ankietowanych. To o 4 proc. więcej, niż popierających działania PiS.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 11.37
Przywódcy Konfederacji Targowickiej dążyli do podziału państwa (Pis to nawet już zrobił).Nie zamierzali poddać się prawom ustanowionym przez Konstytucję 3 Maja (Pis łamie konstytucję R.P,dąży do alienacji w U.E.)
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 21.11.2017 r., godz. 12.42
Do Anonim z godz. 11.37. Dodajmy jeszcze jedno podobieństwo PISu do Targowicy, a mianowicie to, że Targowiczanami i jej przywódcami był w większości polski kler, w tym biskupi, których potem Kościuszko wieszał na warszawskim rynku.
Dodane przez Wiktor, w dniu 21.11.2017 r., godz. 12.50
Jak się okazuje to Pis jest targowicą a nie PO.Tagowicę popierali również biskupi.Wypisz wymaluj jak obecnie kler popiera Pis.Rządy tej partii to ciemna noc w historii Polski i zaprzaństwo za srebrniki części narodu.Amen.Ten system nie może długo trwać.Panie Głowacki !! To są przerażające rządy poniżania i pogardy do znacznej części społeczeństwa polskiego.
Dodane przez Spalarnia, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.04
Burmistrz i jego koledzy z klasą. To jest ich taki patriotyzm.
Dodane przez Wizerunek, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.10
Eychler białowieski ekologu, co masz do powiedzenia na temat prywatnych spalarni śmieci na dużą skalę, jakie w Wyszkowie po nocach kotłują? Powiesz coś czy przemilczysz, jak większość ważnych dla miasta problemów, aby tylko nie podpaść gburmistrzowi. Coś bełkotałeś o jakimś komitecie... oże byś sprawę podpiął pod nich, mają takie poparcie.
jasio malolat 20.53
Dodane przez Tedy, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.39
Osmieszyles sie,jak zwykle POwolujac sie na rozmowe ze studentami UW. Nie kto inny tylko osoba glownie zamieszana w afere reprewatyzacji w Warszawie,jest wykladowca na tej uczelni. Czego zatem moze tak skompromitowana osoba nauczyc? Jedynie co POtrafi i wie jak to zrobic,to wyrzucic na bruk tysiece osob,aby przekazac kamienice swoim. W tym jest mistrzynia,a ty POwolujac sie na jej studentow,jestes zalosnym propagandzista. pOruszyles tez temat ,,za UB sciezki zdrowia" rowniez nie kto inny tylko wasz czlowiek,wyPOwiadal sie publicznie,ze wszystko odbywales sie w kulturalny sPOsob. A zatem jasio malolat pisze aby pisac,gdzie widac jak pamiec mu zawodzi,albo mysli,ze nie pamietamy jak to bylo za ich czasow. Manipulacje,klamstwa,ktorymi w rozpaczy bezradnosci siejecie,sa nie tylko nie smaczne,ale wrecz obrzydliwe. Ostatnio jakis tam Eychler,strzelil glupa,albo przekazal swoje marzenia senne,o wzroscie KODu,na 46 % ankietowanych,nie napisal,ze sondaz przeprowadzono z 20 osobami. Wasza propaganda,swiadczy o wielkiej desperacji i beznadziejnosci w tym co robicie.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.57
Gdzie jest wrak tupolewa ??! Kiedy wreszcie go odzyskacie mąciwody,nieudaczniki
Wiktor w seledynowym kolorze
Dodane przez , 10, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.58
Wiktor,Anonim, Aleksander, za kazdym wpisem POdaje sie za kogos innego,myslac,ze czytelnicy uwierza, jak wiele osob popiera go. Przypomnij sobie (jezeli jeszcze potrafisz) czasy weekendowych samobojstw,akcja widelec,smierc Jolanty Brzeskiej,ktora zostala spalona,za to,ze odwaznie wystepowala w obronie wyrzucaniem ludzi z kamienic w Warszawie. PiS to nie ciemna noc w historii jak to nazwales. PiS to Rzad na ktory czekalismy i zostal wybrany w demokratycznych wyborach. Ublizajac Mu,co robisz dokladnie w kazdym durnym,pijanym widzie swiadczy tylko o twojej malostkowosci i wrogosci co praworzadne i uczciwe.
entliczek pentliczek czerwony stoliczek
Dodane przez monter, w dniu 21.11.2017 r., godz. 16.05
Jedna i najważniejsza rzecz za zmianami musi iść odpowiedź w postaci programu CELA + czyli kary więzienia a nie tylko setki komisji. Jeśli ludzie nie będą widzieć w celi ludzi z czołówek gazet i tv nic dalej się nie zmienia. Mamy kogo umieścić za kratami !! Odpowiedzialność przed suwerenom to możliwość wyboru w ordynacji JOW. Nie znam większości z listy którą posuwa prezes tej czy owej partii !! Wówczas czy nie będzie pustych obietnic i jeśli zawiedzie szansę od wyborców zwyczajnie dostanie ktoś inny. Dziś jest na odwrót ten, który jest namaszczany przez prezesa jest w sejmie niezależnie od ilości oddanych głosów a pozycji na liście.
Anonim. 14.57
Dodane przez Abc, w dniu 21.11.2017 r., godz. 17.00
Marku,pytanie to skieruj do swego guru,mozliwe ze ma te wiadomosc.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 17.54
CZAS JEST OJCEM PRAWDY TEDZIU , TADEUSZU CZY JAK TAM CHCESZ.
do Anonim, Aleksadnder i tym podobnym
Dodane przez laki, w dniu 21.11.2017 r., godz. 18.20
Odpisywanie na wasze wpisy , to jak napisał Kisiel - polemika z głupotą nobilituje ją bez potrzeby. Z komsomolskim pozdrowieniem dla kryptokomuchów
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 21.11.2017 r., godz. 19.27
Zwykły kapuś ( np. Lech Wałęsa, czy Michał Boni z czasów młodości) staje się z czasem wytrawnym kapusiem, a po jakimś czasie nawet agentem wpływu. Pytanie tylko, czy wiadomo, komu służy ? Odpowiedź jest tylko pozornie prosta, bowiem agent wpływu może z czasem uniezależnić się od swojego mocodawcy, lub być przejęty przez innego. Jak jest dzisiaj z każdym z nich ? Kto wie ?
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 21.11.2017 r., godz. 19.44
Ostatni atak na Polskę to jakaś groteska. Przeczytałem całą rezolucję przeciwko naszemu krajowi. Jestem zszokowany drobiazgowością i ilością tych zapisów, zakazów, zaleceń i poleceń. Towarzysze z Unii Europejskiej niedługo będą przypisywać sobie prawo do wyrażania zgody na zgrabienie liści na prywatnym podwórku, jeżeli tylko należy do Polaka. Oczywiście jedynie wtedy, kiedy będzie sobie tego życzył Donald Tusk, lub inny pudelek Makreli, czy też Makarona. Jakim trzeba być zerem, żeby popierać tak absurdalne rezolucje ! Ale dla kapusia w rodzaju Michała Boniego nie ma żadnych hamulców. liczy się jedynie wola pana.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 21.11.2017 r., godz. 19.51
A jak jest z tobą?
Kukiełka KOD
Dodane przez Josek, w dniu 21.11.2017 r., godz. 20.00
Jak ta 46 % tendencja poparcia KOD przedstawiona przez M. Eychler'a dalej się utrzyma, to zapewne jedyny wyszkowski KODer zostanie burmistrzem Wyszkowa. Będzie to " i śmiesznie, i strasznie ", bo nowy burmistrz zamiast w garniturze - będzie urzędował w seledynowej kamizelce.... PS. Mam nadzieję rownież, że Spinaker będzie trzymał "atrybut działacza " przbudówki KOD, czyli puszkę z pieniędzmi z dala od marnotrawnego brata Komandora Klubu. Puszka w jego rękach, to jak lis w kurniku !!!!!
11.11 2017 Szara eminencja
Dodane przez ;), w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.19
Co kolega "burmistrza z klasą" byznesmen z Leśnej robił w Święto Narodowe Odzyskania Niepodległości 11.11. 2017? Pomyślicie, że pewnie był na zorganizowanych przez dresika uroczystościach patriotycznych, był na okolicznościowej mszy św., w parku brał udział w Biegu Niepodległości... Nic z tego, osobiście przez całą sobotę nadzorował prace budowlane, w tym koparką, i machał łopatą na Leśnej. To się nazywa być elytą z klasą! Czy powiesił białoczerwoną flagę na szczycie hali... :) ?
Dodane przez ;), w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.22
Obok, u sąsiada na interesie założony jest monitoring, z pomocą którego widać było cały śmierdzący proceder. Tyle w temacie.
do Glowacki
Dodane przez Aleksander, w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.33
Seledynowa kamizelka kojarzy z jadem i mordą zdradziecką Pis............Gorsze cholerstwo niż Pis świat widzi tylko w Korei Północnej !! Opanuj się i zmądrzej szalony fanatyku dziewiętnastowieczny z przekonania i średniowieczny z wiary a nieobiektywny z otumanienia....!! Jak Makreli nie będzie,to będzie faszyzm w Niemczech.To Wy PIS otworzyliście puszkę pandory w Europie !!!!! Rozdrapujecie gojące się rany z Ukrainą.Po jaką cholerę facet to robisz ???????????? Kopnąć Was w dupę jak najszybciej w interesie pokoju światowego i pozamykać w węzieniach jest żywotnym interesem polaków.
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.46
Jaka to jest demokracja w Pispolsce jak znany i ceniony dziennikarz Trójki dostaje od kurwskiego ultimatum...Cytuję "Jak będziesz występował w TVN to musisz się zwolnić albo my to za Ciebie zrobimy ". Polecam wszystkie stacje oprócz "narodowych" w których prawdy o Polsce się nie dowiecie.
do Głowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.47
a jak nazwiesz Macierewicza, Ziobrę, Czarneckiego, Legutkę i Dudę którzy na przełomie lat 2012-2015 nadawali na Polskę w Brukseli i na zachodzie, kapusiami? donosicielami? a może sygnalistami wg waszego nowego prawa?
do Głowacki
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 21.49
Najgłupsze komenty PISzesz pod szyldem josek a najgorsze pod szyldem tedy
do Głowackiego
Dodane przez Anonim, w dniu 21.11.2017 r., godz. 22.36
Nie obrażaj bohatera narodowego Lecha Wałęsy bo Ci zrobimy sprawę w sądzie.
Wyszków z klasą?
Dodane przez Krzysztof Sol, w dniu 21.11.2017 r., godz. 23.16
Zgłaszam nadużycie! Wziąć te towarzystwo pod lupę i wyjdzie kronika wyszkowskiego dziadostwa! Elitka i grono aspirujących doń klakierów! Żeby było jak jest. Syf.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 22.11.2017 r., godz. 05.58
Otrzymaliśmy miłe prezenty z okazji 11 listopada od naszej władzy. Czas na kolejne, przede wszystkim zakończenie konfliktu na linii obóz prezydencki - MON. Trzeba pójść do przodu. Od kilku miesięcy tracimy trochę czasu. Do załatwienia reforma systemu prawnego, kolejne ułatwienia dla przedsiębiorców, ustawa medialna. Donosicielstwo korytowców III RP, plugawe wpisy Tuska, obłędna histeria w związku z Marszem Niepodległości są dowodem na słabość obozu targowicy. Trzeba robić swoje i nie przejmować się zbytnio histerykami z PO, znikającej Nowoczesnej, czy też urbanowej chamokomuny. Oni mają jeszcze duże wpływy, ale maleją one z miesiąca na miesiąc i w końcu za parę lat będzie to nic nie znaczący margines.
do Tedy, w dniu 21.11.2017 r., godz. 14.39
Dodane przez jasio małolat, w dniu 22.11.2017 r., godz. 07.54
jak napiszesz to po Polsku to Ci odpowiem na te Twoje bzdurne wypociny. Tez nie potrafisz zmienić ustawień klawiatury? to podpytaj Joska albo jego syna oni już to potrafią;)
Dodane przez Jacek, w dniu 22.11.2017 r., godz. 08.13
Czy okradanie mieszkańców poprzez przepłacane inwestycje w gronie zawsze tych saych projektantów, wykonawców to wyszkowski model patriotyzmu lokalnego? Panie "patriotyczny" burmistrzu Nowosielski.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 08.54
No,tak poranne śniadanko.Jajeczniczka z bułką z masełkiem i budżet w ruinie.To groteskowy atak na mój portfel.Jest coraz drożej i gorzej.Ponoć ośmiorniczki tańsze na śniadanie.
Dodane przez Dariusz, w dniu 22.11.2017 r., godz. 09.20
Panowie z prawicy nie wchodźmy na wysokie tony. Po co stosować jezyk podobny to tych z KODu. Nowosielski się cieszy, że tracimy energię na zaniżanie poziomu dyskusji. Należy potępić Tuska, partię PO za zachowanie niegodne przedstawiciela Polski, ale też należy ze smutkiem powiedzieć, że PiS też nie ma w Europarlamencie człowieka wpływowego, którego głos by ważył, byłby cytowany w telewizjach zachodnich, albo byłby wrogiem numer 1 elit liberalnych. Po co jest ta Bruksela ? Gdzie jest nowy Dmowski czy Paderewski ? Co do sytuacji w Polsce to za rok pojadę na Marsz Niepodległości, jak i na uroczystości państwowe organizowane przez prezydenta Dudę. Media totalne starają się obrzydzić patriotyzm Polaków, wyciągają jakieś sprawy trzecioplanowe sprawy ale uważam, że za rok będzie pół miliona Polaków. Wstydem będzie nie być w Warszawie, szczególnie, że Wyszków jest tak blisko Warszawy. Panie Głowacki za dużo poświęca pan uwagi ad personam Markowi Eychlerowi a on na to nie zasługuje. To zwykły clown, który ma odciągnąć od rzeczy ważnych. Co z inicjatywą środowiska Pepisko, które miało informować o niepokojących sprawach zawartych w informacjach publicznych dotyczących nieprawidłowości w rządzeniu Nowosielskiego i jego ekipy. Rozumiem, że okres przedświąteczny temu nie służy ale po Nowym Roku już warto. Widzimy jak władze samorządowe nadzorują inwestycje i ich jakość (3 Maja, budowa boiska itd), widzimy jak szastają publicznym groszem, jak zniszczyli sport w Wyszkowie, jak z parku robią ogród botaniczny, jak Wyszków stoi w korku. A już całkiem skandalicznym jest fakt, że Wyszkowa i okolice dotyczą alarmy smogowe. Na prowincji, gdzie powinniśmy żyć naturalnie, musimy uważać na truciznę, która jest w powietrzu. Nie wiadomo od dziś, że straż miejska zajmuje się jedynie noszeniem sztandaru na uroczystościach miejskich a sprawy związane z paleniem byle czego olała na całej linii. Wyszków jest miastem brudnym, niefunkcjonalnym itd. Mówicie tu o maszcie, tylu żeglarzy, a w Wyszkowie żadnej przystani, żadnego ruchu na Bugu. Takich paradoksów jest więcej. Jak można mówić o perspektywach jak nowosielska ekipa nie wypracowała żadnego planu działania w dłuższej perspektywie, a posiłkuje się pomysłami opozycji np. pomysłami komitetu pana, panie Głowacki. Tylko ludzie niezależni jak Głowacki jego współpracownicy,inne grupy niezależne i biznes wyszkowski, który widzi jak Wyszków odstaje coraz bardziej mogą zmienić nasze miasto. Czy może Nowosielski, PO, PSL czy PiS, stare towarzycho, które robi skok na kasę, zrobi coś dla naszego miasta. Wątpię, dlatego nie ekscytujcie się na sprawach np ubiorów ochronnych a zajmijcie sprawami ważnymi dla naszego społeczności, w miarę waszych możliwości.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 22.11.2017 r., godz. 10.57
Dziennikaże radiowej Trójki? Z namaszczoną przez PO byłą dyrektor Jethon, no i beznadziejnym pomysłem na patriotyzm "orzeł może" z czekoladowym morłem. Trójkę trzeba oczyścic jak stajnię Augiasza z gnoju. Jak jest was 45% to z KOD wygracie wybory i poukładacie PO swojemu. Ale się jednak nie zapowiada.
Zdrowie Nasze w gardła pis
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 11.17
Absolutna racja co do wszystkiego na co zwrócił uwagę rządzącej w Polsce ekipie przewodniczący Tusk.Planowana repolonizacja mediów doprowadzi do zablokowania wolnego słowa w Polsce.Jednocześnie kroplówka dla tzw.TVP "narodowej" w kwocie jednego miliarda ośmiuset milionów z Naszych podatków na propagandę partii rządzącej przy fatalnej od lat kondycji Służby Zdrowia i nie jest to jakiś "temat trzecioplanowy" a na pewno ważniejszy od bezsensownej krytyki straży miejskiej,która nie ma przecież instrumentów i kompetencji kontrolnych dotyczących ochrony środowiska.Pis przez dwa lata nic nie zrobił w tym kierunku
Dodane przez Aga, w dniu 22.11.2017 r., godz. 11.35
90 % mediów lokalnych w rękach niemiców to wg zdrajców z PO i .N wolność słowa! Sończą jak niemiecki Głos Wyszkowa na śmietniku historii.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 11.38
Program III P.R. istnieje od lat 60-tych ubiegłego wieku.Powodem czystek jest brak entuzjazmu, zaangażowania w popieraniu partii rządzącej.
Dodane przez jasio małolat, w dniu 22.11.2017 r., godz. 11.49
;), cóż za bezstronna prasa;););)
Dodane przez Komorowo, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.03
Kolega burmistrza 11 listopada pracował przy łopacie i kazał pracować także innym? Chłopki wyjdą ze wsi, ale wieś z chłopków nie.
:)))
Dodane przez ;), w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.09
Mówisz o braku zaangażowania radiowej Trójki po stronie PO, i w ogóle prezydenta Komorowskiego i zwalnianiu niepokornych dziennikarzy przez Jethon? Naprawdę bezstronna prasa! Przytoczyć jeszcze wywiad dna zupełnego Jethon z Mazurkiem. W całej historii Trójki, nic nie przebije tej kompromitacji jaką była Jethon - póżniejsza szefowa mediów KOD. Kompromitacja, zero totalne, ale spodziewaliście się czegoś więcej?
Walczmy o wolną Polskę.
Dodane przez była ofiara, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.23
Dla mnie ci, co głosowali za rezolucją dla Polski, są bohaterami. Zasługują na podziw i szacunek. Ja przez 9 lat bałam się poprosić o pomoc, mimo że mąż bił i mnie i dzieci. Ale teściowa mówiła, że zły to ptak... Tak jak Duda cytuje teraz Dulską i mówi, że swoje brudy trzeba prać w swoim domu. Rozumiem, ile ci europosłowie musieli stoczyć wewnętrznych walk, żeby opowiedzieć o tym nierządzie pisowskim. Rezolucja nie jest skierowana przeciwko Polakom, tylko przeciwko pisowi, który uważa tak jak mój mąż, że skoro jest silniejszy, to może z tymi słabszymi robić , co chce. Od dwóch lat nasz tyran ma zakaz zbliżania się do mnie i dzieci. Jest więc też nadzieja dla Polski. Czas zrozumieć, że to nie ofiara jest winna, bo powiedziała, że jest bita, ale oprawca, który nie może pogodzić się z tym, że prawda się wydała. Polacy, odwagi. Tylko tchórze atakują słabszych. Nie pozwólmy się więcej obrażać, poniżać i oszukiwać. Walczmy o swoją godność. Powinniśmy rządowi założyć Niebieską kartę. Europosłom z PO jeszcze raz gratuluję odwagi. Wykazaliście się też troską i odpowiedzialnością za Polskę.
No fajnych kolegów ma burmistrz
Dodane przez 11.11, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.27
4 kadencje promowania patriotyzmu i szacunku do symboliki narodowej przez Nowosielskiego, a tu taki cios, i to od stawianego za wzór biznesmena przyjaciela. Jedna wielka porażka. Wstyd, ale to jednak wolny kraj i każdy robi co chce, nawet w polski Dzień Niepodległości, wg własnej klasy.
Dramat byłej szefowej Trójki. PiS ją gnębi, ale nie wie, dlaczego...
Dodane przez Trójka za PO-PSL, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.31
Magdalena Jethon - była szefowa radiowej Trójki z ramienia PO-PSL - została w piątek "bohaterką" mediów społecznościowych. Dziennikarka stała się obiektem kpin i żartów internautów po tym, jak udzieliła wywiadu Robertowi Mazurkowi. Była szefowa "Trójki”"poległa na najprostszych pytaniach i musiała ogłosić kapitulację. - Dobrze wpuściłam się w kanał - przyznała Jethon. Co takiego mówiła? Cdn.
bezstronne media
Dodane przez PO-ziom, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.34
Godząc się na wywiad z Robertem Mazurkiem dla „Dziennika Gazety Prawnej” była szefowa Programu 3 Polskiego Radia liczyła zapewne na to, że będzie mogła w ostrych słowach skrytykować Jarosława Kaczyńskiego oraz rządy PiS. Zresztą w takim tonie rozpoczęła rozmowę przekonując, że „Kaczor ją wpieprza”. Później Magdalena Jethon poległa jednak na najprostszych pytaniach i sprawiała wrażenie, że właściwie nie wie, co chce...powiedzieć. Przykład? "- To już dyktatura? - dopytywał Mazurek o rządy PiS. - Jesteśmy na najlepszej drodze, ale jeszcze pewne swobody obywatelskie zostały zachowane. Na razie nawet większość tych swobód, ale kierunek jest naprawdę bardzo niebezpieczny – odpowiadała Jethon. Jednak, gdy dziennikarz poprosił o doprecyzowanie, które to swobody "nam odebrano", była szefowa "Trójki" nie potrafi ich wskazać! – Hmm, nie potrafię na to pytanie odpowiedzieć. Może nie odebrano nam swobód tak wprost, ale pojawił się strach przed wyrażaniem poglądów – rzuciła."
Oczyścić "Trójkę" jak stajnię Augiasza z gnoju PO-PSL
Dodane przez PO-ziom, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.36
Później Jethon nawiązała też do rzekomego łamania konstytucji przez PiS: – Każdy widzi gołym okiem, że dziś w Polsce nie jest przestrzegana konstytucja – stwierdziła. Gdy Mazurek poprosił, by określiła w jakich dziedzinach, Jethon przyznała: – Jestem słabym rozmówcą, jeśli chodzi o konstytucję. – Na Boga, przecież sama pani narzuciła ten temat! – zauważył Mazurek. – Dobrze, wpuściłam się w kanał, na którym się nie znam. Nie mam siły teraz kombinować… - skapitulowała była szefowa „Trójki”. Kuriozalna była również odpowiedź na pytanie: czy skończył się czas neutralności? - Zgodzę się, że choroba obiektywizmu bywa czasami zła - odparła dziennikarka. Reakcja Roberta Mazurka była bardzo wymowna: - Choroba obiektywizmu? Czy ja dobrze słyszę? - dopytywał. Odpowiedzi Jethon były czasem tak groteskowe, że Robert Mazurek nie wytrzymał i rzucił: - Ja przy pani umrę ze śmiechu.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 12.58
PRZEZ TO,ŻE CZĘŚĆ MEDIÓW NALEŻY DO "NIEMICÓW" MAMY INFO O TYM CO SIĘ DZIEJE W POLSCE NIE TYLKO Z TVPINFO (DNO)
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 13.33
Za to na 1 maja pan biznesmen będzie świętował, ze szturmówkami na flocie TiRów.
Zdrajcy do Berlina!
Dodane przez PL, w dniu 22.11.2017 r., godz. 14.02
Za to Niemcy, nie do końca wiedzą, co się dzieje u nich. Przekonała się o tym Makrela Anioł aPOkalipsy. Nie może sklecić rządu, bo niemieckie media jedną papką faszerowały masy, a ludzie i tam swój rozum mają i mimo życzeń mendjów Makrela Poniosła POrażkę. P.S Gazeta Wybiórcza to poza Sorosowym udzialem polskie medium. Już wam nie wystarcza GWno jady, wiedzy o Polsce szukacie w Berlinie zdradzieckie świnie?
Ofiaro losu
Dodane przez Jacek, w dniu 22.11.2017 r., godz. 14.17
9 lat walczyłaś? Wierzę Ci, znam ludzi co walczą ponad 10 i cieszą się, że jest w końcu Rząd, który bierze się za sądy, sędziów i prokuratury. To Rząd Prawa i Sprawiedliwości. Wcześniej za rządów PO-PSL Sądy nazywały siebie nadzwyczajną kastą ludzi. Z takimi jak Ty robiły co chcieli, i bałaś się stanac im na drodze o czym sama wspominasz. PiS rządzi od lat dwóch (2) Ty walczysz od 9. - czyli za 7 lat Twojej traumy możesz podziękować PO-PSL, które nie wiem dlaczgo, ale chwalisz za zdradę Ojczyzny. Mówisz - słabsi, ale pomyśl, jak ciebie rząd PO-PSL i ich sądy oraz instytucje traktowali przez siedem (7) lat. Kolejne dwa (2) lata to walka PiS z tą patologią. PO, Nowoczesna i PSL palą świeczki pod sądami w ich obronie, czyli przeciwko takim ofiarom tych instytucji jak Ty sama. Jesteś kłębkiem nerwów i widać, że nie bardzo wiesz o czym piszesz. Ale nie ma to jak samozaoranie. Winniśmy Ci podziękować za przykład ludzkiej ciemnoty i zmanipulowania, jaki swoją historią pokazałaś. Więcej takich dowodów jak beznadziejny intelektualnie jest wasz poziom.
jasio malolat 07.54
Dodane przez Tedy, w dniu 22.11.2017 r., godz. 14.40
Czynisz uwagi,ze nie POtrafie pisac po polsku. To ty nie POtrafisz czytac i rozumiec PO polsku. Swiadcza o tym twoje komentarze i dzialanie. A tak przy okazji, twoj komentarz 10.57 . Wyraz dziennikarze,piszemy przez ,,rz" a nie samo ,,z" jak napisales. Przytocze polskie przyslowie ( POwinienes znac,jezeli czujesz sie POlakiem) ,,uczyl Marcin Marcina,a sam glupi jak swinia" Pisalem wczesniej,zebys wrocil pamiecia do lat szkolnych o ocenach z j.polskiego,Nie bylo tak dobre, ekspercie na zamowienie.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 15.25
Dobre, 4 kadencje i widać, co jest kto.
KGP
Dodane przez Antoni, w dniu 22.11.2017 r., godz. 16.07
PL czy nie odczuwasz dyskomfortu, gdy zaczynasz posługiwać się intelektem? Musisz oszczędnie gospodarować, tam nie ma czym szastać.
PO-lak
Dodane przez AleKinoPolska, w dniu 22.11.2017 r., godz. 19.24
Stolarska, parking przy hali Borka, droga w polu przy halach Borka. Audi od Borka, serwis u Borka. Kto to jest Borek. Brzmi jak jakiś król co najmniej. A to w sumie nieciekawy gość. Wypalanie śmieci w dołach to fakt niezaprzeczalny zgłaszany do straży miejskiej i udokumentowany, wywożenie śmieci z licznych budów i opon z firmy transportowej do PSZOK to również fakt udokumentowany, przewracające się palety z towarem na hali to również fakt udokumentowany, zatrudnianie na czarno na hali to fakt z udziałem nieletniego syna burmistrza, fakt udokumentowany. Zaległości urlopowe pracowników fakt udokumentowany, Nieuszanowanie dnia 11 listopada Święta Niepodległości to również udokumentowany fakt. I pomyśleć, że Nowosielski wykreował go na elitę miasta. Co mu miał sprzedać stadion pod bloki. Burmistrzu, znów pokazałeś klasę.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 20.03
Miałem za złe naszemu Papieżowi, że wspólnie z Kwaśniewskim przekonywał Polaków przed referendum w 2003 roku do wstąpienia do Unii Europejskiej. Podejrzewałem, że rozum postradał, bo niczego dobrego w tej Unii nie widziałem, ale jako osoba wierząca zagłosowałem za, tak jak większość Polaków. Dziś jest to jeszcze jeden dowód na świętość Jana Pawła II. Toć on już wtedy przewidział, że bolszewia pisowska zechce zniszczyć naszą demokrację, złamać konstytucję i doprowadzić kraj do rujny. Żeby nie UE już II sort siedziałby w więzieniach, tak jak dyktatorzy zrobili w Turcji czy Białorusi. Cała nadzieja dla nas w Unii. Ci nie dadzą się zmanipulować pisiorom, rydzykowi, telewizji reżimowej i radiu Maryja. To znak, że Papież Polak nad nami czuwa. Nie pozwoli na odrodzenie się komunizmu w naszej Ojczyźnie, ale pamiętajmy, że wolność nie jest nam dana raz na zawsze. Musimy ją szanować i dbać, by jej nie utracić. Nie możemy udawać, że nas to nie dotyczy. Musimy mieć porządne szkoły, dobrze uzbrojoną armię, wolne, niezawisłe sądy, niezależne media, sprawnie działającą służbę zdrowia, lasy, a przede wszystkim nie możemy dać się tym pisowskim oszustom skłócić i podzielić. To wszystko pis chce nam odebrać. Słusznie pan Tusk wzywa na ALARM. Żebyśmy tylko nie przebudzili się za późno!!! My pomagaliśmy innym krajom odzyskać niepodległość. Teraz liczymy, że oni nie pozwolę na wprowadzenie dyktatury w Polsce. Musimy jeszcze raz pokonać komunizm i nie pozwolić, by kiedykolwiek jakieś piotrowicze czuli się w naszym kraju bezkarnie.
Pi to esencja zła
Dodane przez Aleksander, w dniu 22.11.2017 r., godz. 21.03
Uciecha pisowców z powodu kłopotów kanclerz Merkel nie ma granic.Kłamcy i zdrajcy pisowscy rozpowszechniają texty podobne do tych,które słyszeli i oglądali Niemcy przed W.W II....Ted-ek walisz błędy orto na każdym kroku a tu facetowi klawiatura się zacina..Brawo Janie m.
do tedy (nie tedy droga)
Dodane przez Aleksander, w dniu 22.11.2017 r., godz. 21.20
Tedy !! No żenujące są te twoje prymitywne wPIS-y.Udowadniasz w każdym,że nie jesteś człowiekiem inteligentnym, na dodatek nie używasz polskich znaków (Swinia,Znac,ZebyS,WrOciL,pamiEciA ....) Ekspercie z Bożej łaski,od mącenia i opluwania zajmij się czymś innym bo polityka nie dla Ciebie kolego ofiaro losu i władzy z przypadku
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 22.11.2017 r., godz. 21.21
Tedy pisze jak by się jąkał - PO...PO... i tak w kółko. Byki sadzisz jeden po drugim, naucz się nieuku pisać po polsku a potem dopiero zwracaj innym uwagę.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 21.59
Z CZYSTKI W SĄDACH MOŻE CIESZYĆ SIĘ JEDYNIE SKAZANY.
gnidy takie są
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 22.11.2017 r., godz. 22.13
Oczywiście Tusk to zdrajca. Wiadomo to już od dawna. Ja nie mam co do tego wątpliwości od czasu, kiedy spiskował z Putinem przeciwko prezydentowi Kaczyńskiemu, wystawił go KGBistom, potem oddał śledztwo ruskim i zacierał ślady zbrodni. Dlatego Makrela wzięła go na "króla Europy". Zorientowała się, ze to cienki Bolek i będzie można nim sterować w dowolny sposób. I słusznie oceniła. Fakt, że próbował szantażować Polskę w celu zmuszenia nas do przyjmowania imigrantów potwierdza 100 % podporządkowanie Tuska niemieckim interesom ( w interpretacji Angeli). A jego ostatni wpis w mediach społecznościowych to szczyt prymitywizmu, chamstwa i obłudy. Gnida, która obściskiwała się z KGBistą Putinem ma czelność dziś atakować Polskę, która odradza się i powoli oczyszcza z komunistycznych złogów. No cóż, gnidy takie są.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 22.17
Mam pytanie do P.Głowackiego i proszę o odpowiedz.Kiedy zaczniecie zbiórkę na pomnik naszego ukochanego wodza-guru Mścisława Kaczyńskiego i czy będzie większy od tego w Świebodzinie?.Krążą plotki,że będzie w miejsce Pałacu
do Glowacki
Dodane przez Aleksander, w dniu 22.11.2017 r., godz. 22.23
Czy "niezależny" Głowacki i inne lekkoduchy w Polsce wiedzą,że Pis zadłuża Nasze państwo najbardziej w Unii i nie stać Nas na żadne rozdawnictwo bo cały naród płaci na 500 plus a Pis zbiera owoce populizmu ??
Dodane przez Kurtyna opada, w dniu 22.11.2017 r., godz. 22.25
Ciekawostką jest, że ci wszyscy ważni tytułują się ludzmi z klasą. Wystarczy trochę pogrzebać, a kurtyna opada jak za duże gacie. Człowiek zostaje goły ze swoim przyrodzeniem w garści. Reszta to utkane na fałszu pozory. Wyszków to miasto uzurpatorów do miana elity, ludzi z klasą, katolików głęboko wierzących, patriotów, ekspertów, praworządnych.
Do pan Marka E.
Dodane przez Jacek, w dniu 22.11.2017 r., godz. 23.04
45% POparcia zamieniło się dzisiaj przed sejmem na 45-ciu pikietujących KODziarzy. POtęga.
Dodane przez Anonim, w dniu 22.11.2017 r., godz. 23.05
Obejrzałem mecz Juve- Barcelona w TVP Jacka Kurskiego a następnie przełączyłem na wiadomości na POLSAT NEWS a tu kwik posłów PO,.N, PSL na reformą KRS. Czyli wszystko idzie we właściwym kierunku.
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 23.11.2017 r., godz. 06.29
Panie Dariuszu, dziękuję za pańskie obszerne i ciekawe uwagi. Pańskie podejście do forum dyskusyjnego dodaje mu sensu, bowiem wnosi coś nowego. Tym razem napisał pan dużo o sprawach wyszkowskich. Napisałem w moim felietonie , że "cuchnące lokalne układziki doprowadziły ... w wielu miejscach, w tym w Wyszkowie do klientyzmu i stagnacji". A więc moje oceny sytuacji w wyszkowskich samorządach są podobne. Pan jednak opisuje nieprawidłowości ze szczegółami. Oczywiście one są najważniejsze.
do Tedy, w dniu 22.11.2017 r., godz. 14.40
Dodane przez jasio małolat, w dniu 23.11.2017 r., godz. 08.39
odpowiem Ci starym powiedzeniem "niejednemu psu Burek na imię";) Ty też możesz podpisywać się jasio małolat tak jak ja mogę pisać jako Tedy;). Co do formy i polskości moich komentarzy to każdy widzi jakie są, a tak na marginesie to wielkie dzięki redakcji za ich "bezstronność i niezależność";););), i jedna uwaga, proszę publikować wszystkie moje posty;) to nie boli, być może ktoś chciałby się odnieść do moich argumentów, no chyba że jest tu tylko "towarzystwo wzajemnej adoracji";). Nawet Pan Marek Głowacki pisał, że konstruktywna krytyka jest dobra i motywuje do lepszego działania.
Oszust GUY chce uczyć Polaków praworządności.
Dodane przez Prezent od POLITICO, w dniu 23.11.2017 r., godz. 08.40
1. Wczoraj popularny portal Politico Europe zamieścił artykuł, z którego wynika, że szef frakcji liberałów w Parlamencie Europejskim i były premier Belgii Guy Verhofstadt jest uwikłany w aferę „Paradise Papers”, czyli kolejną odsłonę afery rajów podatkowych. Okazuje się, że Guy Verhofstadt zasiadał w latach 2010-2016 w Radzie Dyrektorów belgijskiej spółki Exmar, która posiadała także zarejestrowaną na Bermudach spółkę córkę Exmar Offshore, a ta ostatnia jak można się domyślać służyła do tzw. optymalizacji podatkowej dotyczącej całej grupy spółek funkcjonujących pod tą nazwą. Jak wynika z raportów rocznych Exmar, Verhofstadt zarabiał za zasiadanie w Radzie Dyrektorów około 60 tysięcy euro rocznie i musiał wiedzieć, że grupa spółek pod tą nazwą, stosuje optymalizacje podatkowe przenosząc dochody do rajów podatkowych. Człowiek, który jednocześnie bierze pieniądze od firmy, która unika płacenia podatków w Europie, nie może być wiarygodnym reprezentantem interesów obywateli Europy, którzy są w ten sposób okradani. To klasyczny konflikt interesów, w tym szczególnie oburzający, bo człowiek, który aprobuje „okradanie” Europejczyków i jednocześnie publicznie mieni się ich reprezentantem w Parlamencie Europejskim.
Totalna opozycja reprezentuje interesy Rosji i Niemiec
Dodane przez Prezent od totalnej opozycji., w dniu 23.11.2017 r., godz. 08.56
1. Pod koniec poprzedniego tygodnia na sesji rady miejskiej w Elblągu, minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk przedstawił lokalizację kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, która znacząco skróci drogę morską do portu przeładunkowego zlokalizowanego w tym mieście. W niedzielnym programie w TVP Info „Woronicza 17”, Andrzej Halicki z Platformy stwierdził, że inwestycja ta będzie nieopłacalna, bo do portu w Elblągu wpływa niewiele statków z ładunkami,dalej ciągnął swoją opowieść jak to inwestycja będzie szkodzić środowisku i utrudni życie mieszkańcom miejscowości zlokalizowanych na Mierzei Wiślanej. Identyczną argumentację prezentują media i politycy rosyjscy, którzy już po przyjęciu ustawy przez polski Sejm, bardzo intensywnie krytykują tę inwestycję i „martwią się” o jej efektywność. 2.Ogromne obawy opozycji spowodowało także ogłoszenie pod koniec września przez rząd decyzji o budowie Centralnego Portu Komunikacyjnego (CPK) w Baranowie koło Grodziska Mazowieckiego, gdzie przebiega autostrada A-2, a także linia kolejowa z Warszawy do Żyrardowa.Politycy Platformy i Nowoczesnej sugerowali, że podjęcie przez rząd decyzji o budowie CPK, jest absolutnie nieodpowiedzialne, ponieważ narazi Polskę na poniesienie ogromnych kosztów, bez nadziei, że kiedykolwiek się one zwrócą. Krytyka opozycji była kontynuowana także po tym jak odezwał się w tej sprawie prezes niemieckich linii lotniczych „Lufthansa”, który jak można się domyślać, nie tylko skrytykował ten pomysł, ale także próbował wykazać jego nieopłacalność. Alarm !!! Atak na interesy Polski - strategia PO-Nowoczesnej- PSL czy plan Kremla lub Berlina.Zbyt podobne, by spać spokojnie.
Dodane przez Marek Eychler, w dniu 23.11.2017 r., godz. 09.54
Właśnie jedna z posłanek PIS ogłosiła, że jest Matką Boską. Czekamy z utęsknieniem aż Marek G. ogłosi, że jest Jezusem.
do Prezent od POLITICO, Prezent od totalnej opozycji
Dodane przez jasio małolat, w dniu 23.11.2017 r., godz. 12.36
po co kopiować artykuły z portalu prawy.pl? przecież każdy kto będzie chciał to sobie przeczytać to z pewnością tam zajrzy. Nie wygłupiaj się już, bo to wstyd, że nie stać Cię na własne zdanie.;)
Dodane przez Anonim, w dniu 23.11.2017 r., godz. 12.40
Dlaczego od razu Jezusem. Wystarczy gdy okaże się ZBAWCĄ narodu prawicowego.
Jawne wybory większościowe
Dodane przez monter, w dniu 23.11.2017 r., godz. 14.04
Dlaczego nie pojawił się mój wpis! Cenzura! Powtórzę więc, proszę oddać podmiotowość Polsce i narodowi polskiemu w jawnych wyborach większościowych JOW do parlamentu. Jawne to znaczy liczone przy wyborcach. Każdy uprawniony do głosowania wyborca może obserwować liczenie głosów! Nie zmieniać większościowej ordynacji do samorządów! Wielu ludzi nie zwraca uwagi na to jako nieznaczący element całego ustroju. Co za paradoks jest zupełnie odwrotnie. Ordynacja wyborcza jest podstawą ustroju i systemu państwa.
Marek Eychler 09.54
Dodane przez Rafal, w dniu 23.11.2017 r., godz. 14.20
Panie Marku,co pan wymyslil? Przeciez to pan za kazdym razem piszac komentarze,glosi sie Aleksander,Anonim itd,it'd it'd czesto POlemizujac tez ze soba. Do prawdy zabawne jest to co pan pisze.
jasio malolat 08.39
Dodane przez Tedy, w dniu 23.11.2017 r., godz. 14.43
Ale trafiles kula w plot. W przeciwienstwie do niektorych,nie szczekam na Polske, nie kasam tych ktorzy daja mi chleb i nie wlocze sie PO ulicach,wyjac i zaklocajac POrzadek. Wiem,ze jestes zdesperowany bezskutecznoscia swoich komentarzy,stad ta nerwowosc. POwinienes cieszyc sie praworzadnoscia,ktora nareszcie nastala,cieszyc wykrywaniem afer i walke ze zlodziejstwem. Mysle,ze w swoim czasie POmozesz doprowadzic tez praworzadnosc w Wyszkowie, tutaj tez jest tak wiele do zrobienia. Jestes blisko swoich i znasz ten temat.
w kolorze Lila czyli inetelekt nie boli ale niejednego już w pole wywiódł
Dodane przez Monter, w dniu 23.11.2017 r., godz. 18.21
Skutki rozdwojenia koloru jaźni doświadczmy obecnie. Taką kaszanę zrobić to trzeba być chorym na umyśle i na prawdę też i również i dużo umieć . By zarządzać, głownie trzeba być normalnym. Ten pseudo poziom, nieuzasadnione ploty, opinie na prawdę mi wiszą . Nie trudno było przewidzieć ,iż wspomniany wcześniej temat załapią. Nie widzę powodu by się wśród mądrych a inaczej wysilać się . Dodatkowo nadmienię, że zbrzydły mi już, te w gruncie rzeczy prostackie wywody i z przyjemnością robię na odwyrtkę gdy rymne sobie do myślących ,że wyuczonych. Przynajmniej nie jest nudno. Wystarczy posiedzieć jeden dzień wśród Gutenberowców a nie można się nadziwić ich nerwowości i to właściwie bez powodu, również braku wiedzy psia kość, powodowanego pewnością stołka . W tym momencie należy zadać pytanie- czy to lenistwo czy brak predyspozycji umiejętności, czy lenistwo? Kiedyś jakiś profesor tłumaczył w TY ,iż to świat wrażliwych. Z tym się zgadzam . Wśród pracująch fizycznie mieli by duże problemy tam się liczy orient i tego należy się uczyć. O tym już pisałam . Z całą pewnością nie doprowadziłby do tego co tera mamy. Dodatkowo w okularach i granatowych spodniach prezentuje się lepiej niż jedna profesorzyna. Pijanych, uczonych trzeba przyznać tera nie widać ale co robili w głowie się nie mieści. Widać boją się. Zrobi się jeszcze gorzej wówczas jak Jasio zacznie śpiewać. Muzyka góralska kiedyś też była teraz widać już nie będzie. Pora wziąć się uczciwie i skutecznie do pracy, każdy do swojej bez ubzduranego frajera bo gruncie rzeczy jak historia pokazuje samemu naiwnie wychodzi się na frajera. Wykształconym zaś jak perspektywa pokazuje - dziękujemy!!!A Dzisiaj czwartek!
Dodane przez Krzysztof Sol, w dniu 23.11.2017 r., godz. 19.05
Co to jest własne zdanie, co to znaczy? Nie ośmiszaj się jasio. Ty masz własne zdanie? Takie własne, własne, nie będące pochodnym czyjegoś "własnego" zdania, które jest powieleniem zdania "własnego" kogo innego itd i tak w kółko. Gratuluję zarozumiałej naiwności. Chyba na pułtuskiej Sorbonie uczą takich pacjentek jak ty "własnego zdania".
Dodane przez Anonim, w dniu 23.11.2017 r., godz. 19.08
Czekamy aż Marek E. POwiesi się na maszcie w swojej kamizelce i będzie robił za okrętową szmatę nawigacyjną.
Do Tedy
Dodane przez Josek, w dniu 23.11.2017 r., godz. 19.43
Drogi Tedy , polemika z Eychlerem - nicków wielu i jasiem małolatem jest bezcelowa i jałowa oraz prowadzi donikąd. Najlepsza na ich wypociny jest satyra i ironia . Niezwykle trudno jest w wokabularzu człowieka kulturalnego znaleć odpowiednie określenie na dziwaczne postępowanie Seledynowego, ale Dariusz wybrał bardzo trafne i adekwatne słowo - clown. Pasuje do niego jak ulał. Jasio małolat pomimo, że wiele razy zarzekał się, ze nie będzie pisał na forum "Wyszkowiaka" - to nigdy danego słowa nie dotrzymał. Widocznie potrzebuje tego jak wampir krwi. PS. Pozdrawiam i przesyłam wyrazy poparcia !!!!!
do wpisu godz. 14.43
Dodane przez Anonim, w dniu 23.11.2017 r., godz. 20.46
kto to jest wyjac i zaklocajac? to jacyś przyjaciele ze wschodu?
Dodane przez EkoGroszek, w dniu 23.11.2017 r., godz. 20.52
Wypalali śmieci w dołach i burmistrz i jego służby nic? Nie wierzę, i to na przemysłową skalę? Nic dziwnego, że inni zaczynają sami sobie utylizować sterty opon. W Wyszkowie, jak widać, takie rzeczy uchodzą płazem. Trzeba zmienić tę trupę władzę, bo stajemy się brudnym podwarszawskim zadupiem. Starczy tej bylejakości za wygórowaną cenę.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.11.2017 r., godz. 20.53
"Wyszkowiak" to gazeta Pis.Głowacki robi w niej co chce bo otumanił owce z redakcji
Dodane przez Aleksander, w dniu 23.11.2017 r., godz. 21.15
Kolejne pozdrowienia dla Pana Marka Eychlera....Ludzie o mikrym intelekcie po około roku mojego pisania na tym forum nadal nie mogą rozróżnić stylu pisania i pogodzić się z faktem,że Eychler nie jest sam w Wyszkowie.Eychlerów i Aleksandrów jest w mieście tysiące.Nie każdy potrafi tu Was opier..ć "na piśmie" To co wyczynia Pis.Te już codzienne niezgodne z oczekiwaniami suwerena poczynania mogą doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji.Podgrzewacie parę pod kotłem
Dodane przez Berta, w dniu 23.11.2017 r., godz. 21.23
"Eychlerów i Aleksandrów jest w mieście tysiące" :) Pod sądem stali... :) wszyscy :) :)
Dodane przez Aga, w dniu 23.11.2017 r., godz. 22.20
Aleksandrze, podoba ci się Wyszków Nowosielskiego, gdzie biznesmeni bezkarnie kopią doły i wypalają w nich tony śmieci? Proszę zająć stanowisko na temat tej konkretnej wyszkowskiej patologii. Czy w waszym towarzystwie nie porusza się niewygodnych dla szałajdy Nowosielskiego tematów. A internetowa aktywność ma na celu odwracanie uwagi od problemów, z którymi Nowosielski nie potrafi sobie poradzić, nie chce lub nie może.
Dodane przez Anonim, w dniu 23.11.2017 r., godz. 22.38
Całe 45% sPOłeczeństwa ich jest!
Do Josek
Dodane przez Tedy, w dniu 25.11.2017 r., godz. 16.42
Prawda jest,tak jak napisales,ze POlemizowanie z takimi cudakami,robiacymi za klaunow,nie ma sensu. POsmiewisko Wyszkowa, seledynowy ciec,POsiada silna POtrzebe wyrzucania swoich niePOczytalnych agresji,tak jak jego POtrzeba zasPOkojenia nalogu procentami. Czy ktos taki,jak seledynowy,uzalezniony,moze miec szacunek? Jest tylko smiesznym pajacem. Niech zatem pisze do woli,co raz rozsmieszajac nas swoja gluPOta. Szanowanym Josek, serdecznie pozdrawiam, przesylajac wyrazy szacunku i uznania za madrosc wypowiedzi,wiedze i kulture przekazu.
Dodane przez Alekson, w dniu 25.11.2017 r., godz. 21.50
Obcich Aleksandrze, wygląda na to, że jesteś płatnym trollem, którego zadaniem jest odwacanie uwagi o brudów Nowosielskiego. W moich oczach tracisz Aleksander.
żegnamy Ryszarda Rubikonia
Dodane przez Marek Głowacki, w dniu 25.11.2017 r., godz. 22.23
Z wielkim smutkiem żegnamy Ryszarda Rubikonia Petru. Nowy Rysiek ma na imię Katarzyna. Czy partia zmieni nazwę na Nowoczesna Katarzyny Lubnauer ? Nie wiadomo. Nikt nie ma jednak wątpliwości, że będzie równie nowocześnie, jak do tej pory, ale czy tak samo śmiesznie ? Nowemu Ryśkowi będzie z pewnością trudno osiągnąć ten poziom śmieszności. Nowy Rysiek zaczął zdaje się od odwołania koalicji samorządowej PO - Nowoczesna w Warszawie. Będzie się działo !!!
do Aga
Dodane przez Aleksander, w dniu 25.11.2017 r., godz. 22.35
Pod sądem stoją patrioci.Może kiedyś ich przeprosisz jak zrozumiesz co wyczynia Kaczyński i pożyteczni idioci piszący szowinistyczno-nacjonalistyczne "felietony".Tematem głównym nie są śmieci ani Nowosielski a ja nie jestem komendantem Straży Miejskiej.
Dodane przez Anonim, w dniu 26.11.2017 r., godz. 12.22
Jeżeli chodzi o procenty to PISzesz 100% GŁUPOTY a normę obrażania i poniżania ludzi przekraczasz o 200.
Dodane przez Ala, w dniu 26.11.2017 r., godz. 14.29
Aleksander napisal 22.35. ,,pod sadem stoja patrzidioci" Nikt normalny nie wyobraza sobie,siebie w tym stadzie wiadomo jakim.
do Aleksander
Dodane przez Aga, w dniu 26.11.2017 r., godz. 22.28
Aleksandrze, dziękuję za odpowiedź, którą tylko potwierdzasz to, co wszystkim tutaj wiadomo. Jesteś tu dla odwracania uwagi od śmierdzących spraw powiązanych z władzą Nowosielskiego. Sam chętnie zbaczasz z głównego nurtu tematów wielu artykułów, ale unikasz jak ognia wypowiedzi nt. wyszkowskich patologii związanych z fatalnym zarządzaniem gminą. Jeżeli jesteś mieszkańcem miasta i wychowujesz w tym smrodzie dzieci, akceptując skandaliczne praktyki w prywatnych spalarniach, to tylko Ci "pogratulować". Rozumiem, że wg Ciebie wszystko jest w porządku.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl