Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 22 stycznia 2021 r., imieniny Anastazego, Wincentego

Termomodernizacja wyczekiwana od lat

(Zam: 08.09.2017 r., godz. 08.21)

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 rozpoczynający naukę w nowym roku szkolnym natknęli się na rusztowania i zabezpieczenia wokół budynku. Trwa bowiem realizacja ocieplania obiektu, która ma potrwać jeszcze niespełna miesiąc.Inwestycja realizowana przez powiat wyszkowski, będący organem prowadzącym dla placówki, jest ważna nie tylko ze względu na oszczędności w zużywanej energii. Będzie miała także walor estetyczny – powstanie nowa elewacja, która zastąpi już tę mocno zniszczoną. Potrzeba zrealizowania tych prac była wielokrotnie przedmiotem rozmów władz powiatowych, a także tematem przytyków ze strony opozycji funkcjonującej w Radzie Powiatu.
Przetarg na realizację zadania wygrała spółka JL Jarosława Lewiarza z Piątnicy Poduchownej (woj. podlaskie). Koszt to 1 203 930,90 zł. W przetargu niżej oceniona została oferta Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Budomur z Pułtuska. Komisja przetargowa odrzuciła natomiast ofertę Przedsiębiorstwa Usługowo- Handlowego Artura Piechotki z Pułtuska.
W zakres prac wchodzi termomodernizacja budynku głównego szkoły, ciągu komunikacyjnego między budynkami oraz sali gimnastycznej z zapleczem. Mają być zrealizowane do końca września.
J.P.


Komentarze

Dodane przez merkel, w dniu 08.09.2017 r., godz. 23.05
KOCHAMY PIS...

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl