Menu górne

Dziś jest 13 sierpnia 2022 r., imieniny Diany, HelenyPoszukiwania grzybiarza

(Zam: 28.09.2017 r., godz. 14.32)

Prawie cztery godziny trwały poszukiwania grzybiarza, którego wyszkowscy policjanci odnaleźli w lesie na terenie gminy Somianka.

W czwartek 7 września kilka minut po godz. 19.00 na numer 112 zadzwonił mężczyzna z informacją, że w lesie w okolicy Wielęcina potrącił go samochód i nie może się poruszać. We wskazane miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze przeszukali teren, ale nikogo tam nie znaleźli. Na szczęście mężczyzna miał przy sobie telefon komórkowy i po kilku nieudanych próbach policjantom udało się nawiązać z nim kontakt. Mówił jednak niewyraźnie, co wzbudziło podejrzenia funkcjonariuszy, że może być nietrzeźwy. W rozmowie z policjantami mężczyzna powiedział, że znajduje się w głębi lasu. Wspólnie z leśniczym z Leśnictwa Popowo funkcjonariusze zaczęli przeszukiwać las. Po prawie czterech godzinach, kilka minut po godz. 23.00 w lesie niedaleko Huty Podgórnej, mężczyznę odnaleziono. 63-letni mieszkaniec gminy Somianka nie umiał powiedzieć nic na temat miejsca oraz okoliczności wypadku, w którym miał być poszkodowany. Nie chciał pomocy ratowników medycznych, których wezwano na miejsce. Za to badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie ponad 1,2 promila. Odnaleziony grzybiarz wrócił do domu. Policja apeluje o rozsądek, rozwagę i większą wyobraźnię w trakcie wypraw do lasu, które mogą się skończyć utratą orientacji.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl