Menu górne

REKLAMA

  • Reklama
Dziś jest 29 września 2023 r., imieniny Michaliny, MichałaWakacje w „Hutniku”

(Zam: 03.08.2017 r., godz. 16.32)

Dobiegły końca zabawy, warsztaty i animacje, które w ramach wakacyjnych zajęć w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” prowadziła Pracownia Zabawy i Rozwoju Madu.

Od 17 do 21 lipca dzieci uczestniczyły w kreatywnych i angażujących zajęciach, które odbywały się pod kierunkiem animatorek. Zarówno na świeżym powietrzu, jak i we wnętrzach WOK „Hutnik” dzieci aktywnie spędzały wolny czas. Pracownia Madu zaprosiła je m.in. na warsztaty z wykorzystaniem styropianu, tekturowych pudeł, plastikowych talerzyków itp., zabawy wśród baniek mydlanych, czy warsztaty balonowe.
Od 10 do 12 lipca WOK „Hutnik” oferował też dzieciom warsztaty plastyczne.
Kolejne zajęcia w sierpniu:
– 1-3 sierpnia o godz. 10.00 – ćwiczenia i zabawy z muzyką poprowadzą Danuta Deptuła i Halina Kowalczyk z Zespołu Pieśni i Tańca „Oberek”
– 7-9 sierpnia godz. 10.00 – zajęcia taneczne
– 21-23 sierpnia godz. 10.00 – gry i zabawy związane z bajką „Pchła szachrajka” poprowadzą harcerze z Hufca „Rój Promienistych” z Wyszkowa
– 24 sierpnia godz. 11.00 – spektakl teatralny dla dzieci „Pchła krętaczka”.
Dodatkowo w każdą środę lipca i sierpnia o godz. 17.00 odbywają się otwarte zajęcia gry na pianinie. Warto też skorzystać z filmowej oferty dla dzieci przygotowanej na wakacje w WOK „Hutnik”.
J.P.

Napisz komentarz

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl , Poczta