Menu górne

Dziś jest 17 sierpnia 2022 r., imieniny Anity, JackaPaweł Zacharski nowym trenerem Bugu

(Zam: 27.07.2017 r., godz. 17.42)

Przed tygodniem z funkcji trenera pierwszej drużyny Bugu Wyszków zrezygnował Stefan Liszewski. Dziś wiemy już na pewno, że jego miejsce zajmie dotychczasowy asystent szkoleniowca, Paweł Zacharski.Trener Liszewski zrezygnował z funkcji pierwszego szkoleniowca po tygodniu od wznowienia przez drużynę treningów po letniej przerwie. Z Bugu odeszli wszyscy zawodnicy „przyjezdni”, a frekwencja miejscowych na treningach również nie zachwycała. W tej sytuacji trener zespołu postanowił zrezygnować. Stefanowi Liszewskiemu należy się duży szacunek za utrzymanie zespołu seniorów w rozgrywkach IV ligi w ostatnim sezonie. Serdecznie dziękujemy szkoleniowcowi za poświecony klubowi czas, jednocześnie życząc powodzenia w dalszej karierze zawodowej i życiu prywatnym.
Po rezygnacji trenera Liszewskiego jego obowiązki tymczasowo przejął drugi trener, Paweł Zacharski. Dziś (tj. poniedziałek 24 lipca) wiemy już, że dotychczasowy asystent głównego trenera sam obejmie jego stanowisko. Paweł Zacharski pełnił funkcję drugiego trenera drużyny od początku sezonu 2016/17. Asystował wtedy Maciejowi Wesołowskiemu. Po odejściu tego ostatniego w grudniu 2016 r., Zacharski pozostał na swoim stanowisku i pracował dalej z trenerem Liszewskim. Teraz sam poprowadzi pierwszą drużynę. Obok pracy z seniorami, Paweł Zacharski jest również koordynatorem szkolenia młodzieży w Bugu Wyszków, a także trenerem zespołu młodzików z rocznika 2006. Na pytanie, jaki ma pomysł na prowadzenie zespołu seniorów, szkoleniowiec odpowiedział:
– Naszym głównym zadaniem będzie teraz zbudowanie drużyny opartej w zdecydowanej większości na zawodnikach z Wyszkowa i okolic. Z dotychczasowej grupy, która stanowiła pierwszy skład drużyny seniorów, pozostało 5-6 zawodników – powiedział trener Zacharski. – Postaram się odbudować pierwszy zespół w oparciu o piłkarzy zespołu rezerw oraz juniorów, spośród których już teraz do szerokiego składu drużyny seniorskiej wejdzie minimum 5 zawodników. W ostatnich latach udało nam się zbudować solidny system szkolenia młodzieży, mamy nadzieję, że teraz zacznie on przynosić owoce w seniorskiej piłce – dodał.
Jeśli chodzi o sytuację kadrową pierwszej drużyny, to jest ona bardzo dynamiczna. Zgodnie ze słowami trenera, z zespołem pożegnali się zawodnicy przyjezdni. Z wyszkowian treningów nie wznowili na ten moment dwaj zawodnicy, stanowiący dotychczas filary zespołu, a więc Łukasz Damętko i Łukasz Kowalczyk. Z drugiej strony, wyszkowianie testują obecnie czterech zawodników, a już w tym momencie można napisać, że zespół zostanie na pewno wzmocniony jednym piłkarzem. Jest nim Mateusz Gołębiowski, który kilka lat temu występował już w barwach Bugu. W ostatnim sezonie ten utalentowany pomocnik reprezentował barwy WKS-u Mystkówiec Stary (rozgrywki B-klasy). Do kadry wrócą również Jakub Rejnuś i Mateusz Maciak, którzy będą odbudowywali formę po zagranicznych wojażach. Informacje na temat sytuacji kadrowej pierwszego zespołu Bugu będziemy na bieżąco prezentować na łamach naszego tygodnika.

Bug rozpoczął sparingi
Z powodu braków kadrowych Bug Wyszków rozpoczął letnie sparingi z opóźnieniem. Nie odbył się mecz kontrolny z Czarnymi Węgrów, a początek meczów towarzyskich wyznaczyło starcie z Victorią II Sulejówek. Wyszkowianie, już pod wodzą Pawła Zacharskiego, wygrali spotkanie 3:2. Bramki zdobyli Maciej Bala, Robert Nogaj i Adrian Nikodemski. Przed rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu 2017/18 (pierwsza kolejka planowana jest na 12 sierpnia) wyszkowianie rozegrają jeszcze cztery mecze sparingowe. Rozpoczną od najbliższej środy (26 lipca) od starcia z B-klasowym WKS-em Rząśnik. Następnie, w systemie środa-weekend, Bug rozegra spotkania z:
– Nadnarwianką Pułtusk (liga okręgowa),
– Bobrem Tłuszcz (liga okręgowa),
– Marcovią Marki (liga okręgowa).
O wynikach sparingów również będziemy na bieżąco informować na łamach naszego tygodnika.
Turu

Komentarze

Prezes Andrzejewski
Dodane przez 123, w dniu 27.07.2017 r., godz. 18.10
Czas na zmianę Prezesa...
Dodane przez wyszkowianin, w dniu 28.07.2017 r., godz. 07.13
Prezes Andrzejewski zamiast sportem polityką się zajął. Wyniki w jednym i drugim dosyć marne. Dopóki jest w rezerwie pomoc kolegi Grzegorza N. ma nadzieję na wygraną klubu i przyszłych wyborów .
Dodane przez Samo zło, w dniu 28.07.2017 r., godz. 09.32
Czas na zmianę burmistrza. To on jet grabarzem klubu.
do samo zło
Dodane przez WW, w dniu 28.07.2017 r., godz. 14.36
W jakim sensie?
Dodane przez Anonim, w dniu 28.07.2017 r., godz. 22.24
Zgadzam się z przedmowcą .4-5 lat temu mój syn uczeszczal na treningi Bugu Wyszków.z tej grupy mieli być wyłonieni najlepsi i dołączyć do drużyny.niestety,decyzją Burmistrza było rozwiązanie grupy.powód?brak środków.rodzice chcieli płacić pełną sumę,by chłopcy mogli dalej trenować Ale decyzja była odmowna
Do 123
Dodane przez Rodzic, w dniu 28.07.2017 r., godz. 22.31
Głupoty piszesz.znam sprawę z innej strony i wątpię,żeby ktoś chciał zająć się interesem do którego dokłada się własne środki.i jeszcze trzeba wysluchiwac takich durnych komentarzy.jak się nie zna sprawy,to się nie wypowiada i nie psuje komuś opinii.
Dodane przez meee, w dniu 29.07.2017 r., godz. 08.47
Żeby zepsuć dobrą opinię, to najpierw ten ślizgacz życiowy musiałby ją mieć.
Dodane przez on, w dniu 30.07.2017 r., godz. 20.34
Czas zakończyć Panie Andrzejewski swoją nie udacznną prezesurę.
Plan Nowosielskiego
Dodane przez Lupa, w dniu 31.07.2017 r., godz. 14.04
Zaorać stadion, postawić bloki. Tyle zabiegów Grzesia Balonika na nic.
Lipa
Dodane przez Robert D., w dniu 02.08.2017 r., godz. 12.41
Żenada co się w tym klubie dzieje i tyle w temacie. Od kilku lat równia pochyla w dół...
Dodane przez Pioter, w dniu 03.08.2017 r., godz. 12.05
Czyli zjazd w dół trwa w najlepsze....... "Naszym głównym zadaniem będzie teraz zbudowanie drużyny opartej w zdecydowanej większości na zawodnikach z Wyszkowa i okolic".... Tą papkę już od dłuższego czasu słyszymy od działaczy trenerów itp a efekt jest taki, że z drużyny z tzw "czuba" tabeli gdzie praktycznie co sezon była walka o awans od 2-3 sezonów staliśmy się typowym nie grającym o nic średniakiem, a już szczytem takiego stanu był ubiegły sezon gdzie cudem utrzymaliśmy się w lidze de facto głównie dzięki "przyjezdnym" Bazlerowi czy Blesznowskiemu którym podziękowano... masakra co się z tym klubem dzieje

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl