Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 listopada 2020 r., imieniny Błażeja, Saturnina

Marcin Naruszczka zawalczy na gali FEN 18

(Zam: 10.08.2017 r., godz. 14.00)

Czołowy zawodnik wagi półciężkiej MMA w Polsce, pochodzący ze Starego Bosewa Marcin Naruszczka, wystąpi na gali FightExclusiveNight 18, która odbędzie się 12 sierpnia w Koszalinie.

Przypomnijmy, że Marcin Naruszczka to zawodnik, który do tej pory związany był z federacją PLMMA, uznawaną w ostatnim okresie za trzecią siłę MMA w Polsce. Fighter, który przez dwa ostatnie lata dzierżył mistrzowski pas wymienionej federacji w wadze średniej, nie ma jednak ostatnio dobrej passy w oktagonie. Były już podopieczny trenera Mirosława Oknińskiego przegrał swoje dwa ostatnie pojedynki. Podczas gali PLMMA 72, która odbyła się 4 marca br. w podwarszawskich Łomiankach, Naruszczka przegrał przez dyskwalifikację z holenderskim zawodnikiem, Costello van Steenisem (jednocześnie tracąc tytuł mistrzowski). Niespełna trzy miesiące później, podczas gali PLMMA o numerze 73, fighter rodem ze Starego Bosewa miał szansę na odzyskanie tytułu (który został odebrany van Steenisowi), w starciu z Brazylijczykiem LeandroBispo. Naruszczka po raz kolejny musiał jednak poczuć gorycz porażki, tym razem ulegając oponentowi przez decyzję sędziowską. Na początku lipca gruchnęła natomiast informacja o odejściu Marcina Naruszczki (i kilku innych zawodników) od trenera Oknińskiego i jego federacji. Wg mediów branżowych fighterzy stanowiący czołówkę grupy PLMMA opuścili jej szeregi z powodu zaległości finansowych.
Po wymienionych wydarzeniach szansę na przełamanie złej passy w walkach zawodowych dał Naruszczce Paweł Jóźwiak, prezes federacji FightExclusiveNight, uznawanej za drugą (po KSW) grupę organizującą gale MMA w Polsce. Marcin znalazł się na karcie gali FEN 18, która odbędzie się w sobotę 12 sierpnia w Koszalinie. Naruszczka walczył już na galach FEN. W 11. edycji imprezy pokonał w Warszawie Rafała Haratyka (przez TKO po ciosach w stójce), natomiast na gali FEN 15 wygrał przez decyzję sędziowską z Filipem Tomczakiem. Miejmy nadzieję, że nasz zawodnik podtrzyma dobrą passę w federacji FEN na 18. gali tej federacji. Marcin zmierzy się w przedostatniej walce wieczoru z Andrzejem Grzebykiem. Grzebyk to zawodnik raczej anonimowy dla mniej zaangażowanych fanów mieszanych sztuk walki w Polsce. Jego bilans pojedynków zawodowych to 10-3. Tarnowianin, w przeciwieństwie do Naruszczki, wygrał swoje dwa ostatnie pojedynki. Liczymy, że Marcin przerwie zarówno swoją złą, jak i dobrą passę rywala.
Bilety na galę FEN 18 dostępne są na www.bilety-fen-mma.com. Poniżej prezentujemy pełną kartę walk:
Daguir Imavov VS Kamil Łebkowski -66 kg
Marcin Naruszczka VS Andrzej Grzebyk -84 kg
Aleksander Georgas VS Bartłomiej Kopera -66 kg
Mateusz Duczmal VS Artur Bizewski -95 kg (formuła K1)
Dmitriy Golbaev VS Mateusz Rębecki -70 kg
Igor Poteria VS Wojciech Janusz -93 kg
Mateusz Łazowski VS Marcin Sianos -120 kg
Tomasz Romanowski VS Igor Michaliszyn -77 kg
Tomasz Stasiak VS Łukasz Stanek -77 kg
Marek Woroncow VS Filip Tomczak -84 kg
Mateusz Symoczko VS Piotr Walawski -84 kg
Piotr Tutkowski VS Adrian Błeszyński -77 kg
Turu

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl