Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 25 listopada 2020 r., imieniny Erazma, Katarzyny

Radość do dna pić

(Zam: 08.09.2017 r., godz. 08.15)

Między innymi w Wyszkowie zespół Patrycja Runo & Gipsy Stars nagrywał teledysk do piosenki „Niech żyje życie”. „Niech żyje życie” to cover kompozycji z repertuaru grupy Kolor.Zespół Patrycja Runo & Gipsy Stars przypomniał ten utwór, wydany pierwotnie w latach 90., w nowej aranżacji. Artystów wraz z ekipą przygotowującą klip spotkaliśmy w miejskim parku w Wyszkowie, gdzie powstawała część zdjęć (ujęcia były też rejestrowane na motorówce w Zegrzu oraz w Grądach, gdzie bohaterowie klipu latali samolotem). Nagrywał je wyszkowianin Paweł Puścian. Za koncepcję teledysku odpowiedzialny był Tomasz Runo, również obecny na planie.
– Teledysk ma być wesoły, dynamiczny, energiczny – podkreśla liderka zespołu Patrycja Siwak-Runo.
Atmosfera zabawy, luzu ma być ilustracją do słów piosenki m.in. „Cały ten świat chcę wziąć w ramiona, bo jestem po to, aby szczęście, radość do dna pić, nie liczę lat, młodość szalona cenna jak złoto wciąż ucieka, co tu kryć”.
– Zrobiliśmy aranżację zwierającą nowoczesne brzmienie. Staramy się skompletować płytę w klimacie klubowym, myślę że w przyszłym roku uda się ją wydać – podkreśla Patrycja. – Wiele osób, kiedy opowiadamy o naszych planach, mówi, że to ciekawy pomysł – połączenie nowoczesnych brzmień i romskiego ducha – dodaje.
Zespół zamierza zintensyfikować promocję swojej twórczości, stąd, jak zapowiada Patrycja, co kilka miesięcy będzie można zobaczyć premierowy klip grupy.
– Chcemy być w pamięci ludzi. Romskich zespołów jest bardzo dużo, trzeba pokazywać się publiczności, by być zapamiętanym – tłumaczy Patrycja.
Pod koniec tego roku swoją premierę będzie miał także teledysk do kolędy „Lulajże Jezuniu”, który był nagrywany w scenerii zimowej na początku 2017 r.
J.P.


Komentarze

figura w cygańskim romansie
Dodane przez BEti, w dniu 13.09.2017 r., godz. 17.22
Co Ci przypomina widok znajomy ten?

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl