Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 06 grudnia 2023 r., imieniny Jaremego, MikołajaProjekt sprzed lat

(Zam: 03.11.2017 r., godz. 09.42)

Za ogrodzeniem Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie została zamontowana tablica z projektem z 1925 r. 7-klasowej szkoły powszechnej z 6 równoległymi oddziałami wykonanym przez biuro techniczne Kazimierza Krajewskiego.

Pomysłodawcą udostępnienia mieszkańcom tego dokumentu jest Piotr Płochocki, który wykonał również opracowanie graficzne na podstawie materiałów uzyskanych z Archiwum Akt Nowych w Warszawie.
J.P.

Komentarze

Dodane przez OKO, w dniu 04.11.2017 r., godz. 13.41
Pierwsza na ten projekt natrafiła Ewa Ziajkowska, podzieliła się tą wiadomością ale jednak nie udostępniła projektu.
Autentyczna dziwność jak zostało podkreślone wśród półek!
Dodane przez Ewa Ciumciurumcium, w dniu 06.11.2017 r., godz. 11.31
Kuzyn sławnego 50, potomek Ciumciurumcium gdzie ? Oczywiście w BN gazetami się zasłania. Z mamusią ze względu na jej bogatą figurę językową nie tylko czytający z Wyszkowa nie pogadają gdyż na początku a i na końcu wystąpień tylko ona tak bogato niespotykany, nie do końca na temat głos daje. To rzadka wśród półek postawa. Są skromniejsze więc je zatyka . Instytucje też sie pomyliły jak w innym przypadku, no bo cóż to takie półki . Wcześniej i na bieżąco również doradzała, no bo inaczej się przecież nie da , wręcz za wzór robiła , nie frajer przecież więc trzeba jeszcze do tego wszystkiego na bogaty z rodziny catering zresztą a jakże, by inaczej , żeby jeszcze i on według miejscowego schematu zarobił zaprosiła . No, do tego wszystkiego brakowało jeszcze księgowego a on siedzi w domu i na coś liczy i liczy.
Dodane przez Stynka i Ciumciurumcium, w dniu 07.11.2017 r., godz. 17.08
Jedna doradziła, druga wyrzuciła a serce po raz kolejny boli.
Dodane przez Anonim, w dniu 07.11.2017 r., godz. 17.11
dorwały się świnie do koryta i tyle!

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta