Dziś jest 29 marca 2024 r., imieniny Eustachego, Wiktora

Seniorzy bez punktów

(Zam: 03.11.2017 r., godz. 09.34)

Kolejne przegrane spotkania mają za sobą reprezentanci Bugu i Bugu II Wyszków. Pierwsza drużyna przegrała na wyjeździe z Drukarzem Warszawa, rezerwy uległy natomiast w Wyszkowie stołecznemu Hutnikowi.

Spotkanie Drukarz Warszawa – Bug Wyszków zostało rozegrane w sobotę 21 października w stolicy. Skazywani na porażkę wyszkowianie w pierwszej połowie byli zespołem słabszym. Rywale udokumentowali swoją przewagę dwoma bramkami, zdobytymi po kontratakach. W drugiej odsłonie podopieczni trenera Zacharskiego zaprezentowali się dużo lepiej. W 71. minucie padła nawet bramka kontaktowa, której autorem był Mateusz Maciak (gol z rzutu karnego). Niestety, wyszkowianom nie udało się doprowadzić do remisu. W ostatnich minutach meczu rywale zdobyli natomiast swoją trzecią bramkę, pieczętując tym samym zwycięstwo w tym spotkaniu. Dla Bugu była to ósma, kolejna porażka w rozgrywkach ligowych.
Drukarz Warszawa – Bug Wyszków 3:1 (2:0)
Pogoń II Siedlce – Mazovia Mińsk Mazowiecki 2:0
W najbliższej kolejce Bug zmierzy się z MKS-em Przasnysz. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 28 października o godz. 13.30 na stadionie WOSiR w Wyszkowie.
W jeszcze gorszej sytuacji, jeśli chodzi o dorobek punktowy w tabeli, znajdują się rezerwy wyszkowskiego Bugu. Drużyna trenera Arkadiusza Mielczarczyka nie zdobyła jeszcze w tym sezonie żadnych punktów. W ostatnią niedzielę, borykająca się z ogromnymi problemami kadrowymi ekipa, podejmowała na własnym boisku lidera tabeli, Hutnik Warszawa. Mimo dużej dysproporcji w tegorocznych wynikach, piłkarze Bugu przez długie momenty grali z rywalami jak równy z równym. Niestety, skuteczniejsi byli goście. Po pierwszej połowie Hutnik prowadził 2:0. W drugiej odsłonie, podobnie jak w meczu pierwszej drużyny z Drukarzem, wyszkowianom udało się zdobyć bramkę kontaktową. Jej autorem był Tomasz Cichocki. Rywale dosyć szybko odpowiedzieli trzecim golem, który ostatecznie ustalił wynik spotkania na 3:1 na korzyść Hutnika.
Bug II Wyszków – Hutnik Warszawa 1:3 (0:2)
Unia Warszawa – Victoria II Sulejówek 1:1
W 13. kolejce rozgrywek Bug II Wyszków zmierzy się z Olimpią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany na stadionie stołecznego zespołu.