Dziś jest 18 kwietnia 2024 r., imieniny Bogusława, Bogumiły

Pogoń lepsza od Bugu w ostatnim meczu jesieni

(Zam: 20.11.2017 r., godz. 10.37)

Nie udało się wyszkowskiemu Bugowi pożegnanie z własnym boiskiem w 2017 r. W ostatnim meczu rundy jesiennej pierwsza drużyna seniorów wyszkowskiego klubu uległa Pogoni II Siedlce 0:3.

Dzięki stosunkowo dobrym warunkom pogodowym spotkanie udało się rozegrać zgodnie z planem, w sobotę 11 listopada na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Faworytem byli oczywiście wysoko notowani w tym sezonie goście. Początek meczu był stosunkowo wyrównany. Przez pierwsze pół godziny gry wyszkowianie starali się odpowiadać na ataki rywali. Goście przełamali obronę Bugu dopiero w 32. minucie. Bramkę strzałem z dystansu zdobył Dominik Barciak. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Piotr Goś. W drugiej połowie inicjatywa należała do przyjezdnych. Siedlczanie udokumentowali swoją przewagę jeszcze jedną bramką, zdobytą w 71. minucie przez Barciaka. Mecz zakończył się 3:0 na korzyść przyjezdnych.
Bug Wyszków – Pogoń II Siedlce 0:3 (0:2)
Bug: N. Laskowski, P. Połodziuk (57. – D. Karp), D. Kimura, M. Maciak, P. Paprocki, M. Bala, M. Gołębiowski (80. – M. Wysocki), Ł. Kowalczyk, Ł. Łada (75. – N. Wouters), R. Nogaj, P. Śleszyński.
Starcie z Pogonią II Siedlce było ostatnim meczem Bugu w rundzie jesiennej sezonu 2017/18. Zespół trenera Zacharskiego kończy pierwszą połowę rozgrywek na ostatnim, piętnastym miejscu w tabeli. Liczymy na zdecydowanie lepsze wyniki zespołu seniorów wiosną.
Dolcan Ząbki – Błękitni Raciąż 1:1
MKS Ciechanów – Mazovia Mińsk Mazowiecki 0:4
Wisła II Płock – Korona Ostrołęka 2:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – MKS Przasnysz 1:4
KS Łomianki – Drukarz Warszawa 3:1
Mławianka Mława – Huragan Wołomin 4:1