Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 27 listopada 2020 r., imieniny Walerego, Wirgiliusza

Rhinos trzeci na turnieju w Warszawie

(Zam: 03.08.2017 r., godz. 16.42)

Ekipa Rhinos Wyszków zanotowała kolejny sukces, zajmując trzecie miejsce na turnieju „Flag Football on the Beach”. Co ciekawe, Nosorożce nie przegrały ani jednego spotkania.



Turniej odbywał się na plaży pod stołecznym mostem Poniatowskiego. W rywalizacji udział wzięło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Rhinos Wyszków trafili do grupy A, razem z Warsaw Dukes, Wombatami Warszawa (organizatorzy turnieju) oraz Sumami Warszawa. W drugiej grupie rywalizowali ze sobą: Łorsoł Rekins, Patonki Warszawa, Warszawskie Gołębie i Green Ducks Radom. Każda z drużyn miała do rozegrania dwa spotkania grupowe. Wyszkowianie zmierzyli się w nich z Wombatami (których pokonali 13:4) oraz Sumami (zwycięstwo Rhinos 13:0). Świetne wyniki nie wystarczyły jednak do awansu do ścisłego finału imprezy. Warsaw Dukes odnieśli bowiem również dwa zwycięstwa i pokonali Rhinos lepszym bilansem małych punktów. Szkoda, że obu zespołom nie było dane spotkać się w bezpośrednim starciu.
Drugie miejsce w grupie pozwoliło wyszkowianom na awans do tzw. „małego finału”, a więc starcia o trzecie miejsce w turnieju. Na naszą ekipę czekała tam drużyna Patonki Warszawa. Nosorożce były nie do zatrzymania. Zwycięstwo 25:0 mówi tu samo za siebie. Tym samym Rhinos wywalczyli brązowe medale imprezy. W finale Warsaw Dukes pokonali natomiast (po dogrywce) Łorsoł Rekins 20:14.
Skład Rhinos: Łukasz Wiech, Mateusz Lubański, Piotr Wykowski, Bartosz Szymański, Szymon Berbeć, Antoni Podgórski, Mateusz Morka, Piotr Stępień, Kacper Jaszewski, Bartosz Morka.
Wyszkowskim futbolistom gratulujemy!
Turu






















Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl