Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 23 listopada 2020 r., imieniny Adeli, Klemensa

Wesoło z disco polo

(Zam: 03.08.2017 r., godz. 16.45)

Z dużym zainteresowaniem ze strony publiczności spotkał się organizowany po raz pierwszy w Rząśniku koncert „Wesołe lato z disco polo”. Zgodnie z tytułem wydarzenia, królowała taneczna muzyka połączona z innymi festynowymi atrakcjami.Koncert 30 lipca zorganizował Urząd Gminy. Na targowicy dostępnych było wiele stoisk z jedzeniem, gadżetami, rękodziełem itp. Sporo miejsca zajęło też wesołe miasteczko, z którego atrakcji także skorzystało wiele osób. To, co jednak wyróżniało tę imprezę, na tle innych organizowanych w Rząśniku, to duża dawka muzyki disco polo w wykonaniu uznanych przez publiczność wykonawców tego nurtu.
Jako pierwsza do tańca i wspólnego śpiewania zapraszała zgromadzonych formacja Shantel. Grupa powstała w 2012 r. w Hrubieszowie, a na swoim koncie ma wiele przebojów oraz niezliczoną ilość koncertów zagranych w kraju i zagranicą. Grupa dopracowała się przebojów takich jak „A Ty daj”, „Może ze mną zatańczysz”. Setki koncertów, które Shantel daje rocznie, to dowód na to, jak zespół jest popularny w naszym kraju. W Rząśniku fani również śpiewali teksty piosenek.
Dla formacji Bayera Rząśnik był także jednym z licznych przystanków podczas trasy koncertowej po Polsce. Zespół może się pochwalić odsłonami swoich teledysków w popularnym serwisie internetowym liczonymi w milionach. Fani w Rząśniku również mogli posłuchać swoich ulubionych hitów. Bayerę będzie można posłuchać ponownie w naszym powiecie jeszcze w tym miesiącu – 27 sierpnia o godz. 17.30 wystąpi podczas dożynek w Wyszkowie (parking przy Sanktuarium Św. Rodziny).
Charyzmatyczna wokalistka i nieprzeciętny muzyk – tak reklamuje się zespół Mejk, kolejna z gwiazd, która przyjechała na rząśnicki koncert. Grupa może się poszczycić nie mniejszym sukcesem w mediach społecznościowych, w których królują takie hity jak „Na parterze”, „Tańczę z nim do rana”, „O mamma Mia”. Zespół zaprezentował podczas niedzielnego występu to, co ma najlepsze – piosenki lubiane przez miliony Polaków i charyzmę, która nie pozwalała przejść obok sceny obojętnie.
J.P.

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl