Menu górne

Dziś jest 10 sierpnia 2022 r., imieniny Borysa, WawrzyńcaDwa wypadki w weekend

(Zam: 27.07.2017 r., godz. 17.17)

Po raz kolejny policjanci apelują do kierowców o skupienie, ostrożną jazdę i przestrzeganie przepisów drogowych. 15 i 16 lipca intensywnie pracowali na drogach powiatu wyszkowskiego.

W niedzielę 16 lipca około godz. 12.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie otrzymał informację o wypadku drogowym w Ojcowiźnie na drodze krajowej nr 8. Jak wynika z pierwszych ustaleń, 31-letni kierowca tira nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami i uderzył w tył mercedesa. Na skutek uderzenia obrażeń ciała doznał 53-kierowca mercedesa, którego przetransportowano do szpitala.
Tego samego dnia kilka minut przed 15.00 na tej samej trasie w Ojcowiźnie doszło do podobnego zdarzenia. Jadący w kierunku Ostrowi Mazowieckiej 72-letni kierowca skody nie zachował bezpiecznego odstępu między pojazdami i uderzył w tył mazdy, która z kolei uderzyła w jadącego przed nią forda. Do szpitala trafiły trzy osoby, w tym dziecko.
Dokładne okoliczności tych wypadków wyjaśniają wyszkowscy policjanci.
W miniony weekend doszło do sześciu kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali też mieszkańca gminy Rząśnik, który kierował skodą po pijanemu. Badanie na zawartość alkoholu wykazało w jego organizmie prawie 3 promile. Kierującemu zatrzymano prawo jazdy.
J.P.
Na podstawie informacji z KPP w Wyszkowie

Napisz komentarz

Dane teleadresowe

Wydawca: Tygodnik Informacyjno-Reklamowy "Wyszkowiak" S.C.

Redakcja: Justyna Pochmara, Hubert Morka, Irena Prusińska, Hanna Zielińska (kolportaż).

Adres redakcji:
ul. Gen. J. Sowińskiego 61, 07-202 Wyszków, tel./fax (0-29) 742-07-05,
e-mail: redakcja@wyszkowiak.pl

Nr konta: IdeaBank 20 1950 0001 2006 0617 8079 0002

Redakcja zastrzega sobie prawo skracania nadesłanych materiałów i nie odpowiada za treść reklam oraz listów do redakcji.

Tekstów nie zamówionych nie zwracamy. Reklamy przyjmowane są w siedzibie redakcji.

REKLAMA

  • Reklama
  • Reklama
  • Reklama

Projekt witryny

Wykonanie: INFOSTRONY - Adam Podemski, e-mail: adam.podemski@infostrony.pl