Bug przegrywa z Przasnyszem

(Zam: 09.11.2017 r., godz. 17.31)

1:2 zakończył się mecz 13. kolejki rozgrywek IV ligi, w którym Bug Wyszków podejmował na własnym boisku MKS Przasnysz. Honorowe trafienie zanotował Daiji Kimura.

Mecz został rozegrany w sobotę 28 października na stadionie WOSiR w Wyszkowie. Faworytem byli goście, którzy w tym sezonie radzą sobie zdecydowanie lepiej w lidze od podopiecznych trenera Pawła Zacharskiego. Zgodnie z tymi przewidywaniami wyglądało pierwsze pół godziny spotkania. Goście zdecydowanie dominowali, stwarzając sobie kilka dobrych sytuacji podbramkowych. Przasnyszanie byli jednak nieskuteczni, co zemściło się na nich w postaci bramki strzelonej przez Daijiego Kimurę w 38. minucie. Cały ostatni kwadrans pierwszej połowy przebiegał pod dyktando gospodarzy, wynik nie uległ jednak zmianie. W drugiej odsłonie inicjatywę odzyskali, niestety, goście. Kilka minut po przerwie, jeden z zawodników Bugu dotknął piłki ręką we własnym polu karnym, za co sędzia podyktował jedenastkę dla przyjezdnych. Egzekwujący rzut karny zawodnik MKS-u nie pomylił się i było 1:1. Kolejne minuty należały do gości. Przasnyszanie atakowali i dopięli swego na kwadrans przed zakończeniem spotkania, zdobywając drugą bramkę i tym samym ustalając wynik meczu na 2:1.
Bug Wyszków – MKS Przasnysz 1:2 (1:0)
Bramka dla Bugu: D. Kimura 38.
Bug (wyjściowa jedenastka): N. Laskowski – M. Bala, M. Maciak, D. Zacharski, R. Nogaj – M. Gołębiowski, Ł. Łada, J. Rejnuś, B. Rejnuś – D. Kimura, Ł. Kowalczyk.
Rezerwowi: D. Karp, K. Heronimek, N. Wouters, P. Połodziuk, A. Nikodemski, P. Śleszyński.
W następnej kolejce Bug zmierzy się na wyjeździe z Koroną Ostrołęka. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 4 listopada.

Mazovia Mińsk Mazowiecki – Błękitni Raciąż 1:0
Dolcan Ząbki – Pogoń II Siedlce 4:2
MKS Ciechanów – Korona Ostrołęka 1:2
Wisła II Płock – Drukarz Warszawa 6:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki – Huragan Wołomin 0:0
KS Łomianki – Mazur Gostynin 3:0